Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 19:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: JAWOR 2010
PostNapisane: 21 cze 2010, 15:11 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Hej Rysiek,
Wyjaśniam Tobie i innym osobom:
Jak wiesz w Jaworze były 2 grupy startowe w 3,5. Wg harmonogramu miały być starty w sobotę a w niedzielę finał. Niestety przełożono drugie biegi eliminacyjne na niedziele rano. Ja miałem wesele w sobotę i nie mogłem być w sobotę na zawodach. Gdyby była jedna grupa finałowa i starty w sobotę i niedzielę to bym przyjechał na jeden finał w niedzielę. Aby nie zgłaszać pustego zgłoszenia, widząc że są 2 grupy nie zgłosiłem się. W Krakowie była odwrotna sytuacja, klasa 7,5 v senior były 2 grupy a łącznie zawodników 9-ciu przyjechało.
I można było rozegrać jeden finał.
Zadzwoniłem do organizatora zawodów w Jaworze i przedstawiłem jak wygląda sytuacja. Stwierdzili, że grup nie będzie więcej i nie koliduję z kanałem radia w grupie i mnie dopisano.
Jeśli mam zgłaszać się na przyszłość i zrobić puste zgłoszenie to mogę tak robić tylko po co?Jeśli Rysiek masz propozycję jak w takim przypadku można to innaczej załatwić to proszę napisz.
Była to sytuacja wyjątkowa, że biegi eliminacyjne zostały przesunięte na następny dzień.

Jeszcze raz chciałem ze swojej strony podziękować organizatorom za dopuszczenie mnie do zawodów.

pozdrawiam

Meniu

Ryszard D. - PL -431 napisał(a):
Witam , chcę grzecznie zapytać mimo że nie startowałem w Jaworze , i nie wiem kto z sekcji odważy się odpowiedzieć na moje nurtujące pytanie : Na listach startowych w klasie FSR 3,5ccm senior nie było kolegi Mecdorfa , a wystartował w finale!!! Jest to kolejny przypadek pominięcia przepisów organizowania zawodów [ patrz p.12 ] , może zrezygnować z rejestracji elektronicznej , na tą z przed 20-tu lat???

Ryszard Dziergwa

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JAWOR 2010
PostNapisane: 22 cze 2010, 20:39 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Koledzy w odpowiedzi na Ryśka pytanie przypominam, że jeszcze w tych sprawach organizator i komisja sędziowska ma coś do powiedzenia.
Po drugie nie rozgrywajmy zawodów poza pomostem startowym bo to nikomu nie służy. Pozdrawiam Władek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL