Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 21:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 cze 2015, 22:38 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 gru 2007, 19:14
Posty: 175
Lokalizacja: Wrocław
To były kolejne, bardzo dobrze przygotowane zawody.
Podziękowania dla Organizatorów, Sędziów i Kolegów z pomostu !!

Pozdrawiamy - K.J. Sewerniak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2015, 23:59 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wyniki.
W załącznikach.
A.C.


Załączniki:
WYNIKI_JAWOR_2015-H.PDF [401.67 KiB]
Pobrane 264 razy
WYNIKI_JAWOR_2015.PDF [2.3 MiB]
Pobrane 295 razy

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 00:13 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Do Pana Roberta Mecdorfa, członka największej federacji FSR w Polsce:
Panie Robercie, czy nie lepiej było napisać na swoim forum: że skończył się film w aparacie, a nie wypisywać głupot że tylko te wyniki / finał 3,5ccm junior,senior / były dostępne! Sprawnie działająca obsługa sędziowska, zaraz po zakończonych biegach, umieszczała
wyniki. Czy jest to promocja Pana wyniku, czy naśmiewanie się z braku wywieszania pozostałych wyników?
Zaraz po wynikach finału 3,5ccm widnieje wiersz, pod tytułem "V 7,5 Ju-Se Jawor 2015 Finał wyniki"!!!
A jeszcze niżej były pozostałe wyniki. Można było?

Ryszard Dziergwa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 07:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Panie Ryszardzie,

Napisałem" tylko 3,5 ale zawsze coś." byłem bardzo szczęśliwy więc wypromowałem tylko tę klasę. Miałem wyniki tylko 3,5 i 7,5. Więc i tak nie miałem wszystkich wyników.
Dzisiaj na forum zostały udostępnione pełne wyniki przez organizatora. Są już wstawione.
Swoją drogą proszę zobaczyć posty z zawodów Zawody HAGENWERDER V i Hydro
Czy są tam wyniki? Czy też promocja siebie?

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 10:01 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Szanowny Ryszardzie wracając do twego postu krytykującego naszego gościa na zawodach muszę Ci odpowiedzieć że my jako organizator jesteśmy upoważnieni do publikowania komunikatu Robert był takim samym zawodnikiem jak Ty na tych zawodach i miał takie samo prawo startu jak pozostali zaproszeni zawodnicy. Tak się składa że te zawody robią władze miasta Jawora i mogą zapraszać kogo chcą, my nie widzimy różnic i podziałów jakie nastąpiły przy waszym udziale. A dzisiaj mamy demokrację i każdy wybiera co mu bardziej odpowiada Robert, Marek i reszta zawodników nowo powstałej organizacji tworzyły historię tych zawodów i będą mieli prawo dalej w nich brać udział. Na koniec zawodów za atakowałeś mnie o tą kwestię i muszę odpowiedzieć wprost tak; to są moje zawody, ja je stworzyłem wypromowałem i dzięki wspaniałemu kolektywowi oddanemu przetrwaliśmy tyle lat i dalej będą trwały na naszych warunkach i nie pozwolimy w nich mieszać osobie które wielokrotnie je bojkotowała . Na tym zamykam dyskusję na temat naszego postepowania Pozdrawiam Władek OL


Ostatnio edytowano 16 cze 2015, 10:30 przez KW.Konrad, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 10:20 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Ja trochę z innej beczki kiedy ukaże się ranking jesteśmy po.dwóch eliminacjach

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:24 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Grzesiu tu jest wątek z Jawora myślę że jest inne miejsce na listy rankingu. Wracając do zawodów trzeba uznać bardzo wysoki poziom naszych polskich juniorów którzy gościom za granicy mocno zamieszali nie wspominając już o zwycięstwach seniorów którzy pokazali nasz pazur. Nowym władzom Miasta impreza przypadła do gustu i jest już pełna akceptacja i zgoda na zgłoszenie chęci organizacji mistrzostw Europy a następnie Świata. Droga do nich jest długa więc ta informacja jest lakoniczna przed nami bardzo dużo do zrobienia i wiele trudnych rozmów aby te impreza dochodząc do skutku pozostała w pamięci na długo. Jedno jest pewne nie będzie to robione aby doprowadzić do jakichkolwiek utarczek z konkurencyjną organizacją. Ja natomiast zrobię wszystko aby Polskę reprezentowała godna tego kadra zawodników i reprezentacja komitetu organizacyjnego z fachowców chętnych do współpracy. Organizacja Mistrzostw Europy czy Świata jest sprawą już narodową i na ten okres będziemy musieli zapomnieć o podziałach przepychankach i nie potrzebnych utarczkach. Moim zdaniem wszyscy FSR owcy w kraju przyczynili się do powstania takiego projektu i organizatorzy wielu innych zawodów. Jawor po 22 latach miał podstawy aby nakłonić władze do podjęcia takiej decyzji co z przyjemności chcę ogłosić . Władek Olanin w imieniu organizatora


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:38 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Aby nie spekulować na temat organizacji tych mistrzostw będziemy informować o wszystkich sprawach po akceptacji władz krajowych jak i międzynarodowych. Na dzień dzisiejszy poprosiliśmy kolegów z Niemiec którzy bardzo chcą nam pomóc o przygotowanie naszej oficjalnej wizyty z władzami Navigi w celu akceptacji, tyle mogę oznajmić . Władek OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 cze 2015, 21:47 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, 13:07
Posty: 197
Lokalizacja: Rozterk, opolskie
Kilka foteczek z zawodów :)
Obrazek
Do zobaczenia za rok ;)

_________________
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, bo się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić"

Pozdrawiam Piotrek
POL 505


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2015, 16:15 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 16 cze 2015, 20:59
Posty: 10
Witam kolegów modelarzy,a tu filmik z zawodów ,pelen podziw gminy Jawor ,ze promuje modelarstwo ,super sprawa .Widze ,ze nawet kobiety startuja super...

https://www.youtube.com/watch?v=cgLKf3tXlzg


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2015, 21:10 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 16 cze 2015, 20:59
Posty: 10
Filmik z zawodów Jawor 2015

https://www.youtube.com/watch?v=cgLKf3tXlzg


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2015, 06:45 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
http://dolny-slask24h.pl/wiadomosci/245 ... lywajacych


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2015, 06:50 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
https://www.youtube.com/watch?v=cgLKf3tXlzg


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL