Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 07 sie 2020, 12:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Ogólnopolskie forum modelarzy FSR - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Ogólnopolskie forum modelarzy FSR” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Ogólnopolskie forum modelarzy FSR”. „Ogólnopolskie forum modelarzy FSR” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Ogólnopolskie forum modelarzy FSR” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Ogólnopolskie forum modelarzy FSR” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Ogólnopolskie forum modelarzy FSR” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL