Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 22:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 sie 2015, 18:01 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Gratulacje !!!

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2015, 18:46 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
przyłączam się do gratulacji i pozdrawiam marek żebrowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2015, 21:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
:jajcarz:


Załączniki:
MS2.jpg
MS2.jpg [ 426.91 KiB | Przeglądane 5508 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2015, 10:59 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Wyniki
http://modelboatracing.co.uk/results/go ... esults.htm

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2015, 10:46 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
chciałbym pogratulowac wszystkim finalistom w klasach V
Zlota Frankowi - szkoda, że nie tylko w 7.5, ale wiem że płyniesz po tytuł w O7.5 -trzymam kciuki
Krzysiowi Zarębie za bardzo dobry choć pechowy bieg w V15 i trzymam kciuki za O3.5
Hani za świetną jazdę i tylko pech spowodował, że całe podium w 7.5 nie jest nasze
Łukaszowi za dobry bieg eliminacyjny i finałowy w 3.5, a wrecz dokonały w 7.5- pewnie byloby w finale lepiej gdyby nie to, że silniki z eliminacji 3.5 i 7.5 zakończyły żywot w tym upale

trochę wiecej o Weronice, jako że miałem przyjemność jej serwisowac
w drugim biegu eliminacyjnym uszkodzeniu uległo dno jej lodki w 7.5, zostalo naprawione przez "team pod kierownictwem Macieja Sz.". W finale 3.5 miała spore problemy z radiem /ledwo skręcala na bojkach/ a mimo to dopłynęla na 5 m-cu. 30 min póżniej w czasie gdy finaliści 7.5 byli już na stanowisku przygotowawczym pojawily się inne klopoty z radiem. W tak stresowej sytuacji stanęła na pomoście i dała radę.
mimo, że wszystko sprzysięgało sie przeciwko niej, wykazała się ambicją i opanowaną jazdą -jeszcze raz gratulacje, bo na ten tytuł ciężko zapracowała

szczególne podziekowanie dla Macieja Sz, który po tym co zrobilem w V15 pilnowal abym ponownie nie popełnił wpadki w V27 i "rozłożyl eliminacje w V27 na czynniki pierwsze od strony taktycznej"

co mi się nie podobalo...upał,upał i jeszcze raz upal !!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2015, 14:19 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Byłem widziałem i wszystkim serdecznie gratuluje wyników i atmosfery jak panowała wśród nie tylko naszych ale wszystkich zawodników, natomiast współczułem sobie i wszystkim uczestnikom tego żaru jak lał się z nieba, nie tylko nam dał się we znaki ale wszyscy mieli go dość a szczególnie trzeba podziękować całej komisji sędziowskiej która mocno dostała bobu .

A teraz trochę informacji po moim spotkaniu z władzami Jawora i prezydium Navigi na temat następnych mistrzostw, oficjalnie złożyliśmy papiery i na 90% wiemy że nominacja zostanie zatwierdzona na jesiennym posiedzeniu prezydium NAVIGI. W 2016 roku mamy Mistrzostwa Europy JAWOR 2016. Zdajemy sobie sprawę że IMBRA miesiąc później ma swoje mistrzostwa Świata i nie będziemy mieli pełnej frekwencji ale to nas nie zraża bo będą to zawody techniczne, sprawdzian naszych przygotowań do Mistrzostw Świata NAVIGA JAWOR 2017. Myślę że Jawor zapracował sobie na te imprezy i im podoła. Pozdrawiam Władek Ol.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2015, 11:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Dzisiaj finały HYDRO. Piotr Jarząbek wszedł jako siódmy w H7,5. Pierwszy bieg w finałach, 5miejsce, drugi bieg 1miejsce. Następne dwa biegi po południu.
Wszyscy nasi juniorzy dostali się do finału w OFFach. Będą się ścigać jutro. Franek na 1000% ma medal. Na razie jest pierwszy z dosyć wysoką przewagą. W O 7,5 jutro ostatni czwarty wyścig zadecyduje.
Tadek i Artur, 17 i 18 miejsce. Obaj pojechali nadzwyczaj dobrze. :rogal:
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2015, 15:18 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Czekamy na oficjalny komunikat i trzymamy kciuki.

Wczoraj wizytował nas w Jaworze Prezydent Navigi Mr Dieter Matysik który był zaproszony przez oficjalną delegację Jawora w Gerlitz. Prezydent przyjechał zapoznać się z obiektami i miejscem przyszłych mistrzostw Europy w 2016 r i Świata 2017. Zwiedził wszystkie obiekty przyszłych zawodów, to jest akwen drugie miejsce kępigowe obiekt rejestracji zawodników, klub bankietowy i dodatkowo najsłynniejsze Jaworskie zabytki na czele z kościołem Pokoju zabytkiem klasy 0 UNESKO salę rajców w ratuszu. Po omówieniu wielu spraw związanych z organizacją mistrzostw z dużym zadowoleniem zatwierdził nasze plany z obietnicą wszelkiej pomocy przy zatwierdzeniu oficjalnym przez prezydium NAVIGI jesienią tego roku.
Z tego co wiemy i oczekujemy już w przyszłym tygodniu wizytować nas będzie
Vice prezydent szef FSR Naviga MR Peter Szhaft z którym w ciągu dwóch dni ustalimy wszystkie aspekty techniczne mistrzostw jednych i drugich. Na tym spotkaniu zostanie omówionych wiele spraw organizacyjnych jak i omówiony zostanie wstępnie personel sędziowski i skład osób z zagranicy w komitecie organizacyjnym, mamy już pewne osoby zaproszone z potwierdzeniem chęci uczestnictwa które to mają duży wkład propagujący Jawor jako dobrego kandydata na organizatora tych mistrzostw, mamy już część swoich kandydatów sprawdzonych przez wiele lat i pracujących z nami od wielu lat Oczywiście oczekujemy waszych propozycji personalnych jak i merytorycznych i osób które naprawdę chcą się w to włączyć . Jedno tylko o co proszę to nie spekulować zawczasu, będę informował na bieżąco o tym co się dzieje i jak. Natomiast zachęcam do intensywnych przygotowań od strony sportowej tych którzy mają ambicję w tych mistrzostwach wystartować i osiągnąć dobre wyniki.

Pozdrawiam Władek Ol.


Ostatnio edytowano 14 sie 2015, 20:27 przez KW.Konrad, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2015, 16:36 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Piotr Jarząbek I VICE MISTRZ ŚWIATA Hydro 7,5 senior!!!! :jajcarz:
A.C.


Załączniki:
srebrny medal.jpg
srebrny medal.jpg [ 364.05 KiB | Przeglądane 5236 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2015, 16:47 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 11 maja 2007, 18:51
Posty: 225
Gratulacje!!!

Naprawde Jawor bardzo dobre miejsce na zawody. Dobrze mi tam bylo, tylko... miejsca w campingu jest niewiele i czy narod znow bedzie razpruszony jak w Gorlitz?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2015, 19:04 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Piotruś nie wątpiłem ze spadniesz z pudła wielkie gratulacje Władek .

Ps; fajnie gdybyś w Jaworze to powtórzył :D :)

Henwis bez obaw zamkniemy ośrodek i miejsce dla wszystkich się znajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2015, 20:48 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Jutro koniec mistrzostw na których poziom był bardzo wysoki mimo krakania że to zmierzch NAVIGI kryzys minął tak jak kryzys światowy, a miało to ścisły związek. Ale niczym tak się stanie nasze medalistki piękne dziewczyny i młodzi dżentelmeni z medalami odbiorą oficjalnie flagę z rąk organizatora 19 mistrzostw i przekażą ją do Jawora. A będą to jubileuszowe 20 Mistrzostwa Świata Jawor Poland 2017. Mnie tam nie będzie na miejscu podczas przekazania, bo uznaję że nie jestem tam do niczego potrzebny. Ale z jednego się cieszę mamy dzięki zdobytym medalom sporo wakatów dla zawodników na mistrzostwa Europy jak i m- Świata trzeba to rozsądnie wykorzystać . Wł.OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2015, 13:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
OFFSHORE 7,5 Franek I miejsce i Złoty Medal :jajcarz: Krzysiu Zaręba w O 3,5 jechał po medal, Pękł wał napędowy!... Mikołaj Sobczyk, także jechał bardzo dobrze, ale odleciał na fali...
A.C.


Załączniki:
1 O7,5.jpg
1 O7,5.jpg [ 420.49 KiB | Przeglądane 5158 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2015, 14:05 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Franiu trzymaj tak dalej wielkie gratulacje dla was obu, bo i ojcu coś się należy Władek .OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2015, 23:32 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
już powoli czas, aby uzupełnić stronę
jako,że nie byłem na klasach H i O nie posiadam zdjęć /mam tylko kilka z finałow O/
kilka osób robiło zdjęcia -podeślijcie na moją prywatną pocztę lub na pocztę ze strony do Piotrka
Fajne fotki z klas V też mile widziane :D
Nie mam też standartów


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL