Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 15:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:32 
Witam,

Czas nieubłaganie ucieka a my znowu w tyle. Komu mamy wysyłać nr kwarców na MŚ? Fajnie by było jakby nasza reprezentacja tez byla w informatorze zawodów.

Proszę o odpowiedz

meniu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:59 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się że tą sprawą powinien zająć się LOK jako członek NAVIGI za pośrednictwem zarządu sekcji Naszej kochanej.Nie wyobrażam sobie aby każdy reprezentant z osobna zawracał dupe generałom.Oni i tak są strasznie zapracowani. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2006, 22:52 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Panowie w dniu 8 marca o godzinie 9.30 na tym forum w dziale Sekcja,zostalo zadane pytanie kto jedzie do Norwegii!! to bylo konkretne pytanie. Więc nie bździjcie tylko się zgłaszajcie(jak to pięknie pisze Stasiu). Zgłaszajcie się z konkretnymi danymi numer kwarców klasa i inne dane można zgłaszać się na Maila do mnie lub do Komandora., Zarząd wie co ma robić. Forma internetowa będzie najlepsza.Można też bezpośrednio do Warszawy ale nie wiem czy nie zrobi się balagan! Potraktujcie to powaznie bo czas ucieka i powiadomcie kolegow ktorzy nie sa zalogowani na stronie.I tyle!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:53 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
No to mi się podoba. A tak na marginesie Meniu chyba jesteś w zarządzie Naszej sekcji i zamiast marnować czas na bzykanie po internecie zają byś się zebraniem danych o zawodnikach kwarcach i Bóg jeszcz wie co.Pozdrawiam i proszę nie obrażajcie się na mnie. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2006, 13:48 
Witam,

Panowie proszę wysyłać do mnie nr kwarców, jaka klasa na MŚ w Norwegii.
Proszę o wysyłkę na maila

meniu@konin.lm.pl
pozdrawiam

meniu


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2006, 20:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No i zrobił się bałagan! ustaliliśmy dziś z Meniem że to On się zajmie zbieraniem zgłoszen do MS w Norwegii. więc zgłaszajcie się do Menia. zgłoszenia które dotarły do mnie są jak najbardziej aktualne. SPRAWA JEST PILNA !! Dobrze by było żeby sprawa zgłoszen została zalatwiona do 7.04. tj do zebrania CKM. Powiadomcie kolegów którzy żyją w nieświadomości. Niech zadziała " poczta pantoflowa".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2006, 10:51 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 28 kwi 2006, 10:07
Posty: 2
Zamykam temat ponieważ taki sam istnieje już w dziale sekcja.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL