Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 19 kwi 2024, 20:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 kwi 2016, 20:38 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
KALENDARZ IMPREZ SEKCJI FSR-V,H,O przy CKM LOK NA 2016:
1.SKOROSZÓW 20-22.05 2016
2.JAWOR 09-12.06 2016
3.KĘPNO 26-28.08 2016
4.MIŁOCIN 09-11.09 2016(MISTRZOSTWA POLSKI)
-Zarząd Sekcji FSR-V,H,O przy CKM LOK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 11:31 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 09 lis 2015, 19:21
Posty: 7
witam. Panowie z Sekcji FSR-V,H przy CKM LOK.Z koro zmieniliście organizatora zawodów Blachowni to dlaczego został ten sam termin.Ten termin , LIPIEC-SIERPIEŃ to jest termin urlopowy.Ja w drugiej połowie sierpnia przebywam zawsze nad morzem.Jeszcze jest czas można zmienić co tyle głów to nie jedna. POZDRAWIAM STEFAN.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 13:15 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Witam
Zmieniliśmy organizatora i miejsce zawodów-daty nie.
Data zawodów nie jest trwale związana z miejscem i organizatorem zawodów.
-darek goliński
P.S. Stefan szczerze mówiąc nie rozumiem tego, że nie pasuje Tobie sierpniowy termin Kępna bo jesteś wtedy nad morzem skoro jako pierwszy wpisałeś się w ten sam termin na zawody w Blachowni?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 15:50 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Cytuj:
.P.S. Stefan szczerze mówiąc nie rozumiem tego, że nie pasuje Tobie sierpniowy termin Kępna bo jesteś wtedy nad morzem skoro jako pierwszy wpisałeś się w ten sam termin na zawody w Blachowni?

Dario takimi odpowiedziami tylko prowokujesz , tak szczerze to mnie ten termin też nie pasuje dlatego musiałem zrezygnować z organizacji Blachowni . W tym czasie będę przebywał w Trzebnicy . Będę bardzo zajęty tym tematem viewtopic.php?f=7&t=2991 .

W.W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 17:27 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Waldek , a kiedy Ty chciałeś nas poinformować że Blachowni ma nie być?
A może chciałeś nas zrobić w .......?
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 18:12 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Dario w UM Blachownia na imprezę jest 3000 zł Starostwo przeznaczyło 650 zł na nagrody dla juniorów . Rozmawialiśmy przez telefon wiele minut , moja propozycja była taka że oddamy Wam wodę za darmo plus ta kasa w postaci pucharów , dyplomów i nagród . Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi .

W.W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 19:30 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Tak to prawda że prowadziliśmy(Zarząd) z Tobą na przełomie października i listopada 2015 r rozmowy na temat organizacji zawodów w Blachowni.W wyniku tych rozmów wstępnie ustaliliśmy , że zawody te odbędą się w dniach 26-28.08 2016.
W ciągu ostatnich miesięcy Ty w atakach FURI zawieszałeś i ponownie wznawiałeś organizację tej imprezy , prowadziłeś selekcję zawodników , którzy mogą przyjechać i którym zakazywałeś przyjazdu do Blachowni ,ustalałeś inne niż Sekcyjne stawki opłat startowych.
Wielokrotnie odgrażałeś się nam , że zawodów nie zorganizujesz ponieważ coś nie idzie po Twojej myśli.
Jako Zarząd Sekcji wraz z zawodnikami doszliśmy do wniosku , że jesteś organizatorem nieprzewidywalnym i postanowiliśmy poszukać innego miejsca i organizatora zawodów.
-darek goliński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 19:47 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Dario czytaj ze zrozumieniem .
Cytuj:
Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi .


W.W.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2016, 19:55 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
I VICE VERSA!
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 kwi 2016, 09:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Terminarz, jaki jest każdy widzi... JEST, ale tu moja prośba i pytanie: Czy ten termin zawodów w Kępnie nie może być przesunięty na wcześniejszy, taki przed ME? Myślę,że jeżeli zrobimy zawody przed mistrzostwami, to zyskamy jeszcze jedną doskonałą możliwość dodatkowego treningu i dopracowania łódek pod kątem zawodów ME w Jaworze. Panowie organizatorzy z Kępna: może by rozważyć ten pomysł? Ja osobiście jestem bardzo za taka zmianą. A zawody w Blachowni niezależnie od wszystkiego powinny być rozegrane... Bo jest organizator, który ma fundusze i chęci na zrobienie imprezy,I w końcu od przybytku głowa nie boli. W lecie w Blachowni problemu z pogodą nie ma.... A topór wojenny zostanie zakopany na pierwszych zawodach...Bo zawsze tak jest :jajcarz: Więc ja na miejscu Panów z Zarządu bym się zastanowił nad tą, moim zdaniem nieprzemyślaną rezygnacją z tych zawodów Blachowni. Jest jeszcze czas na odkręcenie tego.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 kwi 2016, 10:26 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Przed mistrzostwami praktycznie nie ma kiedy, bo po Jaworze masz jeszcze Schrems, Hagewerde i Duchcov i to są właściwe zawody na ostatni sprawdzian a nie Blachownia. A po za tym, kto mialby do Blachowni przyjechać, skoro organizator nie chce widzieć znaczącej częśći sekcji.
Po mistrzostwach my akurat chcielibyśmy odpocząć od zawodów i przygotować sie do" drugiej rundy sezonu"/2wPL, Schwedt, może Czechy, Hanower czy jakiś maraton/
Zrobcie piknik w Blachowni kiedy Wam pasuje i niech jedzie kto chce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 kwi 2016, 10:38 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Dobry termin to 9-10.07. Do Duchcowa i tak już od lat praktycznie jedździ dwóch naszych... więc DUX nie koliduje, a inne są wcześniej. Myślę,że termin lipcowy może być znacznie lepszy. Nadal twierdzę ,że rezygnacja z Blachowni niezależnie od wszystkiego, nie jest dobrym posunięciem.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 kwi 2016, 16:46 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Troche z innej beczki jaki jest termin Hagenwerder bo nigdzie nie znalazłem

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 kwi 2016, 00:18 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Organizator zapraszał nas na ostatni weekend czerwca, nie wiem kiedy to wychodzi
na pewno info pojawi się tu http://www.smcriesa.de/40769.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 kwi 2016, 06:11 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Dziękuję właśnie patrzyłem na stronie riesy ale nie znalazlem

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL