Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 21:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2016, 18:05 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
z czysto sportowych względów, analiza wyników jest bardzo pożądana.
istotne są wyniki nie tylko z finalów, ale i wyniki końcowe z eliminacji.
a tych w Harlemie zapewne nie zabraknie na oficjalnej stronie
może więc zamiast" życzyć Harlemowi równie wspanialej organizacji" warto je opublikowac na stronie oficjalnej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 20:27 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Witam wszystkich i tych po lewej i po prawej stronie.
Gratuluję wszystkim medalistom.To była naprawdę ciężka praca i wynik nie przyszedł aż tak łatwo.
Tylko jedno mnie zastanawia.Po co plujemy sobie w twarz zamiast się cieszyć z sukcesów kolegów i to nieważne czy jak mówi to nasz kolega byli z " ciemniej czy też jasnej strony mocy".
A jeżeli chodzi o ponoszenie jakichkolwiek konsekwencji to Andrzej Ty jako pierwszy uderz się w pierś i więcej nic nie mów.
Dla mnie jesteś cały czas kolegą,ale dla wielu jesteś po prostu OJCEM wspaniałego modelarza i pozwól mu się dalej rozwijać.
Mimo że cały czas próbujesz coś pisać i mówić ale tak naprawdę Ty już nic nie możesz.Chyba że tylko wyrazić subiektywnie własne zdanie.

Pozdrawiam

Roman
POL-450 F

_________________
PL-450


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 20:38 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
nie bardzo rozumiem to epatowanie się prostym pytaniem i doszukiwania się jakichkolwiek podtekstów. wystarczyła krótka i zwiezła odpowiedz która i tak padła .pozdrawiam marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 21:34 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Jeżeli chodzi o medale to tyle co poniżej

3.4.15. Przyznawanie tytułów na Mistrzostwach Świata i Kontynentu
(1) Dla juniorów tytuł Mistrza Świata i Kontynentu będzie przyznany , jeżeli minimum 6
zawodników z 3 różnych krajów ścigało się w klasie.
(2) Dla seniorów tytuł Mistrza Świata i Kontynentu będzie przyznany, jeżeli minimum 10
zawodników z 5 różnych krajów ścigało się w klasie.
(3) W przypadku Mistrzostw Świata i Kontynentu dla klasy z małą ilością zawodników inną niż opisaną
w pkt (1) i (2) , żadne tytuły i medale nie będą przyznane w danej klasie. Za wyniki
zawodników będą wydane specjalne dyplomy.

Źródło: Aktualne przepisy Naviga

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 22:56 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Ale rozpetala sie dyskusja. I tutaj widac, jak taki temat (chodzi o wyniki ME) uderza do innych i wywoluje chore domysly.
Z tymi "medalami na targu" to byla moja reakcja na przypisek Grzeska -
Cytuj:
Marek do.czego potrzebne Tobie te wyniki sa medale i mysle.ze to wystarczy

Z takim podejsciem do sprawy po prostu sie nie zgadzam, i bede kazdego krytykowac ktory wazne sprawy olewa.
Reprezentacja jakichkolwiek zawodow sa WYNIKI, i najlepiej na bierzaco.
Juz w trakcie zawodow byly pytania o wyniki. Po zawodach rowniez zadnego oficialnego komunikatu. Wiec nasuwa sie faktycznie mysl, -wyniki to tabu.
Na FB pokazalo sie kilka zdjec od osob trzecich z kilkoma listami wynikow. I to tylko dlatego, ze inni modelarze chcieli rowniez zapoznac sie z wynikami, lub niektorzy chcieli sie pochwalic ze swimi osiagnieciami. No i dobrze tak.
Ale to tylko kilka klas bylo "ujawnionych".
Z klas Hydro albo offshore prawie ze nic. Dopiero po moim poscie Wladek wlozyl linka na oficjalne wyniki, ale i te nie sa kompletne.
Dosyc czesto zagladalem na strone ME w Jaworze ale i tam nic sie nie dzialo. Wiem, ze organizacja takich zawodow wymaga duzo wkladu, i nie ma czasu na podawanie aktualnych wynikow, ale moze jest to przydatna informacja dla kazdego organizatora na przyszlosc, ze informowanie osob drugich jest najlepsza reklama organizowanych zawodow.

Najgorsze na tej calej dyskusji jest podejscie niektorych osob do tematu. Bez rozmyslenia strzelaja od pasu.

Np Andrzej jest w stanie nawet skonczyc nasza przyjazn, nie rozeznajac wlasciwego tematu. Ale to Andrzej. Takiego go znam.

Rysiek, nie kpie z nikogo. Wiem jak zapracowales na ten medal, wiem ile sie najezdziles na zawodach. Tu chodzi tylko o wyniki. Bez tego ze Cedeberg wlozyl fotografie na FB nikt by nie wiedzial ze wygrales. Nawet na oficjalnych wynikach podanych na stronie ME Jawor nie ma klasy 7,5 seniorow. Wiec nie dziw sie ze tak reaguje. Rowniez nie dziwie sie tobie ze i ty tak reagujesz. Niestety klasa 35 upada, natomiast klasa 27 kwitnie. Pomimo tego na nadchodzacych MS w Haarlemie jest zgloszonych 25 modeli z 11 krajow.

No kogo tu mamy- aaaa, nawet pan wiwaldi sie odezwal. No i powiedzial co umial. BRAWO!!!!

No i tym optymistycznym akcentem koncze moja dyskusje.
Modelarskie pozdrowienia
Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 23:01 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Krzysztof a która to strona jest oficjalna.? Adi nie mogłeś wytrzymać i się pojawiłeś w Jaworze na mistrzostwach nie wiem w jakim celu czy jako sympatyk tego sportu czy na przyszpiegi? był też twój lider i dobrze się bawił z nami i co naj nie pisze głupot z tej wizyty. Co do przyznawania tytułów nie musisz nas pouczać komu co się należy bo puki co to hasałeś w piaskownicy jak 1 mistrzostwa Europy załatwiałem dla Polski . Roman znamy się mnóstwo lat wiemy o sobie bardzo dużo i nie wiem skąd ta obrona ciemnych i jasnych stron przecież nikt z nas nie atakował jasnej strony bo mnie się wydaje ze dla wielu jesteśmy po tej ciemnej stronie ale to tylko mnie się wydaje a jak jest naprawdę ? Władek OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 23:28 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Adam jak przy każdej organizacji Mistrzostw są osiągnięcia i porażki . Porażką są tabele wyników w mediach i ja tu przyznaję Ci rację ale sam nie mam wpływu na oficjalny komunikat na oficjalnej stronie, w komitecie są ludzie którzy uczą się tego od zera i każdy za cos odpowiada i tak się składa że to ciemną strony mocy zajmuje się Urząd Miasta i jego pracownicy na których ja nie mam wpływu ,wiem są to błędy które muszą być usunięte ale puki co są .
Natomiast co do osiągnięć każdy zasłużył na medal ciężka pracą, napiszę inaczej niektórzy przypłacili utratę medalu w 99,9% drobnymi błędami które wbrew pozorom nie powinny się przydarzyć ale się przydarzyły i lista była by dużo dłuższa.mamy swoje piekiełko w kraju ale puki co nie raz i nie dwa nasi modelarze pokazali i za granicą kraju na co ich stać i ile są warci łojąc wielu asiorów zaliczanych do dworu FSRów światowych. I szukając wymówek proceduralnych boicie się co niektórych dopuścić do rozgrywek wiedząc że mogą mocno zamieszać na waszym dworze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 23:52 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
KW.Konrad napisał(a):
Adi nie mogłeś wytrzymać i się pojawiłeś w Jaworze na mistrzostwach nie wiem w jakim celu czy jako sympatyk tego sportu czy na przyszpiegi? był też twój lider i dobrze się bawił z nami i co naj nie pisze głupot z tej wizyty. Co do przyznawania tytułów nie musisz nas pouczać komu co się należy bo puki co to hasałeś w piaskownicy jak 1 mistrzostwa Europy załatwiałem dla Polski .


- pojawiłem się bo chciałem, wbrew pozorom nadal jest wielu ludzi z którymi chętnie się spotykam i im kibicuję, insynuacje o szpiegowaniu są bynajmniej nie na miejscu
- mój rzekomy lider jest moim kolegą, tak samo jak i większości z Was
- co do przyznawania tytułów nikogo nie pouczam, niczego nie skomentowałem a jedynie przytoczyłem Wasze przepisy, jeżeli uważacie je za głupoty należało by je zmienić a nie mnie obarczać za taki stan rzeczy
- dalszej części o piaskownicy nie będę komentował

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2016, 23:58 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
jest tylko jedna strona mistrzostw,chyba że o czymś nie wiem.
http://ech2016.jawor.pl/pl/news#menu

rozumiem, że miasto potrzebuje czasu..i będzie. Na Navigę nie liczę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2016, 09:04 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Tak dokładnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2016, 09:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
[quote="Roman" A jeżeli chodzi o ponoszenie jakichkolwiek konsekwencji to Andrzej Ty jako pierwszy uderz się w pierś i więcej nic nie mów.
Dla mnie jesteś cały czas kolegą,ale dla wielu jesteś po prostu OJCEM wspaniałego modelarza i pozwól mu się dalej rozwijać.
Mimo że cały czas próbujesz coś pisać i mówić ale tak naprawdę Ty już nic nie możesz. Chyba że tylko wyrazić subiektywnie własne zdanie.

Pozdrawiam

Roman
POL-450 F
[/quote]
Romek trochę mnie rozbawiłeś tym co napisałeś
1) Konsekwencje rozłamu mamy. I każdy to widzi. Ja tego rozłamu nie zrobiłem... Ale masz rację. powinienem uderzyć się w pierś, za to, że za mało wtedy zrobiłem i przyglądałem się biernie jak ten z naszego nadania - pożal się Boże- były komandor z onym drugim członkiem zarzadu rozwalali sekcję. Za to biję się w pierś.
2) Jasne,że jesteśmy kolegami, to koleżeństwo nasze bardzo sobie cenię, ale nie byłbym sobą, żeby Ci nie napisać: Romek wszystko przed Tobą. Też masz syna. do ścigania dorośnie szybciej niż myślisz. Spróbujcie choć w marzeniach dojść do tego, do czego doszedł mój syn Franek i ja jako jego ojciec. Temat rozwijania zostawmy, bo to jeszcze nie koniec i parę wyników mam nadzieję jeszcze uzyskamy :rogal:
3) Romek, o tym czy jeszcze mogę czy już nie, mężczyżni nie rozmawiają :czerwony: . Każde zdanie wyrażone na forum jest subiektywne, i autor tego zdania traktuje jako jedyną prawdę i w jego odczuciu jedynie słuszną rację :jajcarz:
I pamiętaj: NA FORUM NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY...
Andrzej
Teraz Adam.
Adam, To że umyśliłeś sobie pognębić Waszego szefa w Nauticusie, to Twoja sprawa, ale zrobiłeś to w wyjątkowo niefortunny i nieładny sposób. Nie trzeba było tykać zawodników, a zwłaszcza naszych medalistów. Chcesz sobie politykować, to sobie politykuj po tamtej stronie granicy. Śledzę co się tam dzieje i jakoś tam siedzisz cicho... Chcecie pozbyć się niewygodnego szefa to sobie zagłosujcie na innego. Nas w to nie wciągaj. My mamy swoje problemy, które nie do końca są Twoją sprawą. I takie dowalanie także przez Ciebie do niczego dobrego nie prowadzi. Wystarczy, że ja dowalam... :D Ale ja akurat mogę.
Czepiasz się wyników... Dobrze wiesz, że to tylko pretekst. I Ok. I, żeby tak zostało... ale Ty czepiłeś się zawodników. I tu Adam przegiąłeś. Niestety!
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2016, 09:52 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Adi w jakim celu je napisałeś ? skoro tu nie było jakiejkolwiek zmianki o przepisać i temat się kręci w innych tematach, a skoro kibicowałeś zawodnikom swoim kolegom biorącym udział powinieneś oficjalnie im pogratulować a nie zaczynać od przypomnienia przepisów, Po drugie nie rozumiem co w was siedzi ,mogłeś jak i wielu kolegów wziąć w tych zawodach udział wystarczyło spełnić małe minima i startować w klasie która cię interesuje wolnych wakatów było sporo, ale skoro cię to nie interesowało nie masz jakiegokolwiek prawa nam cokolwiek przypominać bo jest to nie eleganckie, dla przykład dam Ci postawę Roberta, Romana, Marka ,czy Pawła, Zarębów czy Ostrowskich którzy nie mają takich problemów ze startami po obu stronach , O ile wiem z naszych rejterów nikt nie wypowiada się źle od bardzo dawna na was dotyczące tematy. Więc skończmy te docinki wbijanie szpili na każdym kroku. Przemyśl to przyjacielu z pożytkiem dla obu stron. Władek OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2016, 13:12 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Witam

Władek nie przejmuj się zawsze będą malkontenci którym się coś nie podoba , a za przysłowiem '' Psy szczekają karawana idzie dalej" , czas przgotować się do MŚ. w 2017 roku.


Pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2016, 08:58 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
wyniki są i super
dzieki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 sie 2016, 10:04 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 16 sie 2010, 18:11
Posty: 8
https://www.dropbox.com/s/4qj2wknbrwdaz ... 4.png?dl=0


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL