Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 14:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2016, 17:37 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Panowie , temat jest bardzo obszerny , nigdy w szkole nie lubiłem pisać długich wypracowań . To może opiszę go tylko w skrócie bo zdaję sobie sprawę że nie wszyscy wiedzą o co poszło . przykładem tego jest wypowiedz kolegi Wojciecha O.
Otóż było to parę lat wstecz a ponieważ Trzebnica jest miejscem mojego pochodzenia , to też miejsce to jest dla mnie szczególne . Koledzy którzy byli uczestnikami pierwszego Pikniku który to ja wspólnie z kolegami z Trzebnicy i Wrocławia przy udziale UM Trzebnica i S.M. zorganizowałem doskonale to pamiętają . Jednak po Pikniku ukazał się artykuł w miejscowej gazecie jaki to cudowny piknik modelarski zorganizował Andrzej D . Pan Burmistrz zafascynowany piknikiem od razu wyraził zgodę na modelarnie do której klucze otrzymał oczywiście Andrzej D . Ksiądz nawet pokropił . Sielanka jednak długo nie trwała Andrzej D . zaczął robić przekręty , szybko to dotarło do Burmistrza i wszystko się skończyło . Po latach kiedy przyszedł pomysł na zorganizowanie Miłocina w zeszłym roku , znowu zapukałem do drzwi Burmistrza z kolegami i udało się . dostaliśmy kasę na Miłocin i piknik którego to kol. Ryszard D. nie mógł strawić wypominając mi go na Walnym . Dzisiaj koledzy chcą go sami organizować więc daję im szansę . A niech się koledzy wykażą przed Burmistrzem . W lutym dotarła do nas informacja z ust samego Ryszarda D . że perkoz wizytował w UM , niezrozumiała dla mnie do tej pory , ponieważ w Grudniu Burmistrz ustalił z nami że to Stefan Widurski który to w zeszłym roku właśnie w Miłocinie zrobił ogromną robotę wspólnie ze swoją rodziną za friko a jeszcze dołożył do niej organizuje Miłocin , a mnie z kolegami z Trzebnicy powierzył organizację pikniku . Dzisiaj koledzy z perkoza chcą też przejąć organizacje Miłocina . Jeżeli chodzi o Blachownie to ją tylko zawiesiłem . Myślę jednak że koledzy z perkoza odpuszczą sobie w tym roku starty w Blachowni bo byliby bardzo nie mile widzianymi gośćmi w moim środowisku . Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniążki na pewno one perkozowi się przydadzą . Jak tylko coś więcej się dowiem co tam w Trzebnicy wydarzyło się u Burmistrza zaraz kolegów poinformuję .

Pozdrawiam Waldek W.


Ostatnio edytowano 27 lut 2016, 18:31 przez Wilwaldi63, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 18:30 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Waldek ,widzę że Ty nadal nie wpadłeś na to(pomimo postu Wojtka )że nas na tym Forum nie interesują Twoje prywatne wojny z poszczególnymi osobami , instytucjami , a może i nawet z samym sobą.
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 18:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Panowie. Proponuję, żeby nie wypowiadać się w tym temacie zbyt ostro. Sprawa jest dla nas dosyć ważna , więc poczekajmy na rozwój wydarzeń.... Jak już starzy wyjadacze forumowi wiedzą: NA FORUM NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY. To co się pisze, to jest tylko okruch tego co dzieje się poza internetem. Poczekajmy na rozwój wydarzeń.
Ode mnie:Jaki Waldek jest, każdy widzi, ale czasem rację ma... ja osobiście już jakieś 5 razy powinienem Go ukatrupić ruską tępą siekierką :jajcarz: proszę o spokój.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 18:59 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Andrzej o jakim Ty rozwoju sytuacji piszesz?
Na tym Forum powinno się pisać o sprawach ważnych dla MODELARZY , a nie o sprawach które są pożywką tanich brukowców(kto ,z kim
i dlaczego)
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 19:20 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Darek, z całym szacunkiem; ZAJMIJ się sytuacją na swoim terenie. A TA sprawa, choć to nie jest Twój problem, JEST ważna dla wszystkich modelarzy... Wyszło to na forum publiczne, trudno. Im mniej będzie napisane tym lepiej. Odpuście sobie. Poczekajmy. A federacyjni się cieszą.... i gorąca linia wrze ...:jezyk: Proszę o rozwagę.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 19:55 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Po Twojej wypowiedzi ugruntowałem się w przekonaniu kto komu daje przyzwolenie na mącenie atmosfery w naszej sekcji i kto za tym
stoi!
Zgadzam się ze słowami konkurencji że czas zrobić porządek w naszej piaskownicy!!!
darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 20:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Darek. Akurat w tym temacie jeżeli chodzi o Twoje ugruntowanie, to ja stoję całkowicie z boku i jestem obserwatorem, tak jak wszyscy. To nie jest mój problem, ale to jest problem , który, choć nie zdajecie sobie sprawy, dotyczy naszych żywotnych interesów. Nie ingeruję, nie wpływam, nie kombinuję... Obie strony mogą to potwierdzić. Owszem , obie strony moje zdanie znają, bo oczywiście rozmawialiśmy... Ale, ale zrobią jak chcą.
A,C,

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 20:54 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Stojąc z boku steruje się MARIONETKAMI , które wykonują brudną robotę.
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, 21:23 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
Od 8 lat prawie,"obcy"dokonuje prób rozłamu w naszej grupie.Aby zabłysnąć tu w Trzebnicy,bo tylko tu mu pozostało.Ale tymi oszczerstwami daleko nie zaszedł.Dlatego zmiany są widoczne.Ale nie wiem czy 60-letni "koń"to zrozumie,czy dalej będzie drążył?
Andrzej Dufrat

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2016, 02:46 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 01 paź 2008, 21:45
Posty: 10
Prosiłbym zarząd o zastanowienie się nad jej członkami, którzy podważają wizerunek sekcji poprzez załatwianie swoich spraw prywatnych na tym forum. Jest to zwykła kłótnia nie mająca wiele wspólnego z prawdą (na pewno jeżeli chodzi o zmianę organizatora zawodów w Miłocinie) oraz próba traktowania niektórych zawodów jako swoich prywatnych imprez gdzie wybiera się zawodników dla których sugeruje się aby w nich nie uczestniczyli.

Pozdrawiam
Adam Hara


Ostatnio edytowano 28 lut 2016, 14:00 przez zimek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2016, 08:07 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Zimek (Jest to zwykła kłótnia nie mająca wiele wspólnego z prawdą (na pewno jeżeli chodzi o zmianę organizatora zawodów w Miłocinie) . No i ta odpowiedz mnie satysfakcjonuje , nareszcie perkoz zajmie się organizacją Skoroszowa i przestanie zadymiać

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2016, 08:08 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Zimek napisał . Jest to zwykła kłótnia nie mająca wiele wspólnego z prawdą (na pewno jeżeli chodzi o zmianę organizatora zawodów w Miłocinie) . No i ta odpowiedz mnie satysfakcjonuje , nareszcie perkoz zajmie się organizacją Skoroszowa i przestanie zadymiać .

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2016, 09:01 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
wilwaldi
"Myślę jednak że koledzy z perkoza odpuszczą sobie w tym roku starty w Blachowni bo byliby bardzo nie mile widzianymi gośćmi w moim środowisku . Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniążki na pewno one perkozowi się przydadzą"

Ciekawe,co sądzi pani Burmistrz Blachowni, o takim "sportowym"zachowaniu? Zobaczymy :)

Organizowanie imprez modelarskich przez S.M.Z.T. "PERKOZ" dotyczy Gminy Trzebnica.Nie interesuje nas Miłocin,ponieważ to Gmina Wisznia Mała.
Andrzej Dufrat

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2016, 13:10 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Cała zaistniała sytuacja zostanie przedstawiona na najbliższym posiedzeniu Centralnej Komisji Modelarstwa LOK w Warszawie.
Na pierwszych zawodach Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK podejmiemy odpowiednie kroki w celu wspólnego rozwiązania problemu , który powstał w naszej sekcji.
-Zarząd Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 mar 2016, 14:33 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Z przykrością informuję organizatora Blachowni 2016: Z przyczyn osobistych nie odwiedzę w tym roku
Blachowni.

Ryszard Dziergwa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL