Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 15:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2007, 22:48 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 25 cze 2007, 10:50
Posty: 4
Dlaczego admin lub ktokolwiek kto udaje, że pełni ta funkcję usuwa wiadomości napisane przez użytkowników bez ich zgody, a imprez sprzed ponad roku nie może wrzucić do archiwum??
Czy komuś tu się nie pomyliły funkcje??
Czyżbyśmy wracali do etapu cenzury??
Prosze o odpowiedź i podziękowanie mi za zwrócenie uwagi na popełniane błędy.
Z poważaniem,
Wiga


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:06 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 21 mar 2006, 19:17
Posty: 57
Lokalizacja: Olsztyn
jesli sie nie myle to forum jest prywatne.... a wiec wlasciciel jego moze zrobic z postami co chce. Nie wiem o jaki post chodzi i jaka byla w nim tresc, moze ktos kto pisal ten post urazil, obrazil kogos czy cokolwiek innego.
A co do cenzury to jest ona wszedzie wiec po co o tym zaczynac?!?!?!

_________________
GG: 3461200
Jestem poczatkujacy i co z tego, kazdy kiedys zaczynal...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wigunia, a może okresl dokładniej o co Ci chodzi z tymi tematami, postami itp bo nie do końca wiem o co Cię gryzie. :wink: Wpadasz Chłopie ni z gruszki ni z pietruszki i zaczynasz "sztorcować" forumowiczów nie wiadomo za co :shock: Przedstaw się, powiedz co Cię boli i może coś poradzimy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:46 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 25 cze 2007, 10:50
Posty: 4
Miło mi Was poznać. Mam na imię Wiga - jestem kobietą.
Byłam na zawodach w Supraślu jako widz, więc po powrocie do domu chciałam zaznajomić się dokładniej z modelami FSR i wrażeniami innych po zawodach.
Jako, że pierwsze w google po wpisaniu "FSR Supraśl" wyświetliło mi się właśnie to forum chciałam zaznajomić się z przedstawionymi tu komentarzami.
Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłam tu cztery fora o tej samej nazwie. Zdziwiło mnie to bardzo negatywnie, bo nie wiedziałam na którym z nich mogę wyrazić swą opinie. Po wgłębianiu się w strukturę tego forum dostrzegłam forum o nazwie "strona internetowa" a tam słowa wstępu mówiące, że mogę podzielić się moją opinią, uwagami itd na temat tej stronki.
Wpisałam więc moje uwagi, że proponowałabym usystematyzowanie wpisów (na innych forach internetowych tą właśnie rolę pełni administrator). Podałam sugestię, że stare wpisy można umieszczać w archiwum itd. Liczyłam na słowa w stylu: dziękujemy za wyrażenie opinii, postaramy się poprawić, albo wyjaśnienie czemu tak właśnie ma być.
Jakież było moje zdziwienie, gdy zamiast tego ujrzałam, że mój post został usunięty.
Nigdy wcześniej nie spotkałam się z podobnymi praktykami.
Zgadzam się z opinią Maphr'a, że post może być usunięty gdy "ktos kto pisal ten post urazil, obrazil kogos czy cokolwiek innego", ale ja czegoś takiego nie zrobiłam. Ponoć żyjemy w wolnym kraju w którym można wyrażać własną opinię - temu głównie służą fora.
Wiem, że rola administratora jest trudna bo musi dbać, aby zachować czystość języka na forum, ale nie ma prawa usuwać opinii użytkowników bo wówczas forum nie jest już tym czym ma być z założenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 14:44 
Offline
Administrator
Administrator

Dołączył(a): 08 sty 2006, 22:23
Posty: 137
Witam nowego uzytkownika


Jestem administratorem tego forum. Wraz z usunieciem Twojego posta wyslalem Ci na PW szczegolowe wyjasnienia, dlatego nie wiem skad ta frustracja.


Pozdrowienia
admin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2007, 14:50 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 25 cze 2007, 10:50
Posty: 4
Dziękuje bardzo, ale niestety nie otrzymałam wcześniej żadnej wiadomości. Pierwsza wiadomość pojawiła się w mojej skrzynce w dniu dzisiejszym (26.V) o godzinie 13.13. Jeśli więc nastąpił jakikolwiek problem w przesłaniu wiadomości to proszę o jej ponowienie.
Z poważaniem,
Jadwiga


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL