Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 16:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2016, 22:46 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
WITAM

Wyścig pokazowy klasy FSR 3,5 STD będzie przeprowadzony w dniu 20.07.2016 (środa) w godz 16-18

W zależności od ilości i wieku zawodników może być jedna lub dwie grupy .

Pozdrawiam Piotr Gajek.
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2016, 23:49 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Mam prosbe czy nie mozna mnie i R.Bujnickiego dac w dwie rozne grupy? My sobie mechanikujemy na wzajem.

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2016, 08:20 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Witam
Zapisy do wyścigu 3,5 STD będą podczas M E. wtedy zobaczymy ilu jest chętnych zawodników.

Pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2016, 14:05 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
chodzi mi o klase v7,5 w standarcie niema problemu

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2016, 08:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zawody się rozkręcają. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Miłe przyjęcie Rejestracja: profesjonalnie. Spokojnie, bez pośpiechu. Transpondery sprawdzone. Zapis dokonany. Jest dobrze. :rogal: Oprawa zawodów bardzo dobra banery, plakaty, chorągwie. Duże i dużo.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2016, 17:56 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
andrzej a przypadkiem nie miało być transmisji online, choc może jestem w błędzie a jeśli tak to podaj adres pozdrawiam marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2016, 22:04 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Widzialem juz kilka zdjec z otwarcia ME, i otrzymalem pierwsze wrazenie, ze zawody sa dobrze przygotowane. Mala liczba uczestnikow jest jednak widoczna.
To sklonilo mnie do przejzenia listy zawodnikow (grup) poszczegolnych klas. Wynik jest zaskakujacy. Z 19 rozgrywanych klas, tylko 8 moga otrzymac medale i tytuly ME.
Wedlug przepisow Naviga klasy juniorow musza byc obsadzone minimalnie 6 zawodnikami, a klasy seniorow minimalnie 10 zawodnikami, aby pierwsi 3 mogli otrzymac medale i tytuly.
Zrobilem male porownanie, i wyszlo, ze wszystkie klasy V (oprocz V 35) i tylko 1 klasa O3,5 J lapia sie do medali.
Malo tego, klasy ktore sie nie lapia otrzymuja "1 punkt karny". Przy 3 karnych mialy by byc skreslone z repertuaru ME. Nie mam pojecia czy te karne byly juz stosowane na zeszlych ME, w kazdym razie 11 klas zalicza juz karniaki co nie jest dobrym znakiem.

Zeby ewentualnie wyprzedzic jakies politykowanie z powodu powyzszego tekstu, pisze, ze jesz to tylko sucha statystyka, oparta na przepisach Navigi, i zycze organizatorowi duzo powodzenia w przeprowadzeniu tych ME.

Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2016, 17:54 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Jeszcze jedna sprawa, pytanie, nurtuje mnie, a mianowicie kto z wladz Navigi jest obecny na Mistrzostwach Europy, i reprezentuje oficjalnie ta organizacje. Jak rowniez kto jest sedzia glownym (mial byc delegowany przez Navige). Bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz organizatora.
Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2016, 20:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Adam, czy ty czegoś nie knujesz? Jakoś strasznie się interesujesz, w sprawami, które od jakiegoś czasu w zasadzie Ciebie już nie dotyczą.
Na zdjęciach masz odpowiedż, kto przyjechał... Otwarcie bardzo dobre. Przemowy itd... Zespół pograł. Ładnie było. Jak zwykle :D Pierwsze starty za nami. Może zawodników mało, ale jeżdżą szybko! trudno będzie wygrać. Sędzią głównym jest doświadczony sędzia Alojzy Nagły. Wybrany głosami wszystkich zainteresowanych. Moim zdaniem najlepszy wybór jaki mógł być.
A.C.


Załączniki:
ekpia2.jpg
ekpia2.jpg [ 351.2 KiB | Przeglądane 4516 razy ]
otwarcie.jpg
otwarcie.jpg [ 618.23 KiB | Przeglądane 4516 razy ]
pierwsze starty.jpg
pierwsze starty.jpg [ 490.68 KiB | Przeglądane 4516 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2016, 21:28 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Tak sobie myslalem, ze bedzie "politykowanie". Nie Andrzej, mylisz sie. Nic nie knuje, lecz chcialbym wiedziec w jakim stopniu Naviga interesuje sie tymi zawodami. A cala ta sprawa mnie dotyczy, poniewaz jestem ciagle czlonkiem Nauticusa a tym samym i Navigi.
Tak jak piszesz ze p. Alojzy Nagly byl wybrany za sedziego glownego glosami wszystkich zainteresowanych, to znaczy ze nie byl nominowany z ramienia Navigi, ale byl wybrany wprost przez uczestnikow ME na miejscu. Tak przynajmniej zrozumialem twoja wypowiedz.
Pytalem rowniez kto wprost z oficieli Navigi jest na tych Mistrzostwach.
Wszystko to jest jakies inne niz "jak zwykle" jestesmy przyzwyczajeni. Np. w kalendarzu Nauticusa na ten rok nie ma wzmianki o obecnych ME, wybor reprezentacji rowniez nie odpowiadal liscie wynikow z zeszlego roku, itd.
Wiec nie dziw sie ze pytam, i "strasznie sie interesuje". Po prostu chcialbym poznac szczegoly.
Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2016, 21:34 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie znam szczegółów, ale o ile wiem nominacja została zatwierdzona przez Navigę, ponieważ oprócz przewodniczącego, był także polski przedstawiciel, a moim zdaniem taka rekomendacja jest wystarczająca i jest bardzo dobra. Nie drąż, bo to akurat jest mały problem. Wszystko działa i jest OK.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2016, 22:29 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Witaj Adam; Andrzej nie jest uprawniony do odpowiedzi na te pytanie i może dlatego przemilczał i nie odpowiedział na niektóre pytania. O tuż jest z nami prezydent Matysik. Sprawy waszej reprezentacji zgłosił Prezydent Nauticusa. Może nie ma asiorów Niemieckich bo nas olali ale jest bardzo liczna grupa która godnie Niemcy reprezentuje. Nie mnie oceniać własną pracę co do poziomu organizacji naszych Mistrzostw ale zapewniam Cię i życzę aby Mistrzostwa Świata IMBRY organizacyjnie zbliżyły się do naszych , a wiem że jest to niemożliwe bo znam tern działania Harlemu. Mimo to życzę Wam bardzo dobrych wyników i dużej satysfakcji z udziału w nich, z naszej strony nie ma wrogiej polityki bo w przyszłym roku prawdopodobnie duża Grupa z Harlemu przyjedzie do Jawora. Poza tym miałem kontakt w sprawie ME z sekretarzem i członkami prezydium NAVIGI jak i brałem udział w jesiennym Mitingu w Oberchauzen gdzie było wszystko zatwierdzane, więc nie ma takiej możliwości aby nie było wiadomości na ten temat. Pozdrawiam Władek Ol.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2016, 22:52 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
KW.Konrad napisał(a):
Nie mnie oceniać własną pracę co do poziomu organizacji naszych Mistrzostw ale zapewniam Cię i życzę aby Mistrzostwa Świata IMBRY organizacyjnie zbliżyły się do naszych , a wiem że jest to niemożliwe bo znam tern działania Harlemu. .


Może z oceną warto poczekać aż obie imprezy się zakończą ?
I jeszcze jedno pytanko, czy można gdzieś zobaczyć wyniki po danym dniu ?

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2016, 07:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Plan wyścigów
A.C.


Załączniki:
plan.jpg
plan.jpg [ 390.74 KiB | Przeglądane 4463 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2016, 09:15 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Adrian niech tak pozostanie. ja nie piszę o waszej organizacji mistrzostw tylko odpowiadam co do terenu ich rozgrywania.
A jak jest u nas przyjedź i zobaczysz, wielu modelarzy już wczoraj nas odwiedziło. Ja wysłucham z pokorą wszelkie uwagi krytyczne które trzeba poprawić do następnych Mistrzostw ku zadowoleniu zawodników i gości . Pozdrawiam Władek OL


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL