Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 kwi 2024, 01:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Terminarz 2013
PostNapisane: 11 paź 2012, 21:22 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2007, 01:29
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Witam.
Zapraszam wszystkich organizatorów do składania ofert organizacji zawodów w 2013 roku.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni gdyby Organizatorzy zgłosili się do końca listopada 2012r. W późniejszym czasie zgłoszenia będą akceptowane w ramach wolnych terminów i małej ilości stref.
Na stronie Sekcji - http://www.fsrvho.pl/sekcja.php - znajduje się skład nowego Zarządu z rozpiską na poszczególne funkcję. Zapraszam do kontaktu.
Komandor
Marek Zelech

_________________
Prezes Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
http://fsrpolska.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2012, 21:43 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Poczytałem na stronie sekcji i nie wiele z tego pisania ,Waszego, wynika :) A,przepraszam ,ze pytam: A co Wy Panowie chcecie"rozjemczać"? Od jakiegoś czasu nie ma czego rozjemczać :jajcarz: Na moją optykę wchodzimy w nowy czas działania sekcji.... Może coś o tym? Jakieś kierunki działania zarządu... Informacji co i jak w nowej rzeczywistości... Nadszedł TEN październik :wow: Czy coś się zmieniło? Może by o tym coś napisać? O zawody nie ma się co martwić, bo kto ma je zrobić to je zrobi, w tym temacie nic się nie zmieni, :oczko: No może troszkę... Ale o tym jeszcze głośno będzie. Jak na razie 0 informacji Panowie ZARZĄD. A ta informacja się maluczkim należy.To jest oczywiście tylko moje skromne zdanie :) I nie żebym był przeciwko, ale popracujcie troszkę w tym temacie :D Mam wrażenie,że nie wszyscy członkowie sekcji, kojarzą nowych Członków zarządu :) Może parę słów o sobie napiszecie? Miło by było :D.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2012, 15:28 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 20 lut 2011, 23:51
Posty: 27
Witam.Częstochowa zgłasza chęć zorganizowania zawodów w Blachowni k/Częstochowy w dniach 14-16 czerwca 2013
pozdrawiam Zbigniew Skrzypiec


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2012, 19:55 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 lut 2006, 23:13
Posty: 167
Witam.Po rozmowach z organizatorami zawodów w Jaworze chciałbym poiformować ,że zawody w JAWORZE odbędą się w terminie 7-9 .06.2013. Maciej Szymański.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lis 2012, 19:03 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
AndrzejC napisał(a):
Poczytałem na stronie sekcji i nie wiele z tego pisania ,Waszego, wynika :) A,przepraszam ,ze pytam: A co Wy Panowie chcecie"rozjemczać"? Od jakiegoś czasu nie ma czego rozjemczać :jajcarz: Na moją optykę wchodzimy w nowy czas działania sekcji.... Może coś o tym? Jakieś kierunki działania zarządu... Informacji co i jak w nowej rzeczywistości... Nadszedł TEN październik :wow: Czy coś się zmieniło? Może by o tym coś napisać? O zawody nie ma się co martwić, bo kto ma je zrobić to je zrobi, w tym temacie nic się nie zmieni, :oczko: No może troszkę... Ale o tym jeszcze głośno będzie. Jak na razie 0 informacji Panowie ZARZĄD. A ta informacja się maluczkim należy.To jest oczywiście tylko moje skromne zdanie :) I nie żebym był przeciwko, ale popracujcie troszkę w tym temacie :D Mam wrażenie,że nie wszyscy członkowie sekcji, kojarzą nowych Członków zarządu :) Może parę słów o sobie napiszecie? Miło by było :D.
A.C.

I jakoś nic nic się nie dzieje w tym temacie :roll: Jak widzę "olewanie" kolegów wychodzi zarządowi najlepiej.
Ponawiam moją pokorną prośbę o odpowiedź na moje pytania z poprzedniego postu. Panowie, minęły prawie dwa miesiące od tzw "wyborów". I co? I jakoś nic. Mam wrażenie ,że informacja jakakolwiek się maluczkim należy... A tu marazm, zastój. Nie musicie TU pisać. Zrobił sobie jeszcze poprzedni zarząd miejsce, gdzie miała być informacja na temat pracy zarządu... A ostatni wpis tam jest z zamierzchłych czasów. Czyli wraca stare? Wybraliśmy Was po to, żebyście Panowie Zarząd COŚ w ogóle robili dla środowiska, zresztą sami się zgłosiliście... Więc popracujcie. Na początek,żeby dobre wejście było, przedstawcie się choćby. Bo nawet ja choć lubię wiedzieć co i jak słabo znam poszczególnych członków tego zarządu.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lis 2012, 22:15 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 25 kwi 2006, 20:56
Posty: 19
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański
Witam.To z (pewnością) Twoje forum ,a temat jest o imprezach na 2013 rok .
Z pewnością potrafisz założyć nowy temat ,więc zrób to .
To tylko prośba.Franciszek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 lis 2012, 13:49 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Franciszku, nie jest moim celem, ani rozpętania nowej "zadymy", czy awantury. Jak najbardziej jestem przychylny obecnemu zarządowi, nie mam też zamiaru krytykować jego posunięć, Ale niech w ogóle jakieś posunięcia będą :wow: Więc zakładanie nowego wątku nie ma sensu... Chyba że nowy zarząd oleje swoją pracę i nic nie będzie się działo. Wtedy nowy wątek założę...
A czy to jest moje forum? Z pewnością jest. Ale jest to z pewnością, także Twoje forum, i wszystkich którym na FSRach zależy. A mnie zależy :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lis 2012, 01:50 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 20 lut 2011, 23:51
Posty: 27
Witam.Jako że nie ja ustalałem zasady o nie wypowiadaniu się Zarządu na tym jak i innych forach
/zrobił to chyba poprzedni Zarząd/nie chcę łamać tych uzgodnień.Potraktuj proszę Andrzeju ten wpis jako moją prywatną wypowiedz.Nigdy nie mam w zwyczaju olewać kogokolwiek lub czegokolwiek z czego znają mnie koledzy modelarze z Częstochowy a pewnie paru z poza niej też by się znalazło.Jako że wróciłem do modelarstwa po prawie 30 latach przerwy pewnie nie znam wszystkich niuansów "kto z kim i dlaczego" ale możesz być pewien że swoją pracę w Zarządzie staram się wykonywać najlepiej jak potrafię.Co się tyczy samej pracy z najnowszymi informacjami
dotyczącymi Sekcji można się już zapoznać w miejscu które wybrali poprzednicy.

Pozdrawiam Zbigniew Skrzypiec.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lis 2012, 12:38 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2009, 08:55
Posty: 139
Szanowni Koledzy z Zarządu,
zauważyłem, że organizatorzy znów dali propozycję zawodów tydzień po tygodniu. Moja prośba, czy już teraz nie warto porozmawiać aby któryś z organizatorów przesunął się o tydzień. Kiedyś obowiązywała niepisana zasada 2x w miesiącu maksymalnie zawody, i to było dobre. Czasami to tylko jeden telefon, a wszystkim dużo łatwiej i przyjemniej.
pozdrawiam
Tomasz Ostrowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lis 2012, 21:21 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Tak napisał kol . Tomek Ostrowski

Szanowni Koledzy z Zarządu,
zauważyłem, że organizatorzy znów dali propozycję zawodów tydzień po tygodniu. Moja prośba, czy już teraz nie warto porozmawiać aby któryś z organizatorów przesunął się o tydzień. Kiedyś obowiązywała niepisana zasada 2x w miesiącu maksymalnie zawody, i to było dobre. Czasami to tylko jeden telefon, a wszystkim dużo łatwiej i przyjemniej.
pozdrawiam
Tomasz Ostrowski

Witam koledzy,

Blachownię możemy zorganizować tylko w podanym wcześniej terminie ponieważ impreza wymaga zwiększonych nakładów finansowych a takowe mamy obiecane, tak jak to było w tym roku . Termin ten wyznaczył Burmistrz Blachowni ze względu na odbywające się DNI BLACHOWNI w tym czasie.

Pozdrawiam Waldek.


Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 18:30 przez Wilwaldi63, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lis 2012, 22:43 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 20 lut 2011, 23:51
Posty: 27
Witam.Sytuacja finansowa zmusza organizatorów do poszukiwania ludzi chętnych wyłożyć ''kasę"na nasze imprezy/ a proste to nie jest/.Tak jak to napisał Waldek W. mamy sponsora ale on wymaga konkretnego terminu.Wybór jest taki że albo mamy zawody albo nie.
Być może sytuacja z Jaworem jest podobna

Jeżdżenie na zawody co tydzień jest kłopotliwe ale jak na razie niema zbyt wielu chętnych do ich organizacji /zawsze można któreś odpuścić choć szkoda/

Pozdrawiam Zbigniew Skrzypiec


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2012, 17:18 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 lut 2006, 23:13
Posty: 167
Tychy zgłaszają chęć zorganizowania zawodów w terminie 6-8 IX 2013.Chcą też aby te zawody były Mistrzostwami Polski. Decyzja co do MP zapadnie po tym jak zostanie zamknięta lista chętnych organizatorów.Z poważaniem Maciej Szymański.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2012, 17:22 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 lut 2006, 23:13
Posty: 167
Co do zawodów w Jaworze .Jawor od dwudziestu lat ma ten sam termin zawodów tj. drugi wekend czerwca (dni Jawora ) i zmiana terminu nie wchodzi w grę. Z poważaniem Maciej Szymański.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2012, 21:52 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
Nie wiem skąd te niepełne informacje o strafie LĘDZINY(nie Tychy).
W terminie 6-8 IX 2013 odbędą sie tylko i wyłącznie pod warunkiem przyznania MP, jeśli nie to termin zawodów to 2 weekend lipca czyli 12-14 lipiec 2013.

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lis 2012, 22:45 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
...






.

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Ostatnio edytowano 10 sty 2013, 18:06 przez AndrzejD, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL