No i kto się spóźnił ten nie wystartuje
Zapisy jeszcze tylko w "benzynkach"
Lubomir Szabados 11 września 21:08
Registration update 11.9.2012
I am sorry, but only waiting list is available for senior nitro categories at this moment.
Category = FSR V 3,5
1 Beke Ákos (J) Slovakia
2 Krajča Lukáš (J) Czechia
3 Otáhal Karel (J) Czechia
4 Otáhalová Anna (J) Czechia
5 Vanerka Matej (J) Czechia
6 Vanerka Vojtech (J) Czechia
7 Zareba Krzysztof (J) Poland
Category = FSR V 3,5
1 Capek Jan Czechia
2 Copey Gordon Germany
3 Copey Klaus Germany
4 Gažo Miroslav Slovakia
5 Golavsek Julijan Slovenia
6 Himmer Gottfried Austria
7 Hobe Hici Hungary
8 Jurkovic Marian Slovakia
9 Kápolnai Attila Hungary
10 Kička Ľubomír Slovakia
11 Kolloff Mathias Germany
12 Kozimor Krzysztof Poland
13 Krausz János Hungary
14 Kucera Christian Austria
15 Novak Neno Slovenia
16 Patek Matej Slovenia
17 Pazin Filip Tin Serbien
18 Petro Peter Slovakia
19 Pokorny Harald Austria
20 Rácz Roland Austria
21 Rajnis Michal Czechia
22 Scerbinin Sergej Hungary
23 Schramel Helmut Austria
24 Segebarth Daniel Germany
25 Skoflek Uros Slovenia
26 Škoflek Miha Slovenia
27 Szabados Lubomir Slovakia
28 Szabo Walter Austria
29 Szem Zoltán Hungary
30 Szymanski Maciej Poland
31 Szymanski Piotr Poland
32 Tarr Tamas Hungary
33 Vítek Pavel Czechia
34 Zareba Krzysztof Poland
35 Znachenok Viktor Belarus
36 Zvalova Lenka Slovakia
Category = FSR V 7,5
1 Capek Jan Czechia
2 Ciechanski Franciszek (J) Poland
3 Copey Klaus Germany
4 Ďurda Jozef Slovakia
5 Dziergwa Ryszard Poland
6 Golavsek Julijan Slovenia
7 Jurkovic Marian Slovakia
8 Kozimor Krzysztof Poland
9 Kozimor Piotr (J) Poland
10 Krausz János Hungary
11 Kucera Christian Jun. Austria
12 Kuracina Richard Slovakia
13 Navratil Josef Slovakia
14 Petro Peter Slovakia
15 Pokorny Harald Austria
16 Rácz Roland Austria
17 Radics Attila Hungary
18 Rajnis Jaroslav Czechia
19 Raška Pavel Czechia
20 Skoflek Uros Slovenia
21 Směták Bohumil Czechia
22 Štička Jaroslav Czechia
23 Szabo Walter Austria
24 Szénási Noémi Hungary
25 Szlek Tomasz (J) Poland
26 Sznerch Wojciech Poland
27 Szymanski Piotr Poland
28 Treplán Filip Slovakia
29 Vanerka Petr Czechia
30 Werner Frank Germany
31 Woldt Hugo Germany
32 Žanko Josip Croatia
33 Znachenok Viktor Belarus
34 Zsalkovics Ladislav Slovakia
35 Zvalo Dusan Slovakia
36 Zvalova Lenka Slovakia
Category = FSR V 15
1 Beke Peter Slovakia
2 Ciechanski Franciszek (J) Poland
3 Copey Gordon Germany
4 Copey Klaus Germany
5 Duchinski Maciej Poland
6 Golavsek Julijan Slovenia
7 Himmer Gottfried Austria
8 Hobe Hici Hungary
9 Jurkovic Marian Slovakia
10 Kapocs Tibor Hungary
11 Kápolnai Attila Hungary
12 Kincok Michal Slovakia
13 Kolloff Mathias Germany
14 Köppen Thomas Germany
15 Kozimor Piotr (J) Poland
16 Kucera Christian Austria
17 Kuliabo Igor Belarus
18 Ódor István Hungary
19 Pazin Filip Tin Serbien
20 Plevnik Andrej Slovenia
21 Pokorny Harald Austria
22 Rácz Roland Austria
23 Rajnis Michal Czechia
24 Schramel Helmut Austria
25 Segebarth Daniel Germany
26 Škoflek Miha Slovenia
27 Směták Bohumil Czechia
28 Szem Zoltán Hungary
29 Szenasi Ernö Hungary
30 Tarr Tamas Hungary
31 Treplán Martin Slovakia
32 Tworuszka Adrian Poland
33 Vanerka Petr Czechia
34 Vítek Lukáš (J) Czechia
35 Vítek Pavel Czechia
36 Werner Frank Germany
Waiting list FSR V 15
1 Štička Jaroslav Czechia
Category = FSR V 27
1 Beke Peter Slovakia
2 Boros Zoltan Hungary
3 Golavsek Julijan Slovenia
4 Kápolnai Attila Hungary
5 Košťál Pavel Czechia
6 Krajča Jaroslav Czechia
7 Krajča Zdeněk Czechia
8 Mátl Luděk Czechia
9 Runkas Lubomir Czechia
10 Szenasi Ernö Hungary
11 Zarosky Zdenek Czechia
12 Zsalkovics Ladislav Slovakia
Cat Category = FSR V 35
1 Košťál Pavel Czechia
2 Runkas Lubomir Czechia
A.C.