Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 kwi 2024, 19:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2006, 23:33 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Witam kolegów. Nastąpiła zmiana terminu na 3-4 06 2006 .Zaprasza nas burmistrz Rawy Mazowieckiej przeznaczając 2000 zł, na nagrody (proszę o wypowiedzi co kupić w Riku Modelsport nitrometan .olej ,czy gotwe paliwo z jaką zawtością nitro 20 procent) zawody rozpoczną sie o godz 10 w sobote 3 06 2006 Na starym miejscu ma być nowy pomost .Wniedzilechciał bym zakończyć o !3 00 .Mam prośbe zabierzcie ze sobą licencje .Opłata za hologram wynosi 15zł. senior i 10 zł junior.Prawdopodobnie część z Was nie dotsała Kartonika a jest na wykazie głównym że zapłacili w 2005.rTe sprawy będe chciał wyjaśnić a Ci koledzy co nie dostali kartonika dostaną w najbliższym czasie za te niedogodności z góry przepraszam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 11:12 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 05 kwi 2006, 11:06
Posty: 33
Lokalizacja: Wrocław
Witam
Chciałbym zauważyć, że nie jest dobrze zmieniac termin zawodów na dwa tygodnie przed startem. Każdy ma jakoś zaplanowany terminarz (szczególnie gdy są to eliminacje). Interesuje mnie także, czy zarząd sekcji zaakceptował zmianę terminu. Jeżeli można zorganizować dodatkowe zawody (bo są pieniądze) to nich to będą zawody niezależne od terminu już ustalonego (przyjedzie ten kto będzie miał czas i chęci). Proszę o wypowiedzenie się innych czy zmiana terminu jest dobrym pomysłem. W przypadku gdy zawody te zostaną zorganizowane, będziemy mieli starty przez trzy tygodnie pod rząd (Bydgoszcz, Rawa, Jawor)
Pozdrawiam wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 12:15 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Każdy z nas ma pewne plany.Decyzja zapadła zbyt póżno!!Wypada to co tydzień.Dlaczego ta zmiana :?: Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 16:49 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
O ile mi wiadomo Zrząd naszej Sekcji niczego nie ustalał w sprawie nowego terminu zawodów strefowych. kalendarz imprez został opracowany na jesiennym posiedzeniu, opiniowany przez cały okres zimowy i zatwierdony na wiosennym CKM. więc zmiana terminu zawodów w Rawie jest raczej niemozliwa. i nie jest też mozliwe wprowadzanie jakichkolwiek zmian bez zgody Zarządu sekcji, tak przez poszczególnych organizatorów zawodów jak i przez Kolegę Sekretarza.Na zawodach w Bydgoszczy będzie tylu Członków Zarządu że bedzie mozna tą kwestię przedyskutowac i przegłosować. ale ja osobiscie uważam że zmiana terminu jest po prostu niemożliwa na 3 tygodnie przed zawodami! z kilku powodów o których już Koledzy pisali. Ja dodam że częsc zawodników wybiera się w tym samym czasie do Haarlemu i nie moze byc tak że zostaną Oni pozbawieni możliwosci startu w zawodach strefowych! Chwała Koledze Zbysiowi że znalazł sponsora, i ma ochotę zorganizować jak zwykle udane zawody, ale ta impreza musi pozostac imprezą otwartą bez statusu zawodów strefowych! Piszę te słowa po konsultacji z pozostałymi Członkami Zarządu i wszyscy Oni mają podobne zdanie! Komandor wyrazi w tym temacie jak mysle ostateczną opinię, i będzie po sprawie.Pozdrawiam i do zobaczenia w Bydgoszczy.A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2006, 21:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Wszystko, co napisali moi Koledzy oddaje istotę problemu praktycznie w całości. Z pewnością nie podlega dyskusji, że Organizator ma prawo korekty terminu zawodów ze względów organizacyjnych. I chociaż większości pewnie się to nie podoba, to jednak w naszej gestii pozostaje wyłącznie decyzja, czy zaliczać punkty z tej imprezy do Mistrzostw Polski, czy będzie to po prostu Puchar Rawy Mazowieckiej. Proszę wszystkich członków Zarządu o konsultacje w tej sprawie ze "swoimi" zawodnikami i wyrażenie opinii na zawodach w Bydgoszczy. Tam podejmiemy ostateczną decyzję. Myślę, że nic więcej mądrego tu nie uchwalimy, po prostu trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2006, 20:30 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
To bardzo mile, ze przewiduje sie nagrody na zawodach organizowanych przez Wa-we tylko czemu od kilku lat zawsze zmienia sie ich termnin w ostatniej chwili? I czy ktos wybiera sie zatem na zgrupowanie kadry w lipcu tuz przed planowanym poprzednio terminem zawodow w Rawie?

Pytam tylko retorycznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2006, 07:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nic w sprawie terminu jak narazie sie nie zmienilo doszły nam tylko jeszcze jedne zawody. I bardzo dobrze bo krajowych imprez nigdy za wiele! ja mysle że frekwencja bedzie duza i troche nitra powygrywacie. Zwłaszcza Taki Asior Zbysiu jak TY :lol: :lol: Wygrac Wroclaw to jest cos gratuluje. Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:23 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Dzieki za gratki.
Zle zinterpretowalem sytuacje, ale z kalendarza na stronie zniknely lipcowe zawody w Rawie.
Im wiecej zawodow tym lepiej. Podobnie jak Ty nie scigam sie o nitro i wolalbym kase na nagrody przeznaczyc na rozwoj sekcji (dofinansowanie AMB itp) Ale to tylko moje prywatne zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2006, 18:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Tylko jeden szczegół... obawiam się, że ewentualne lipcowe zawody będzie musiała zrobić i sfinansować Sekcja... Zbyszek nic nie mówił o zawodach dodatkowych, tylko o PRZENIESIENIU TERMINU... I nie sądzę, aby chciał je robić również w lipcu... A może się mylę?...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:15 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Meniu, poczytaj poprzednie posty i sam sobie odpowiedz... :)

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2006, 20:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Komandorze kochany! ja tu czegoś nie rozumiem! wszyscy organizatorzy wiedzieli po wiosennym CKM że nie ma kasy na imprezy! i jak dotąd nikt się nie wycofał z organizacji imprezy! i Kolega Sekretarz pierwszy o tym wiedział. jezeli znalazl sponsora to super, ale Sekcji nic do tego! ma życzenie zrobić zawody to niech robi. a co by było jakby nie znalazł? to zawody odbyły by się normalnie wg kalendarza, czyż nie? więc niech Kolega zrobi piękną imprezę sponsorowaną w terminie takim jak Mu pasuje, a zawody strefowe + zgrupowanie zrobi tak jak to bylo przewidziane w grafiku! i nie ma co więcej pisac w tym temacie, bo Wszyscy wiemy że termin strefy w nowym terminie jest nierealny! I bez dyskusji na temat wydania naszych pieniędzy i bez głosowania sekcja niczego nie będzie finansować!!bo albo wszystkie imprezy dofinansujemy, albo ŻADNEJ!! I tak jakoś subiektywnie patrząc chyba mam rację. Czyż nie? :wink: :D Pozdrowionka! A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2006, 13:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Andrzejku, ja tylko wyrażam moje obawy. I cały czas liczę na to, że główny adresat moich zapytań, czyli Zbyszek - wyjaśni sprawę do końca. A najważniejsze pytanie, to czy zrobi zawody również w poprzednio planowanym terminie. A jeśli nie, to co? Zawody same się nie zrobią...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Ostatnio edytowano 21 maja 2006, 15:08 przez Pitt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2006, 21:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No! i niech tak zostanie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 22:19 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
AndrzejC napisał(a):
No! i niech tak zostanie :wink:
Koledzy chce Wam przypomnieć że w dniach 3-4 06 2006 są Dni Rawy i dzięki moim układą jest kasa o tym że termin Bydgoszczy koliduje mówiłem wcześniej i tak naprawde to więcej imprez było właśnie w Rawie To tak dla przypomnienia przyjade w sobote to może pogadamy Zawody w Rawie są dla tych którzy nie byli we Wrocławiu i nie pojadą do Jawora.Nie będe dalej tego komentował.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Rawa
PostNapisane: 26 maja 2006, 23:42 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Zbyszek,kalendarza raz ustalonego nie powinno sie zmieniać.Kazdy coś sobie planuje.Jeżeli chcesz zrobic dodatkowe zawody to chwała Tobie!!!!
Kalendarz imprez musi pozostać bez zmian :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL