Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 kwi 2024, 07:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2014, 17:42 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Najnowsza wiadomość:
Dear all,
after a lot of trouble I can inform you that we have a World Championship class FSR (all classes) in the year 2015. Germany (Nauticus) will organize this event from 1 till 12 August 2015, more information is coming later out.
Best regards
Naviga Sectionlader FSR

Peter Schaft
Myślę,że nawet nie trzeba tłumaczyć tego tekstu :D to było do przewidzenia. mamy Mistrzostwa Świata NAVIGA w 2015r.
Myślę,że jednak trzeba będzie pogodzić się z imprezami lokowskimi, bo z tych "piknikowych" zawodów, nijak kadry się nie wyłoni :D
Jakby co to informacja o sposobie opłacenia licencji jest w dziale "sekcja" i w dziale "komunikaty ZG" :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2014, 19:42 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Mysle ze, nie mozna tego jeszcze brac jako oficjalna zapowiedz "nowych" MS.
Nikt w Niemczech nie wie o takim zamiarze- organizacji MS, a w ogole organizowanie ich w Niemczech.
Jeszcze przed cala burza klub Hamminkeln zgodzil sie ewntualnie na organizacje, ale po odkryciu "machlojek" ze strony Nauticusa, wycofal sie kategorycznie.
Zrobilem mala sade w klubach, odnosnie akceptacji zawodnikow bedacych w innym zwiazku, stowarzyszeniu. Wszystkie wyrazily akceptacje, tylko jeden klub pozostal "wierny" Navidze. A to jest Hannover. Czyzby on mial zamiar zorganizowac MS????
Czas pokaze.
Na razie nikt o niczym nie wie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2014, 19:46 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Z tego jak widze, jak szybko ta wiadomosc dostala sie na tutejsza strone, (gdzie indziej nie ma jeszcze jakiejkolwiek wzmianki), to potwierdza mi moje przypuszczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2014, 23:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No to znowu mamy zabawę :D Adam,no sobie tego nie wymyśliłem Peter napisał nie tylko do mnie , ale ja napisałem na forum, bo mogę, bo akurat byłem przy komputerze... bo lubię niusy...Adresatów było wielu z calej Europy. I jeszcze będzie o tym głośno.
Coś nerwowo reagujesz Przecież to dobra wiadomość :D
A Peter na pewno nie napisał by czegoś co nie jest sprawdzone. Myślę, że nerwy trzeba opanować.
Jeszcze tydzień i się spotkamy i pogadamy . Już się cieszę na spotkanie :jajcarz:
Z Hanowerem się lubimy, i nie tylko.Z innymi także , tak mamy Na "fejsa'" faktycznie rzadko zaglądam a wiedzę o tym co się dzieje czerpię od kolegów z całej Europy bezpośrednio.Już tak mam.

Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 11:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
AdamC napisał(a):
Jeszcze przed cala burza klub Hamminkeln zgodzil sie ewntualnie na organizacje, ale po odkryciu "machlojek" ze strony Nauticusa, wycofal sie kategorycznie.

Jeszcze jedno. Używasz mocnych słow. Jak mi się wydaje , niepotrzebnie. Już kiedyś o "machlojkach" było i wszyscy wiemy jak się skończyło.
Myślę, że "machlojki", to za mocne słowo
Ja też mam swój wywiad i on mi mówi ,że jest inaczej jak piszesz. Sam fakt tegorocznych eliminacji za naszą zachodnią granicą, jednak pod znakiem NAUTICUSA, daje do myślenia
Poczekamy zobaczmy. Cieszę się,że zdecydowałeś się na udział w tych eliminacjach
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 11:14 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
No faktycznie zabawa zaczyna sie na nowo. Poczekaj, musze tylko Crakersy przyniesc do compa, i zabawa moze leciec dalej.
Moja reakcja wogole nie byla ani nie jest nerwowa. Z logicznego punktu widzenia Naviga i Nauticus musza cos niecos w tej sprawie zrobic, by nie stracic w oczach ludzi FSR.
Znajac Petra, wiem ze to powazny czlowiek, i ze nie rzuca slow na wiatr.
Pojawil sie juz komunikat Navigi o organizowaniu MS w 2015 roku. Jest juz nawet termin podany. Ale ciagle niema organizatora, i nikt nie wie kto mialby sie tej sprawy podjac. Sa niby 2 akweny do wyboru, ale nikt nie podal jakie.
Cos niewiarygodnie wyglada mi ta cala sytuacja.
Ale poczekajmy, czas pokaze.
Za tydzien spotkamy sie i pogadamy jak chlop z chlopem (a chlop zywemu nie przepusci).
Tez ciesze sie na nasze spotkanie.
Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 11:25 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Andrzej, twoje informacje nie sa jednak calkowicie poprawne.
Dawniej nie bylo organizatorow na niemieckie eliminacje, poniewaz klub chcac taka eliminacje przeprowadzic musial odpalic pewna dzialke pieniedzy ze startownego na nauticusa.
W tym roku, po wpadce nauticusa duzo ludzi zrezygnowalo z funkcji w nauticusie. Chcac sie ratowac, nauticus zrezygnowal z poboru haracza za startownego. To znaczy, ze caly dochod ze startownego pozostaje w klubie. I to wlasnie jest przyczyna, dlaczego mamy w tym roku tyle zawodow eliminacyjnych- i nic innego.
Jak juz pisalem wszystkie kluby akceptuja i inne organizacje ktore stowarzysza zawodnikow FSR, tylko Hannover nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2014, 11:49 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Się chyba nie pobijemy, w tym "Stuttgart" :jajcarz: na miejscu będziemy w piątek (jedziemy jeszcze zwiedzać z synem moim, Franciszkiem, muzeum w Sinsheim).
Co do sytuacji niemieckich FSRach, to mnie (nas) ona dotyczy tyle, o ile Jak sobie koledzy tam zrobią, tak będą mieli
Poczekamy zobaczymy... a jak Peter napisał,że MS w 2015 będą, to ja Mu wierzę.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2014, 15:33 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ukazał się dziś oficjalny komunikat na stronie NAVIGA:
To all member countries from the Naviga.
We have a great pleasure to announce that the steering committee of Nauticus (Naviga) has unanimously approved a World Championship in the year 2015 in the section FSR classes V-H-O.
The time period is fixed from: 1 August till 15 August, 2015
On this moment two venues are being discussed, therefore the final place will be announced in a short time. Please inform all potential participants in your country accordingly to allow qualified competitors to participate. We hope that your country will participate in this Naviga World Championship; we look forwards to welcome a complete team next year in Germany.
With the best regards,
The steering committee Nauticus (Naviga)

No chyba teraz już nikt nie może mieć wątpliwości, że jednak Mistrzostwa Świata 2015 się odbędą
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2014, 15:59 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 11 maja 2007, 18:51
Posty: 225
HURRRA!!!!!!! Nam OBIECUJA MS w 2015 roku! Jakie szczescie!!!
Prosze nie zapomniec tylko, ze obiecywano rowniez w 2014 roku...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, 14:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
http://nauticus.info/index.php/start/wc2015-fsr
Tu można znaleźć coś, niecoś o MS NAVIGA 2015.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 lis 2014, 18:56 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Na oficjalnej stronie NAVIGA ukazał się informator o Mistrzostwach Świata NAVIGA2015 w HAGENWERDER
Na te zawody wybiera się reprezentacja polskich zawodników. Powołania do reprezentacji już w najbliższym czasie zostaną wysłane do zainteresowanych.
Jak widać, zawody te jednak się odbędą, i będą najbliżej Polski jak to tylko możliwe, bo odległość od naszej granicy to ok 100 metrów :D
Mam też informacje,że na te zawody wybiera się olbrzymia większość zawodników, którzy byli w Dessau 2014, ale także ci , których w Dessau nie było.
A.C.


Załączniki:
Ausschreibung deutsch FSR WM 2015.pdf [389.84 KiB]
Pobrane 363 razy
Ausschreibung WM FSR 2015 englisch.pdf [455.45 KiB]
Pobrane 328 razy
Formular_Zimmerbuchung_Reservation_.doc [63.5 KiB]
Pobrane 321 razy

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2015, 10:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymałem dziś taką informację w temacie mistrzostw
A.C.


Załączniki:
vorlufiger zeitplan engl.pdf [104.23 KiB]
Pobrane 320 razy

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 03 mar 2015, 11:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
NIEDÓW. http://www.witka.com.pl/main
Jeszcze są wolne miejsca. Idealne miejsce na pobyt podczas zawodów odległość od Hagenwerder ok 6 km.
Dzwoniłem dziś do ośrodka. Jest jeszcze ok 40 miejsc w domkach 2,3,4-osobowych. Ale trzeba się spieszyć, bo jak koledzy z innych ekip sie o tym dowiedzą to miejsca szybko zostaną zarezerwowane. Ceny za pobyt sa atrakcyjniejsze niż po drugiej strony granicy.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 maja 2015, 14:19 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Witam, wszystkich zawodników i osoby towarzyszące, które będą startować na Mistrzostwach Świata NAVIGA, informuję,
że można się zapisać na bankiet, jak i zamówić u organizatora, paliwa i odczynniki do paliw.

W razie zainteresowania, proszę o kontakt.

Ryszard Dziergwa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL