Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 19:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:52 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lis 2006, 18:56
Posty: 38
Witam
Została uruchomiona strona Sekcji FSR VHO Polskiego Związku Modeli Kołowych i Pływających przy LOK. Szata graficzna i układ jest taki sam jak wcześniej. Na stronie umieszczane będą informacje oficjalne, komunikaty, itp., natomiast wymiana opinii odbywać się będzie poprzez forum na stronie fsrv.wroclaw.pl. Ze względu,że otrzymaliśmy tę stronę od poprzedniego zarządu w wersji okrojonej (czego nie ma mogliśmy zobaczyć dopiero po uruchomieniu) będziemy ją dopiero teraz uzupełniać. Prosimy dlatego o cierpliwość i wyrozumiałość.
Pozdrawiam
Krzysiek Ołbiński
Adres strony: modelefsr.org.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2015, 21:52 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Mam nadzieję ,że kłopoty ze stroną zostały rozwiązane
Jednocześnie proszę o wyrozumiałośc, bo w najbliższych dniach będzie uzupełniana /przerwy/
Proszę też o wszelkie uwagi , życzenia, zdjęcia....
Adres jest na stronie http://modelefsr.org.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2015, 15:05 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 19 sty 2008, 16:39
Posty: 6
Lokalizacja: Tychy
Witam,
Właśnie przeglądałem waszą stronę i nasza mnie taka pewna myśli odnośnie paru galerii ze zdjęciami.
Powołując się na podobną sytuację jaka maiła miejsce odnośnie linku do filmu autorstwa Andrzeja proszę o usunięcie galerii zdjęć które zostałby pobrane z albumu z popularnego serwisu społecznościowego i są moją prywatną własnością. Nikt z was nie skontaktował się z moją osobą i nie zapytał czy te zdjęcia mogą być wykorzystane.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2015, 22:08 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
w galerii mogą byc zdjecia Twojego autorstwa
żadne ze zdjęc nie zostało ściagnięte z żadnego portalu spolecznościowego....wszystkie zdjęcia przesłałeś mi osobiscie pocztą lub przekazałeś na plycie
nigdy nie zastrzegałeś /przekazując zdjęcia/ co do ich przeznaczenia

sytuacja nie jest analogiczna do filmu.
poszukaj wątku na forum FSR Polska, tam komandor Zelech prosił o film , który miał być na "wczoraj" i miał być przedstawiony w LOK w celach promocyjnych. Po uzgodnieniu szczegółow telefonicznie szybko siadłem do komputera wybrałem zdjęcia i filmy i tego samego dnia wysłałem kurierem do Andrzeja. Andrzej praktycznie następnego dnia zmontował film i chyba następnego dnia załatwił transport w miejsce w Krakowie, które wskazał komandor.
Poświeciliśmy z Andrzejem czas, kasę /pewnie niewielką/, po czym......komandor Zelech nie odbierał filmu nagranego na płytę ponad 2 tyg. Nie pamietam po jakim czasie, chyba po paru miesiacach /Szymek wie/ film trafił na Yootube i na forum.
watki
http://www.fsrpolska.nazwa.pl/forum/vie ... 532d8c3a50
Przypomnę jeszcze raz o przeznaczeniu filmu i o terminie "na wczoraj"
Dlatego, w momencie w którym film pokazał sie na stronie FSR Polska, uznaliśmy że kol Zelech miał ponad 1.5 roku czasu na wykorzystanie filmu, nie zrobił tego....wiec to, ze przypomniał sobie nagle o filmie i zamieścił go na stronie promującą inną organizację uznaliśmy za niewłaściwe i poprosiliśmy o usunięcie.
Film zniknął wprawdzie ze strony FSR POlska, za to pojawił się link do filmu na stronie klubu Wandy /klub kol. Zelecha/

Piotrek wstawiając zdjecia do galerii korzystał z małego procenta tego co mam na komputerze /i trochę chaotycznie/
Potrzeba czasu aby ją uporządkować. Mogły wiec trafić zdjęcia z ktoryś zawodów Twoje zamiast moich lub wymieszane.
Wojtek, oczywiście nie ma problemu, wskaż swoje zdjęcia które chciałbyś usunąc z zawodów i prześlij mi na
krzysiek.kozimor@gmail.com. Potrwa to parę dni, bo niektóre foldery mam wymieszane

Jeśli jeszcze ktoś, kto przekazywal mi zdjęcia /koledzy.Szymański, Zaręba, Dembecki, Chmielewski, Czarnecki, Duchiński i inni :) / jest podobnego zdania co Wojtek to proszę o kontakt.

dla P.Meronia
podobno masz spory zbiór fotek, brakuje szczególnie standartów i wszystkich ciekawych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2015, 12:11 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 19 sty 2008, 16:39
Posty: 6
Lokalizacja: Tychy
Ja nie mówię o zdjęciach z galerii które był na stronie stronie sekcji, te najbardziej może być publikować. Chodzi zdjęcia o z Kut które były na fb...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2015, 18:52 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
ja też nie piszę o starej galerii

jeszcze raz
żadne zdjęcie na stronie FSR LOK nie pochodzi z Twojego FB, sprawdż sobie rozdzielczości na FB i na stronie sekcji
wszystkie sam mi wysłałeś , sprawdz sobie pocztę. Wysyłając mi w poczcie zarówno w 2011 jak i 2012 wiedziąłeś ze moze je wykorzystamy i nie zgłaszałeś zastrzeżeń
Rozumiem, że nie podoba Ci się "związek Twoich zdjęć z LOK"
zostaną usunięte


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2015, 21:22 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 22 sty 2013, 18:03
Posty: 3
Witam
i jak widzę znowu spór Lok i reszta, jakby nie można normalnie dojść do zgody
nie jestem za tym aby dalej były jakieś urazy, ale to chyba nierealne w naszym kraju


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2015, 17:44 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 30 paź 2011, 16:18
Posty: 13
Witam

Polecam to przeczytać....
ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz.u. 1994 nr 24 poz. 83)

AC LAZER


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 mar 2015, 17:57 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Krzysztof chyba w sposób dosadny wyjaśnił sprawę????
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 mar 2015, 20:35 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 19 sty 2008, 16:39
Posty: 6
Lokalizacja: Tychy
Krzysiek przyznaję rację zdjęcia przesłałem tobie na emaile. A nie sekcji. Jak by to była twoja prywatna galeria to by nie było sprawy. Jednak jest to galeria sekcji FSR. Zdjęcia które miały być w galerii wysłałem zawsze do administratora strony czyli do Szymka . I były to zdjęci z oficjalnych imprez. (tych organizowanych przez lok). Z innych imprez zdjęć nie przesyłałem, bo dla mnie osobiście były to zawsze imprezy towarzyskie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2015, 23:55 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
na stronie pojawił się nowy filmik autorstwa Andrzeja D.
wydaje mi się, że jest to inne troszeczkę spojrzenie na nasze łodeczki i próba zaciekawienia tych co nie mieli nigdy kontaktu z FSR. Oczywiście filmik "powędruje" dalej i będzie przy okazji zachęcał do odwiedzin na stronie FSR.
Mam nadzieję ,że i nas zaciekawi, bo ujecia i sposób ich wykonania są pomysłowe

po otrzymaniu wyników postaramy się uzupełnić stronę w tym tygodniu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL