Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 kwi 2024, 08:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 04 lip 2006, 15:45 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 01 cze 2006, 10:00
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Jako jeden z najstarszych zawodników,a może najstarszy mam prawo powiedzieć co myślę i to głośno.Zawody w Rawie Mazowieckiej zostały odwołane.Dowiedziałem się o tym pocztą pantoflową od naprawdę serdecznego przyjaciela.Tylko dlaczego od kogoś innego a nie od osoby odpowiedzialnej za wszystkie imprezy organizowane w Polsce.To Zarząd Główny LOK ma obowiązek powiadomić na www. czy w inny sposób zainteresowanych,czyli samych zawodników.A przedewszyskim osoba odpowiedzialna z ramienia LOK.Pana Ciećwierza jeszcze nie widziałem na zawodach,czego nie było w dawnych czasach,kiedy startowałem.Wydaje mi się, że my nie jesteśmy osobami,z którymi można robić sobie co się komuś tam podoba[w Warszawie].Tak może postępować osoba mało odpowiedzialna.Może pan Ciećwierz odpowie na moje zapytanie i ma cywilną odwagę przyznać się do błedu i powiedzieć PRZEPRASZAM.Bo widzę z tego wszystkiego i z rozmów z kolegami,że FSR-owców traktuje się po macoszemu.Ja zapłaciłem za licencję,a to zobowiązuje zarówno jedną stronę jak i drugą do czegoś.Jeżeli tak ma wyglądać nasze modelarstwo,to przepraszam,ale inaczej ja to widzę.Dosyć robienia sobie żartów z RODZINY MODELARSKIEJ.A do kolegów z branży mam gorącą prośbę,żeby te sprawy przedyskutować na najbliższej imprezie.PRZEPRASZAM SERDECZNIE wszystkich kolegów z branży,ale wydaje mi się,że ktoś robi sobie żarty,a ja tego nie lubię.Jestem dużo napewno starszy od Pana Ciećwierza i nie pozwolę sobie na lekceważenie.Przepraszam Admin,że pozwoliłem sobie napisać coś takiego na waszej stronie.Ale jest to strona popularna i bardzo dobra .DZIĘKI WAM ZA NIĄ.Dobrze że jeszcze Wy coś robicie.Do zobaczenia na zawodach.POZDROWIONKA DLA ESZYSTKICH.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 lip 2006, 17:25 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 03:28 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 lip 2006, 21:28 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Mozna tylko po co i dla kogo i za ile? S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: imprezy
PostNapisane: 04 lip 2006, 22:27 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 01 cze 2006, 10:00
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Witajcie Koledzy.Cieszę się,że włączacie się do tematu,który uważam za bardzo powazny.Przepraszam Cię Montain,ale kpin nie można sobie robic z nas.Ktoś bieże za to pieniądze,bo tam pracuje ,a pieniądze są nasze,podatników.Ten Pan pracuje i to do czegos zobowiązuje.Widzę,że jest jeszcze gorzej niż bywało.Panowie,w ten sposób niszczy ktoś tak piękny sport,jakim jest modelarstwo.Pan Ciećwierz niech przynajmniej uszanuje mój siwy włos,bo napewno jestem starszy i wymagam poszanowania.Tego nie można tolerować.Może się czegoś boicie,ja nie,bo jestem starym modelarzem,byłym mistrzem polski i wiem jak to bywało,że zdobywałem tytuł,wygrywałem eliminację,a na mistrzostwa europy jechał kto inny.Dosyć tych kpin.A rada sekcji niech zacznie działać.Bo tylko my mozemy nie pozwolić na tak niszczące działanie.Przepraszam i dzięki jeżeli mnie popieracie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Impreza
PostNapisane: 04 lip 2006, 22:30 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 01 cze 2006, 10:00
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Meniu,aTy tak trzymaj i inni koledzy też.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 lip 2006, 23:43 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 03:28 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05 lip 2006, 07:44 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 mar 2006, 21:07
Posty: 25
Lokalizacja: Tychy
jest jeden jedyny plus całej zaistniałej sytuacji - ktoś stanął jednak na wysokości zadania i eliminacje odbędą się, to że nei w Rawie pozostawiam bez komentarza, to że informacja o zmianie miejsca wyszła tak późno to już można nazwać dużym niedociągnięciem (małym skandalem). Ogólnie powiem tak - pożyjemy zobaczymy.

Tychy będą w Kępnie :kalach:

_________________
\m/-_-\m/ Bad Boy :twisted:

FSR-V 15

www.bractwo-suzuki.pl
kom 501749941
GG 1439556


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05 lip 2006, 20:11 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Kolego Malo. Nie robię sobie żadnych kpin tylko ręce mi opadają i poprostu staram się wszystko obrócić w żart. Może czasami mi nie wychodzi. Ale jak Sam widzisz mam w tym trochę racji. kto, dla kogo i za ile. Pozdrawiam. S.G. Ja przestałem wierzyć w cuda.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: imprezy
PostNapisane: 06 lip 2006, 12:01 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 01 cze 2006, 10:00
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Witaj montainTo nie dotyczy Ciebie,to odnosi się do kogoś innego.Przepraszam,ale żle odczytałeś.Do zobaczenia na zawodach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Zawody w Rawie
PostNapisane: 08 lip 2006, 14:50 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
Dobre pytanie panie Stasiu!
Tutaj odpowiedż do Leoo: Panie starszy wie pan ze gdzieś dzwonią tylko niewie pan w którym kościele, zaczem wyrazi pan swoją opinie to najpierw niech pan rozejży się uważnie również po stronach oficjalnych a nie wyraza swój osąd na podstawie poczty z trepa. pod tym linkiem jest napisane kto jest organizatorem niedoszłej imprezy wespół z przedstawicielem ZG LOK czyli Zbigniewem Ciećwieżem http://www.mazowszelok.nazwa.pl/index.php?strona=2403 , ateraz pytanie gdzie pan bvył panie komandorze będąc przedstawicielem sekcji kiedy twój regionalny LOK miał zorganizować ową impreze.
Najłatwiej zjechać Z .C niż zorientować sie w sprawie.
Druga sprawa skoro Komandor jest przedstawicielem sekcji to musiał znac od BŁZW LOK Łódż, przyczyny którą był protest miejscowego koła wędkarzy dzierżawiacego zalew tatar, skad idąt słusznie, gdyż akwen ten jest objęty strefą ciszy_ DLACZEGO O TYM NIEPOWIADOMIŁ NA FORUM?A po tem piszę sie że z uwagi ze taki i owaki sie wycofał, robi sie zawody tu i tu, wskazując w tekscie jednoznacznie ze przyczyną odwołania jest kaprys jednego z organizatorów.I tu wychodzi hipokryzja kogoś z kierownictwa sekcji- bez komentarza, a także tego kto zlecił zamieścić ową informacje w takiej a nie w innej formie. Alternatywne miejsce było o czy też któs nie wspomniał bo i poco, zbiornik w michałowicach, ale najwyrażniej, niektórzy to potrzebuja Ha, na opłynięcie lewej górnej boji, bo niestety odległośc ok 35m od boji do kaczenców nieodpowiada, że o kaprysie ze strony jednego z członków zarzadu sekcji (przyjeżdzie na godż 10tą w piątek) nie wspomnę.
Niepasowały Michałowice ok,ktoś z frakcji Wrocławskiej, podjął sie zorganizowania zawodów w Kępnie,i sprawy niema, można kogoś nie lubić ( należy trzeżwo oceniac jego poczynania) ale to nie powód by robić na kogoś celową świadomą nagonkę. Tymbardziej że od tygodnia formuwicze wiedzą że przedstawiciel ZG lok czyli Zbigniew Ciecwież, ma przerwany dostęp do netu w pracy, (trudno by na własną ręke podłaczał), o czym poinformował z mojego konta, w dziale Zgrupowanie Kadry. Meniu pisze cyt." chcialem zauwazyc ze sekcja podjela natychmiastowa akcje i na brak odpowiedzi na temat informatora zawodoów w Rawie, zrobi zawody w Kępnie. Pan Zbyszek robi sobie zawody jak mu sie podoba, ostatnio jak byly dni Rawy potrafil iles odpowiedzi udzielic na forum. Teraz zadnej. Tak dział Pracownik Lok=u i organizator zawodów", -Meniu czyżbyś niewiedział?A jeśli tobie w robociez jakis przyczyn padnie net i pracodawca niebędzie sie kwapił do usunięcia usterki to co na własną ręke będziesz podłaczał??!!Pomyśl chłopie.I oto po krótce macie przedstawiony sposób manipulowania informacją i szukania kozła ofiarnego, wykorzystując fakt, chwilowej (jak sądze )niemożnosci wypowiedzenia sie przedstawiciela ZG LOK.Druga sprawa Pan Z robi sobie zawody jak chce, owszem jezeli robi samodzielnie, z ludzmi któży nie odwalają za przeproszeniem kreciej roboty, to wszystko jest jak należy.Zbigniew nie tylko ma FSR na głowie ale także auta , M kę, "N" i żagle,i wejdzcie sobie na stronę samochodziarzy, żeglarzy, zobaczcie ile imprez jest, w tym rok np. został zrobiony w Michałowicach tor do BUGGI, myślicie że zorganizował i załatwił pozwolenie od właściela gruntu jakiś, członek sekcji aut lub sklepikarz?Jeżeli niektózy członkowie zarządu, czy nawet sekcji robią mu krecia robotę, to niedziwie sie ze jego działalność w FSR jest sprowadzona(jak sądzę) do minimum, gdyby to na na mnie popadło to żucił bym to w diabły i zawody byście mieli we Wrocławiu w Kępnie i Trzciance aż by wam zbrzydło.

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2006, 10:47 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 03:28 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2006, 14:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Elwis.
Napisać "pod linkiem" można wszystko... Jednak JEDYNYM faktycznym organizatorem zawodów w Rawie jest zawsze Z.C.! Od zawsze! Nikt z Łodzi nigdy nie robił i nie zamierzał robić tam imprez. To, że czasem ktos przyjechał z Z.O. nie świadczy, że brał udział w organizacji. Nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz niestety, a ja nie mam ani czasu, ani ochoty Cię w to wtajemniczać...

I nie wiem, skąd miałbym wiedzieć niby o proteście jakimś??? Nie został złożony na ręce nikogo z Zarządu Sekcji i nie wiem na czyje w ogóle...

Na koniec: jeśli ktoś nie ma dostępu do netu, ale ma TAKIEGO ADWOKATA, to jaki problem stanowiło powiadomienie nas o zaistniałej sytuacji poprzez na przykład Ciebie lub telefon do kogokolwiek z Zarządu Sekcji? Z.C. dzwonił do mnie na początku tygodnia i twierdził, że impreza się odbędzie, że są na nią pieniądze i żebym zamieścił jakieś info o tym (dopiero bym się zbłaźnił!), a za 10 minut dzwonił do A.C., że sekcja musi dopłacić (z czym zresztą nie byłoby problemu). PARANOJA! Na drugi dzień okazało się zresztą, że imprezy jednak nie będzie...

Elwis, nie "wystawiaj się" sam w imię źle pojętej solidarności lokalnej... Naprawdę nie wiesz, o czym piszesz...

Pozostałej części Twojego postu nie skomentuję, bo jest napisana jakimś dziwnym językiem, którego musiałbym się nauczyć...

Pozdrawiam.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2006, 21:44 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Tradycja juz staje sie, ze zawody w Rawie Maz. sa przekladane, odwolywane lub pojawiaja sie w kalendarzu na ostatnia chwile.

W zeszlym roku zaplanowalem urlop tak aby wstrzelic sie pomiedzy dwoma strefami. Niestety zawody w Rawie zostaly przeniesione i odbyly sie w czasie gdy akurat wylegiwalem sie na plazy. W tym roku jak bylo wszyscy wiecie. Za rok pewnie wogole w Rawie nie zagoscimy. Ale gdyby impreza w tym miescie pojawila sie w kalendarzu nikt pewnie nie bedzie traktowac tego powaznie.

A moze do 3 razy sztuka...?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2006, 12:47 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się że w tym przypadku Zbynek C. nie wiele zawinił a tylko władza Rawy. Trzęsą galotami przed wyborami i boją się kilku "rybaków" że na nich nie zagłosują. Może nastał kres Rawy chyba że obecna ekipa wygra wybory i będzie po staremu czyli co bani. S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2006, 16:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Stasiu, poczytaj jeszcze raz wcześniejsze posty. Nie chodzi o to, że zawody nie mogły się odbyć, tylko o właściwą organizację (a właściwie jej brak) wszystkich imprez w Rawie...
Pozdrówka serdeczne.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL