Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 08:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sztutgart 2011
PostNapisane: 03 maja 2011, 00:06 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Polska ekipa stawiła się jak co roku na zawodach EUROPA CUP w Sztutgardzie. W tym roku po raz pierwszy na tych zawodach rozgrywano także konkurencje FSR OFFSHORE.we wszystkich klasach O przeprowadzono po trzy wyścigi. do wyniku koncowego zaliczano dwa najlepsze. startowaliśmy w dwóch kategoriach: O7,5 i O15. W klasie O7,5, jako jedyny junior, konkurencję bezapelacyjnie wygrał Franek. We wszystkich wyścigach zdobył pierwsze lokaty i wygrał całe zawody :jajcarz: . W klasach V nasi juniorzy także stanęli na pudle i w kategorii V7,5 junior, miejsce 1 wywalczył Franek a drugie Piotrek. w V 15 Piotr w juniorach był pierwszy. Na siódmym miejscu w seniorach uplasował Ryszard Dziergawa. W Klasyfikacji ogólnej miejsca naszych juniorków, można uznać za bardzo zadowalające.
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć jedno, że OFFSHORY uczą pokory, i jeżeli komuś się wydaje,że jest to prosta kategoria, to grubo się myli. Ja osobiście na tych zawodach boleśnie się o tym przekonałem. :placzek:
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, jak zwykle, z resztą, choć w tym roku przyjechało na nie mniej zawodników , niż zwykle. pogoda dopisała. I polskie akcenty na tych zawodach były widoczne :)
Uważam, że na imprezy tej rangi powinno przyjeżdżać więcej naszych juniorów, ponieważ takie starty pozwalają nabierać więcej doświadczeń niż na na imprezach krajowych.
A.C.


Załączniki:
O,7,5.jpg
O,7,5.jpg [ 376.46 KiB | Przeglądane 2354 razy ]
v7,5.jpg
v7,5.jpg [ 442.62 KiB | Przeglądane 2354 razy ]
V15.jpg
V15.jpg [ 416.13 KiB | Przeglądane 2354 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 maja 2011, 00:26 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
No to gratulacje.
Widac ze stara szkola modelarska przechodzi na nastepne pokolenie ze wspanialymi wynikami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL