Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 20 kwi 2024, 15:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 gru 2015, 21:39 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Witam, przedstawiam aktualizację imprez zagranicznych w roku 2016: May 27/28/29 .......Kleczew, Poland . Pytanie mam do Ryśka , czy to są zawody zagraniczne . A czy one nas interesują . Aug 1-11................iMBRA World Championships, Holland.
A IMBRA .

Pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 gru 2015, 22:33 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
A gdzie panie trenerze jest oficjalnie zgłoszone w Naviga Grand Prix Polski Jawor 2016. impreza nie wyjęta z pod ogona.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 02:33 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Witam
Bardzo proszę o podpisywanie swoich postôw z imienia i nazwiska, bo nie wiem komu mam odpisać.
W pierwszym wątku, ktoś pozdrawia, w drugim, nawet nie.

Pozdrawiam
Ryszard Dziergwa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 07:29 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Kolego Ryszardzie na twoją odpowiedż czeka większość , a więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś grzecznie odpowiedział .
Odniosę się się też do twego kalendarza imprez na rok 2016 . Na terenie naszej stanicy w Blachowni odbywają się nie tylko FSR-y . Termin wskazany wcześniej prze zemnie , o ile nie będzie odpowiadał zarządowi , zorganizuję dzieciom za te pieniążki niezły PIKNIK na zakończenie lata . Podobna sytuacja jest w Miłocinie , termin jest uzgodniony . Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz , zawody się odbędą o ile stan wody pozwoli na rozegranie tych zawodów . Terminy są już uzgodnione . :roll:

Pozdrawiam .


Ostatnio edytowano 02 gru 2015, 18:59 przez Wilwaldi63, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 10:43 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Ten kalendarz imprez zagranicznych, który Rysiek opublikował, jest skopiowany ze strony Danielsa.
To jedna z najpopularniejszych stron w Europie, gdzie jak co roku podawane są zbiorcze informacje także o kalendarzu imprez w EU
To ,że po skopiowaniu tego kalendarza, Rysiek nazwał go jak w na orginalnej stronie, zawodami zagranicznymi nie wykreślajac jednocześnie Kleczewa jest ...nazwę to nieistotnym niedopatrzeniem. Czepianie się tego jest bezsensownym szukaniem zaczepki. P. Waldku ,to metoda kol.Górki, umówiłeś sie z nim na wodkę? W moim przekonaniu, jeśli razi Cię Kleczew , wystarczyło poprosić Ryśka o edytowanie postu i wykreślenie Kleczewa

Panie Władku, zamiast odpisywać, może warto zadbać aby GP Jawor był na jednej z najpopularniejszych stron w EU, może też na faceboku, bez tego może się okazać ,że to nie Jawor a Kleczew bedzie największą w PL imprezą. Meniu jest b.aktywny i choć na razie nie przynosi to "spodziewanych tłumow zawodników zagranicznych" /problem jest inny/ to konsekwentnie pracuje nad popularyzacją Kleczewa -takie czasy.

Wprawdzie nikt nie potwierdził tego naukowo, bo i zjawisko nasiliło się w ostatnich 10-15 latach i zbyt wiele czynników ma wpływ dodatkowy, ale obecnie mamy kulminację El Nino dającą /ZAZWYCZAJ/ ciepłe zimy i gorące suche lato. Już w tej chwili rysuje się scenariusz zeszłoroczny, zmierzający w kierunku cieplej zimy /śnieżyce w USA/. O ile wody wiosną nie braknie, o tyle we wrześniu stan wody uzależniony będzie w dużym stopniu od tempa stygnięcia Pacyfiku. A niedobory wody w Miłocinie są podobno spore. Może warto zabezpieczyć się i mieć coś w zapasie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 12:29 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Krzysztof czasami następuje zmęczenie materiału, nie wszyscy są tak oblatani w necie i może by ktoś się zajął strategią i promocją tego co nam pozostało, bo jak na razie to jedni i ci sami zasuwają przez wiele lat gdzie inni tylko korzystają z tego i narzekają . Pozdrawiam szczególnie Ryśka i pozostałych po to mój nie takt. Wł.Ol


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 12:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Krzysiek moim zdaniem bardzo mądrze napisane. A jak organizatorzy poszczególnych imprez chcą być zauważeni wpoza granicami to niech sami zamieszczają informacje, na stronach zagranicznych, na Facebooku i gdzie się da, a nie ciagle liczą na to,że ktoś to za nich zrobi. Kiedys robił, teraz chyba nie będzie. I pretensje pytającego organizatora są tu bezzasadne, bo sam nie dopilnował tego ,żeby informacja o jego zawodach dotarła do wszystkich zainteresowanych. Jest zarząd niech to robi niech informuje, a jak nie chce, niech poprosi kogoś, kto to za nich zrobi. Meniu jaki jest , każdy widzi, ale o swój interses dbać potrafi, co akurat jest bardzo pozytywne. A brak podstawowej informacji, brak alternatywnych rozwiązań, srodze się jeszcze zemści. Wg mojej oceny wody nie będzie i prawdopodobnie dwie imprezy nam odpadną. I trzeba szybko szukać takich miejsc gdzie ta woda jest i są warunki do zrobienia zawodów. I niestety nikt, koledzy z zarządu tego za Was nie zrobi. Bo odkąd pamietam, to zawsze zarząd sekcji był inicjatorem wszelkich pomysłów i posunięć dotyczących sekcji. A parę pomysłów jak wiecie się urodziło. Wystraczy sprawdzić możliwość ich realizacji.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 17:10 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Kolego Andrzeju nawet pisać mi się nie chce na ten temat. Ale chciałbym się dowiedzieć skąd u Ciebie tyle jadu skąd czerpiesz siły na te wojenki. Dlaczego nie możesz się pogodzić z przegraną na wyborach nowego zarządu zrozumiałbym bym gdybyś przegrał jednym głosem, ale dostałeś jeden głos więc chyba czas odpuścić, koledzy chcieli zmiany pokoleniowej i trzeba to uszanować. Jeździsz po wszystkich jak po kobyle kto dał Ci prawo do tego aby wszystkich pouczać .Za twojej kadencji było z twoim udziałem tyle awantur że mamy sytuację jaka jest, cały czas jątrzysz, wszystkich masz za idiotów tylko twoja racja się liczy, wtrącasz się w sprawy które Cię w ogóle nie dotyczą. czy zdajesz sobie sprawę że zostałeś sam i czy sprawi Ci to przyjemność na zawodach. Dwa dni temu miałeś szansę wrócić do normalności i przekreślić stare waśnie wybrałeś wojenkę więc ją masz. Na koniec bo nie warto tego Ciągnąć proponuje kąpiel w zimnej wodzie i przemyślenie tego wszystkiego, i pamiętaj największą krzywdę robisz sobie nie wspomnę o Franku którego mi za Ciebie żal. Nie odpowiadaj bo tą kwestię zakończyłem mam wiele poważniejszych zajęć z zawodami i bądź pewny że sobie poradzimy. Pozdrawiam i proponuje to co wyżej napisałem . Ktoś musi Ci to wywalić prosto w oczy po 40 latach znajomości na mnie trafiło ale jakoś to przeżyje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 gru 2015, 17:50 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
O jakim Ty chłopie jadzie piszesz... Wydawało mi się ,że napisałem post w tonie spokojnym, na nikogo nie napadam, To Ty ciągle mnie sie czepiasz, i wreszcie oficjalnie proszę, żebyś przestał. Nie pamietam, żebym coś złego napisał o Tobie. Nigdy Ci nie naubliżałem, nie obraziłem, traktowałem z szacunkiem i przez wiele lat pomagałem jak mogłem. Pamięć widac masz krótką. Przyzwyczaiłem się. Nie pisz ani do mnie, ani o mnie. Wiele razy Ci to mówiłem. Nie masz prawa ani mnie oceniać,ani obrażać. I nie uzurpuj sobie tego prawa. A dwa dni temu to Ty miałeś szansę, a nie nie ja... Nie skorzystałeś. Wszystko w tym temacie. A syna mojego zostaw w spokoju!
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2015, 14:41 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Witam, przedstawiam aktualizację imprez zagranicznych / międzynarodowych / w roku 2016:

April 9/10..............Camillo Trophy, Italy
April 23/24............Dessau Waldbad, Germany
May6/7/8..............Orosháza, Alföld Cup, Hungary
May 14/15/16.......van Marle International, Spaarnwoude, Holland
May20/21/22.........Pród (near Debrecen), Debrecen Cup, Hungary
May 27/28/29 .......Kleczew, Poland
June 3/4/5..............Velenje, Slovenia
June 18/19.............Saulxures, France
June 17/18/19........Schrems, Austria
July 2/3................Duchcov, Czech Republik
July 1/2/3...............Peter Ingloff Memorial, Eksjö Sweden, FSR-V/O, Info
July 8/9/10.............Nagykanizsa, Kanizsa Cup, Hungary
July 15-24..............Naviga Euro Championship, Jawor, Poland.......Info
Aug 1-11................iMBRA World Championships, Holland.
Aug 26/27/28.........Orosháza, Gyopár Cup, Hungary
Sept 10/11.............Holice, Czech Republik
Sept 10/11.............British International
Sept 16/17/18........Csongrád, Csongrád Cup, Hungary
Oct 1/2/3................Hannover, Germany
Oct 7/8/9...............Kuty, Slovakia


P.S. Proszę wszystkich zainteresowanych Mistrzostwami Europy w Jaworze, o zwrócenie uwagi na zmianę terminu
/ myślę że jest to termin ostateczny /, 15-24 Lipiec 2016.

Ryszard Dziergwa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL