Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 08:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 wrz 2010, 18:06 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
Piotrku teraz to wszystko jasne nie ma Rankingu O7,5 to trzeba skasować H7,5 i to się znowu udało .
A zwyczaj poprzednich zarządów o promowaniu klasy H poszedł w zapomnienie.
Szkoda tylko że kosztem znowu zawodników klas H.

Głosowaliśmy na temat klasy O7,5 i przegłosowaliśmy że klasa O jest klasą 2010 pokazową .
Widzę że temu Panu to nawet głosowanie zaszkodziło.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 18:09 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Nic nowego, znowu prywata... Ale przebiegły jest, nie? :twisted:
(No teraz to będę jeszcze wrogiem OFF-ów, nie tylko std... :roll: :roll: :roll: )

Skoro już ustaliliśmy, że to Maciek Szymański, jako przedstawiciel techniczny ZG, bezpośrednio nakazał zabranie medali i dyplomów z H7,5, to mam do Niego 4 pytania:

1. czy w Polsce oficjalnie istnieje klasa V15 junior?
2. ilu zawodników zostało sklasyfikowanych w tej klasie w sezonie 2010?
3. dlaczego w tej klasie przyznano tytuły mistrzów, a w H7,5 nie?
4. kto personalnie z ZG LOK nakazał takie postępowanie? Bo z dzisiejszym znanych mi rozmów wynika, że nikt...

Będę wdzięczny za merytoryczną odpowiedź - i nie tylko ja.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 18:53 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Długo z tym brakiem czasu dla mnie nie wytrzymałeś, Jędrzejczak bo jakieś dwie godziny tylko...a już się łudzilem.
Z tymi regulaminami to raczej nie do mnie, to chyba raczej do bywszego "komandora", który nie do końca wiedział o co w tym wszystkim chodzi, a ja nie moglem robić wszystkiego.
Ten facet nie wie nawet co było glosowane i ja nie przypominam sobie ,żebyśmy coś głosowali w 2010 roku na temat klasy O A dokumentację na temat glosowań posiadam.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 19:07 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
AndrzejC napisał(a):
jakieś dwie godziny tylko


Ponad pięć... :twisted: Nawet na zegarku się nie znasz? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 19:20 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I tu chyba także trzeba zamknąć temat,
Ale na koniec zadam pytanie Kim wy do licha jesteście panowie ,żeby wszyscy mieli Wam się spowiadać ze swoich działań? Wybory przegraliście i niech to wreszcie do was dotrze :roll: . Znowu zaczyna się powtórka z tego przez co przechodził poprzedni zarząd. I będzie jeszcze gorzej
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 19:24 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 lut 2006, 23:13
Posty: 167
Do Pitta.
1)TAK
2)Czterech zawodników
3) W RSR V 15 junior wszyscy byli na MP i walczyli o tytuł ,a w H7,5 był tylko jeden zawodnik i walczył tylko ze sobą.
4)Nikt.
Maciej Szymański.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 19:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Dziękuję Maćku za szybką reakcję. Ciesze się z Twoich odpowiedzi, ponieważ stanowią one podstawę do oficjalnego wystąpienia o cofnięcie Twojej decyzji.
Albowiem:
1. Klasa V15 junior nie istnieje. Jest rozgrywana tylko na MŚ oraz ME. U nas z powodów promocyjnych jest klasyfikowana oddzielnie, ale bez podstaw Regulaminowych. Jeżeli jest inaczej,wskaż mi proszę Regulamin, w którym jest ona uznana za odrębną klasę. Siedzę w tym temacie od wielu lat i jeśli nie mam racji - to bardzo się zdziwię... Ale nie to jest meritum sprawy, bo sami ze Stachem Cz. chyba taką sytuację zapoczątkowaliśmy w Ślesinie - i nadal ją popieramy.
2. Tytuł Mistrza Polski od szeregu lat przyznawany jest w systemie pucharowym, a nie na podstawie wyników z MP. Jak wiesz, podstawą jest Ranking, w związku z czym nawet osoba, która nie była obecna na Finale MP (nie ma takiego obowiązku) - może teoretycznie zostać Mistrzem Polski. W związku z tym argument o tym, że Zbyszek ścigał się sam ze sobą nie ma tu znaczenia. Nawet jeśli nie uznamy zupełnie wyników z Tychów, Mistrzowie muszą zostać wyłonieni z wyników w Rankingu.
3. Byłem przekonany, że otrzymałeś wytyczne z ZG, aby taka właśnie decyzję podjąć, więc uważałem, że temat jest nie do "ugryzienia"... Teraz uważam inaczej.

Wierzę, że Twoja, ze wszech miar błędna decyzja nie została podyktowana jakimiś osobistymi uprzedzeniami ani też wpływem innych, lecz wyłącznie nieprzemyśleniem sprawy. Proszę Cię więc w imię zachowania uczciwości o ponowne jej przemyślenie.

Pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 20:37 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Dodam tylko, że na MP startowało w H7,5 trzech zawodników:
Błaszczyk, Świetlkiowski, Monkiewicz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 20:39 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
I dodam jeszcze że na MP w 2008 w H15 była analogiczna sytuacja - tylko jeden zawodnik został sklasyfikowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 20:46 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
ZBYSZEK_BŁASZCZYK napisał(a):
Dodam tylko, że na MP startowało w H7,5 trzech zawodników:
Błaszczyk, Świetlkiowski, Monkiewicz

To akurat nie ma znaczenia, Zbychu. Liczą się wyłącznie zawodnicy sklasyfikowani, czyli tacy, którzy wykonali przynajmniej jedno kółko i nie dostali dsk.
Pozdrówka.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 20:52 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
Zbyszek my to wiemy ale niektórzy nie chcą wiedzieć.

Panie Tomku Ostrowski z kim Pan Rozmawiał w ZG ??????????

No no początki ma Pan dobre w nowym Zarządzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panie Ciechański kto tu nie zna regulaminu ???????


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 20:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Panie Tomku, I tak będziesz Pan miał przez najbliższe dwa lata i nie tylko Pan.
Mam nadzieję ,że będziecie mieli silne nerwy :placzek: Ja jako"bokser", i nie funkcyjny ( na szczęście) to i paralizatorem mogę potraktować a jak mnie wkurzą to i pałą:D A Pan panie Tomku co? I co pan zrobisz panie Gawlik , nic pan nie zrobisz.... :D
A będzie jeszcze gorzej ZARĘCZAM. To początek dopiero... :smutny:
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 20:58 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
zwyczaj promowania klas hydro trwa już dość długo i o ile w 3,5 i 15 coś się dzieje o tyle w 7,5 z wyjątkiem Zbyszka / jestem pełen szacunku tego co prezentuje/ mam wrażenie ,że pozostali zawodnicy mają to w dupie, w myśl zasady czy się stoi ....
Nie mam pojęcia czy V15 junior jest legalna, bo od lat nie jest zamieszczany regulamin rozgrywek, ale czas pokazał że nawet jeśli ta klasa korzysta z podobnej promocji co hydro, to zawodnicy w niej walczący są rzeczywiście na zawodach i klasa odnosi sukcesy.
Dokładnie taka sama sytuacja jest z offshore, nikt zawodów nie olewał i tylko brak doświadczenia sprawił, ze nie ma medali - ale to tylko kwestia czasu

szanse na medale w V15 junior czy obojętnie której klasie O junior są nieporównywalnie większe niż H7.5 senior, a w promocji chyba o medale i frekfencję chodzi.
Zbyszek moim zdaniem może podziękować pozostałym kolegom, że nie dostał zasłużonego tytułu.
Jeżeli zamierzacie wręczyć tytuły w H7.5 to wypada tym bardziej zrobić to z O7.5 iO3.5 bo tam powinno być sklasyfikowanych odpowiednio 6-ciu i 3-ch zawodników.
No chyba ,że zamierzacie wywyższać klasę H7.5 podobnie jak inni zrobili to ze standartami
Jeżeli Maciek Sz. zadecydował tak a nie inaczej o klasię H, to tu akurat go popieram, jeżeli chcecie to zmienić to razem z klasą O, bo tu zawodników było więcej, było pełne zaangażowanie i lepsze perspektywy na przyszłość, inaczej to będzie ....proszę sobie dopowiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 21:05 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Krzysiu, Standardy to Ty zostaw w spokoju. W pierwszym roku kiedy tytuły mistrza zostały rozdane było ich więcej niż wszystkich Haczek razem wziętych.
Co do pozostałej części wypowiedzi zgadzam się z Tobą całkowicie. Tylko nadal nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego Ci dwaj wystepują z pozycji jakichś zwierzchników , którym my wszyscy łącznie z zarżadem muszą się im spowiadać. Zupełnie tego nie rozumiem.
A..C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 wrz 2010, 21:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Ciechański, wiedziałem, że zadasz to pytanie :D :D :D i wyjaśniam (dla innych, nie dla ciebie): zostałem poproszony przez Kolegów o zaangażowanie w sprawę jako sędzia I klasy, dość dobrze zaznajomiony z przepisami. Jasne? Nie jestem niczyim zwierzchnikiem, staram się wyprostować sytuację.

Krzysiu, co do klasy OFF nie wypowiadam się, nikt mnie o to nie prosił. Uważam natomiast, że trzeba zachować konsekwencję: jeżeli w klasach promowanych nie stosujemy zasady "min.5", to wszystkich. Jeśli nie - to też we wszystkich. A klasy junior 15 nie ma, i nie jest to kwestia regulaminów naszej sekcji, ale regulaminu sportowego LOK, którego, jak sądzę, większość z pewnością nie widziała na oczy. A obowiązuje. Zasada "min.5" też jest właśnie tam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL