Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 10:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 mar 2006, 23:47 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 lut 2006, 22:48
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Witam
Kupię skorupę FSR V-3.5 Standard , kompletny wał pod MVVS 3.5.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 08:36 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Najprościej skontaktuj się z modalarzami z Twojego okręgu na pewno Ci pomogą.A jest ich sporo. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 11:23 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 lut 2006, 22:48
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
witam
Ba... próbowałem ale oni są nie komunikatywni,nie chcą pomagać.FSR to chyba jakieś tabu ,owiane tajemnicą ,żadnej informacji ,mało teorii i brak jakichkolwiek planów.
Po niemalże dramatycznym apelu w MODELARZU na tym forum nic się dalej nie dzieje.
Starzy wyjadacze dalej nic nie robią ,brak pomocy.Jak ci młodzi mają zrobić taki FSR, Jak i tak nie ma pomocy. Brak planów, informacji.Nawet kupić nic nie idzie.Moim zdaniem zanim się w gazecie taki apel pisze to trzeba się przygotować do tego.Te forum miało służyć pomocą a otrzymuje odpowiedzi zupełnie bez sensu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 11:44 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 21 mar 2006, 19:17
Posty: 57
Lokalizacja: Olsztyn
ProfiF3A napisał(a):
witam
Ba... próbowałem ale oni są nie komunikatywni,nie chcą pomagać.FSR to chyba jakieś tabu ,owiane tajemnicą ,żadnej informacji ,mało teorii i brak jakichkolwiek planów.
Po niemalże dramatycznym apelu w MODELARZU na tym forum nic się dalej nie dzieje.
Starzy wyjadacze dalej nic nie robią ,brak pomocy.Jak ci młodzi mają zrobić taki FSR, Jak i tak nie ma pomocy. Brak planów, informacji.Nawet kupić nic nie idzie.Moim zdaniem zanim się w gazecie taki apel pisze to trzeba się przygotować do tego.Te forum miało służyć pomocą a otrzymuje odpowiedzi zupełnie bez sensu.


Nie zgodze sie z Toba, bardzo szybko dostalem odpowiedz na swoje pytania i konkretne odpowiedzi. Poza tym pare osob zaoferowalo mi pomoc w skonstruowaniu mojego FSR... Sa tu osoby które pomagaja lub przynajmniej staraja sie pomoc. A odpowiedz predzej czy pozniej padnie na Twoje pytania, pamietaj ze ludzie pracuja maja rodziny itd

_________________
GG: 3461200
Jestem poczatkujacy i co z tego, kazdy kiedys zaczynal...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:57 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): 08 sty 2006, 22:23
Posty: 137
ProfiF3A napisał(a):
Ba... próbowałem ale oni są nie komunikatywni,nie chcą pomagać.



A z kim sie kontaktowałes i kto okazał się taki niekomunikatywny :?:


Pozdrowienia
Admin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 15:26 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 lut 2006, 22:48
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Ademin ,nie ważne z kim ,bo to moja prywatna sprawa z kim ja rozmawiam.Ważne że nie ma konkretnych informacji co do budowy prostego FSR i to jest twoja zasługa.Zobacz na forum Alexsa "WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC"i weź z stamtąd przykład.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Kadłub i wał
PostNapisane: 25 mar 2006, 15:49 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
Byc może mam wał do twojego MVVS ,podaj mi na GG konkretny typ i model silnika,nawet rocznik produkcji- to b. wazne,jesli chcesz zdobyć ten wał.
"Skorupy" robimy nieco mniejszeod tej co pokazałes na forum,totez możemy i dla ciebie zrobić odbitkę. :wink:

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 16:35 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
kolego jesteś bardzo zacietrzewiony i chyba bardzo młody a tu odzywają sie ludzie poważni :wink: i stateczni.nie bardzo wiem co oczekujesz ale jeśli chcesz kupić fajną łódeczkę do standartu to mogę ci podać namiar na kolegę który może ci ją klepnąć ,odpłatnie.a poza tym lubię wiedzieć z kim mam do czynienia.pozdrawiam marek ż


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 18:29 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 lut 2006, 22:48
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Chyba mnie coś zaraz trafi.MAM 45 LAT i modelarstwem zajmuję się 20 lat.Łódkę sobie zrobię sam .Potrzebuje tą cholerną skorupę i wał.Nie mam ani kopyta ani nie wiem jak ma wyglądać taki kadłub,Nie mam tokarki.Więc kupię potrzebny kadłub , wał i przegub.
Silnika spalinowego też nie będę robił ani serv a tym bardziej radia i akumulatorów.Są pewne rzeczy które się kupuje.Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na majl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 18:33 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Profi! to Ty jesteś Gość poważny! Ciebie już standardy nie obejmą! musisz pomyśleć o normalnej konkurencji. odezwij się jak Ci napisałem to pogadamy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 19:05 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
A najlepiej odłóż trochę kasy i kup sobie coś gotowego. Bo jak będziesz taki jaki jesteś to nikt z Tobą nie będzie chciał rozmawiać. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 22:06 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
profi czy ty NORMALNIE nie potrafisz, po co te nerwy :? SKĄD MAM WIEDZIEĆ ILE MASZ LAT I CO POTRAFISZ . pozdrawiam marek ż


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2006, 23:02 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 04:02 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2006, 01:37 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
Przeglądajac twoje posty, to się odechciewa pomagac tobie.Panie co pan sobie wyobrażasz, ze jak "krzykniesz" i pobluzgasz że coś chcesz to odrazu wszyscy będą skakac (odpowiedza ci na mail lub forum) jak im zagrasz :?: :!: Jak sie wchodzi miedzy wrony to się kracze jak i one ,a jak ci sie niepodoba To Forum, to idż sobie do Wirtualnego Klubu Modelarzy RC.Tylko się niedziw jak w twojej łódce silniki zaczną sie sypać, jeden po drugim,nieprzepływając nawet 2 godzin. :twisted:
P
Ps Czy wszyscy Akrobaci z F3A są tacy zarozumiali :?:

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2006, 01:53 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): 08 sty 2006, 22:23
Posty: 137
ProfiF3A napisał(a):
Ademin ,nie ważne z kim ,bo to moja prywatna sprawa z kim ja rozmawiam.Ważne że nie ma konkretnych informacji co do budowy prostego FSR i to jest twoja zasługa.Zobacz na forum Alexsa "WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC"i weź z stamtąd przykład.


Widzę, że muszę Ci wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa forum.
Forum tworzą ludzie i oni są głównym żródłem informacji, nie tylko sam admin, który jest alfą i omegą.

A z forum Alexa mam brać przykład czego bo do końca tego nie rozumiem, może nie jestem człowiek tak światły jak Ty, w końcu wiesz, że radio się kupuje a nie robi, nie wszyscy modelarze to wiedzą :shock: Na forum Alexa jest zarejestrowanych ponad 1000 osob wiec ma kto pisać. U nas jest zarejestrowanych ok 50 osob, strona istnieje 2 miesiące i tutaj są naprawde sami FACHOWCY którzy mają ogromną wiedze na temat budowy modeli, a na forum alexa z tą wiedzą u tzw "fachowców" jest różnie.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL