Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 06:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2016, 17:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie ma potrzeby tworzyć nowego tematu o takim samym tytule , wiec Twój post, Darek tu został przeniesiony.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2016, 21:52 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Napisz coś... No to piszę :) O tych zawodach tylko dobrze, bo żle już było. Dla mnie osobiście dwa, a raczej trzy najjaśniejsze punkty: AGNIESZKA i ANDRZEJ SEWERNIAK. Że bez nich zawody by się skończyły po pierwszym dniu, to wiedzą wszyscy... ICH praca to mistrzostwo świata!!!!! Profesjonalizm na najwyższym poziomie :D Następny Jasny punkt, to pan ROBERT MATKOWSKI. Patrzyłem na to chłodnym okiem ,ale wkład pracy włożony codziennie przez Pana Roberta trzymał te zawody w cuglach. Sędziowie nasi po pierwszych drobnych wpadkach w 99% w porządku. Na końcu pełny profesjonalizm i moim zdaniem Wsio OK :D . Koledzy wyławiający sami praktycznie wiedzieli co robić, i robili to bardzo dobrze. Moim zdaniem zawody udane, choć presja była. Błędy jeżeli były, zostały dostrzeżone przez organizatorów i sami wiedzą co poprawić.... Za te zawody ja osobiście bardzo dziękuję
Prywatnie cieszy mnie rekord toru Franka w V15, 96 kółek prze 30 minut :jajcarz: Szkoda mi V 7,5 bo było do wygrania. w O 7,5 moja wina i tylko sobie mogę zawdzięczać, że nie wygraliśmy...
Ale nic to. Już niedługo następne zawody w Holandii. Z serca naszym zawodnikom medali życzę . Nas tam nie będzie.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2016, 23:02 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Darek, umknęło Ci srebro w v7,5 senior Piotrka Szymańskiego
V7,5 to już chyba nasza narodowa klasa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2016, 23:08 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Przepraszam , ale Piotra Szymańskiego policzyłem jako juniora.
Mam nadzieję , że Piotr nie będzie miał mi za złe.
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2016, 20:54 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
koledzy ale co by nie było to brakuje mi oficjalnych wyników ,nie to że sie czepiam ale może troche


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2016, 09:57 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Marek do.czego potrzebne Tobie te wyniki sa medale i mysle.ze to wystarczy

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2016, 18:43 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Medale mozna sobie kupic na targu. Wyniki sie licza zrobione w jakiejs solidnej obsadzie. Po kazdych zawodach sa oglaszane wyniki.
Tutaj jednak mam wrazenie ze ktos wstydzi sie, albo boji sie je oglosic oficjalnie. Nawet na FB nikt nie wspomina, ze byly i odbyly sie ME. Troche to dziwne.
Bedzie trzeba ten temat, prawdopodobnie omowic z szefem navigi, bo przeciez on tam byl.
Moze dowiemy sie czegos wiecej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2016, 19:57 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Adam nie wiem czy prowokujesz czy mało czytasz bo na FB sam Fredi Cedeberg masę już napisał. Co do wyników życzę Tobie i wszystkim uczestnikom MŚ Imbry aby takie padły. Franek na pełnowymiarowej trasie ustawionej co do metra wykręcił 96 kółek gdy seniorzy o 9 mniej. Na FB codziennie była relacja i tak samo w telewizji centralnej długie zajawki na FB codziennie na bieżąco podawane wyniki. Więc nie wiem co o tym myśleć natomiast na temat waszych mistrzostw w ogóle nic nie można poczytać, chyba że ja tak samo jak Ty nie potrafię nic znaleźć. Poza tym ta stroną jest stroną prywatną Andrzeja więc może jest to celowe że wyników brak jego zapytaj. Pozdrawiam Władek OL


PS Adam :wytrzeszcz: :wytrzeszcz: ty naprawdę prowokujesz na 5 stronie jest wiele wyników :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2016, 20:12 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Adam to link do oficjalnego komunikatu

Strona Oficjalna www.ech2016jawor@wp.pl

http://ech2016.jawor.pl/download/final_results.pdf


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2016, 22:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Adam. Z całym szacunkiem i przez przyjażń jaka nas łączy powiem oględnie: Chrzanisz! ( i doceń,ze tylko tak napisałem)> A spróbuj jeszcze coś napisać na temat medali, to nasza przyjażń sie skończy. Na targu to kartofle się kupuje. I nawet nie próbuj polemizować!!!!! Ewentualnie przeproś, Jeżeli potrafisz...
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 00:25 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Adam, przywołałeś mnie do "tablicy", bo jestem tym jednym ze wspaniałej "12", ale na pewno nie kupiłem sobie tego medalu
na targu, jak kpisz sobie z Nas Wszystkich, lecz zdobyłem / Zdobyliśmy / te medale w sportowej rywalizacji. Skoro jesteś
członkiem Nauticusa, to tam zadawaj Swoje problematyczne pytanie, a nie tu. A jeśli Chcesz podważać Nasze starty i wyniki
w Mistrzostwach Europy, to oceń Swój start w tegorocznych zawodach w Ijmunden w Holandii.
Jeśli nie pamiętasz, to przypomnę - Byłeś drugi /V-35 / na sześciu zawodników, były momenty, że na wodzie nie było
żadnej łódeczki!!! Bez komentarza.

Ryszard Dziergwa
z imienia i nazwiska


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 12:11 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Adam napisałeś
Cytuj:
albo boji sie je oglosic oficjalnie.
. Bajać bojić to ty potrafisz , czepiałeś się mnie o polszczyznę , a tu co mamy . Dla mnie to żaden błąd bo to jest forum ale naucz się , nie dokazuj komuś bo Tobie też wytkną błąd .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 13:50 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Link do ciekawego filmu z Mistrzostw Europy 2016 w Jaworze.
https://vimeo.com/176196489
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 15:06 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Koledzy dajcie spokój nie ma sensu ta dyskusja. Ciekawi jesteśmy jak wypadną organizacyjnie 1 Mistrzostwa Świata Imbry na wyniki nie musimy patrzeć skoro jedzie tam prawie cała populacja zawodników FSR, wielu jedzie tam z ciekawości, być i u nas i tam nie mogli ze względów urlopowych, aby ten sukces pozostał po mistrzostwach tego konkurencji życzę. A sam jestem Ciekaw ilu zawita u nas za rok, ale to się okaże za kilka miesięcy. Wszyscy jesteśmy na rozdrożu i każdy musi sam wybrać swoją drogę. Władek Ol

PS;Waldek tu akurat nie powinieneś się wypowiadać ,nie wypada bo Adam jako Polak nigdy nie mieszkał w Polsce i z tąd braki w słownictwie, znając trzy języki może mu się pomieszać czasami i tu akurat go bronię .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 17:54 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie. Ta dyskusja ma sens... żaden się nie pospieszył z gratulacjami, a medale, które dla niektórych są zwieńczeniem życiowego sukcesu, są kawałkiem blaszki. Ha, ha, ha...!! To nie jest blaszka. TO JEST MEDAL WYWALCZONY W SPORTOWEJ WALCE. A deprecjonowanie, wyśmiewanie sukcesów medalistów uważam,za wyjątkowy nietakt,żeby nie powiedzieć -świństwo...
Komu możemy zawdzięczać mniejszą frekwencję? Wszyscy to wiemy. Mam nadzieję,że prędzej ,czy później ci co do tego rozłamu doprowadzili poniosą zasłużona karę
Poniżej nasi medaliści. I ci co się wyśmiewają niech Im w oczy powiedzą, że na szyi mają medale z targowiska! I, że się nie należą
Andrzej


Załączniki:
O3,5 junior.JPG
O3,5 junior.JPG [ 4.09 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
o 7,5 junior.JPG
o 7,5 junior.JPG [ 4.07 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
H 3,5 junior.JPG
H 3,5 junior.JPG [ 4.06 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
H7,5 senior.JPG
H7,5 senior.JPG [ 4.03 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
V 3,5 junior.JPG
V 3,5 junior.JPG [ 4.08 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
V3,5 senior.JPG
V3,5 senior.JPG [ 4.06 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
V5,5 junior.JPG
V5,5 junior.JPG [ 4.12 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
V7,5 senior.JPG
V7,5 senior.JPG [ 3.56 MiB | Przeglądane 4767 razy ]
V15 Junior.JPG
V15 Junior.JPG [ 4.04 MiB | Przeglądane 4767 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL