Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 19 kwi 2024, 09:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 kwi 2016, 21:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Że zawody się odbędą w terminie zapowiedzianym, i że pojadą tam Polacy to fakt. Przeczytałem na forum tamtejszym, że jest wyłoniona ekipa na ten wyjazd. jadą tam różni. Tacy, którzy są legendą FSRów polskich, ale i tacy, którzy od niedawna coś tam budują ze skutkiem róznym. Lecz nie zauważyłem na tej liście Mistrza Świata i Wice- mistrza czyli obrońcy tytułu: Franka, syna mojego który, z czego niejako jestem zadowolony, żeby nie powiedzieć -szczęśliwy i dumny, jak dotąd jest najlepszym zawodnikiem polskim w obu związkach, oraz w całej historii naszego sportu FSRowego i Endurowego także, co jest do udowodnienia ( przyznam obiektywnie, że skromnością tu nie grzeszę )
Więc. Jako, że wejście na forum federacyjne zostało mi zabrane i nie mogę nic tam napisać, więc siłą rzeczy tu zadaję pytanie do władz Federacji: DLACZEGO MÓJ SYN FRANCISZEK, AKTUALNY MISTRZ ŚWIATA i WICE- MISTRZ NIE MOŻE BRONIĆ TYTUŁU, KTÓRY WYWALCZYŁ W RÓWNEJ SPORTOWEJ WALCE? Pytam się: DLACZEGO???
Rozumiem , chyba słusznie, ze jeżeli nie ma go na liście, to jechać, jako obrońca tytułu nie może. Ale może się mylę i nastąpiło jakieś przeoczenie? Jest czas jeszcze czas ,żeby to jakoś załatwić...
Mam nadzieję, że ktoś tam mi odpowie na to pytanie. A jak nie opowie to zadam to pytanie komu innemu
Możecie mi odpowiedzieć Panowie z Federacji u siebie, tylko na otwartym forum...
Pozdrowienia dla reprezentantów jadących do Haarlemu :tak:
Proszę potraktować to pytanie w sposób odpowiedzialny, bo tu nie mam zamiaru żartować. Pytam poważnie.
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2016, 16:41 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Ach Andrzej, ty chyba nie bedziesz juz inny. Tyle razy byla sprawa poruszana i omawiana, a ty znowu to same. Wiesz dobrze ze nikt ci nie odpowie juz na te twoje pytania. A aby czytalnosc na forum byla wieksza, - to nie jest dobry temat.
Sprobuj napisac cos fachowego, wtedy i czytalnosc i uznanie twojej osoby wzrosnie.
Pozdrowienia
Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2016, 20:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Adam z całym szacunkiem: to nie jest Twój problem Już kiedyś napisałem. Nie potrzebujemy adwokatów, i kibiców oraz dyskusji. To jest niepotrzebne. My chcemy konkretnej odpowiedzi ze strony Federacji na zadane w prosty sposób pytanie ( I zadałbym to pytanie tam, ale nie mogę,bo nie mogę...). I odpowiedzi nie uzyskaliśmy jak dotąd, Federacja jeżeli chce być poważna, powinna odpowiedzieć na nasze pytanie. I tu moja pokorna prośba do (w sumie nie wiem do kogo, ale chyba do władz federacji, jak myslę, choć nie do końca wiem kto w tej Federacji jest władny w tym temacie): Odpowiedzcie mi dlaczego OBROŃCY TYTUŁU MISTRZA ŚWIATA nie ma na liście zawodników.Nie zakopiecie tego pod dywan, bo temat będzie rósł... Załatwmy to tu na miejscu. Niczego nie żądamy, chcemy tylko jasnej i prostej odpowiedzi.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2016, 22:50 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Jeżeli chcesz odpowiedzi to zwróć się pisemnie do zarządu federacji, oni tez nie mają moźliwości pisania tutaj

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2016, 06:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Mają możliwość pisania. Nikt nie został pozbawiony możliwości wypowiadania się na tym forum oprócz dwóch i było to dawno...
Temat powyższy nie powstał dlatego. żeby tworzyć nowy konflikt i dyskusji z tym zwiazanych. Po prostu chodzi o mojego syna. I o nic więcej
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2016, 12:32 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jako, że informacja o przebiegu zawodów w Haarlemie jest całkowicie "pod zdechłym azorkiem"... (co na to ci co tak głośno narzekali na brak informacji z Jawora? :placzek: ), ze żródeł zbliżonych do tych zawodów, dowiedzieć się można ,że jak dotąd są dwa medale. II miejsce O3,5 junior Krzysztof Zaręba i III miejsce H -15 Zbigniew Błaszczyk. o pozostałych wynikach wiadomo niewiele, bo oficjalnie nigdzie ich nie ma... Dla medalistów GRATULACJE!!!!! I prosimy o więcej :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2016, 12:45 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
https://www.facebook.com/International- ... 057039283/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2016, 17:55 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Wyniki są na bieżąco każdego dnia w Internecie, tak samo jak biegi online.
Choć raz napisał byś prawdę, ale Wiem propaganda musi być ....

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2016, 21:22 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Adrian, wierz mi ,że nie ma we mnie złośliwości. Staram się być na bieżąco z wynikami i tych wyników nie ma nigdzie oprócz wyrywkowych relacji niektórych zawodników na Fb. Fejsik nie może być głównym żrodłem informacji o bądż, co bądż- oficjalnych imprezach tak Naviga, jak i Imbra. Dla mnie najważniejszym żródłem informacji o MS IMBRA jest Ta strona: http://www.imbra-racing.com/ a do dzisiaj na tej stronie było tylko kilka słabiutkich fotografii. Nawet na Waszej stronie nie ma żadnej informacji o wynikach, choć być powinny. Wstydu nie ma, 2 medale to jest sukces!!! Ale nikt od Twojej strony nic nie napisał!A powinien. W końcu nie wszyscy są w Holandii, Nie doszukuj się złośliwości. Tak jedna strona jak i druga musi się wiele nauczyć i wyciągnąć wnioski. To co zrobi IMBRA mniej mnie interesuje. Interesuje mnie NAVIGA. Myślę, że następne MS w Jaworze pod względem informacji będą wzorcowe. Wg mnie impreza powinna być ON LINE, łącznie z kamerami w kilku miejscach zawodów, bo to wcale nie jest trudne do wykonania. A Naszym życzę sukcesów.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 sie 2016, 22:03 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Andrzej żebyś na V nie musiał zadowalać się szczątkowymi wynikami podaję Ci adresy stron gdzie znajdziesz wszystkie wyniki na bieżąco
https://www.facebook.com/International-Model-Boat-Racing-Association-763396057039283/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008875478229&fref=ts

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 sie 2016, 21:01 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
I opcja nr 3, dla tych najbardziej niecierpliwych i tych co nie lubią facebooka. Wyniki online w internecie i przez aplikację MyLaps (do pobrania na stronie) . Niestety aplikacja tylko na androida, użytkownicy Windowsa muszą zadowolić sie ręcznym odświeżaniem strony
https://speedhive.mylaps.com/Events/1309392

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2016, 08:21 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Adrian, ten ostatni link jest relatywnie najlepszy, ale i tak niekompletny
A na chyba "oficjalnym faceboku" nie dość że balagan w wynikach to brak jest wielu biegów w H i O, o zestawieniu przed finalowym to już nie marzę.Na oficjalnej stronie to samo.
Ciężko dopingować
Podeślij jeszcze jakiś link, może ktoś prywatnie coś rzetelnie zamieszcza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2016, 10:03 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Krzysiek a czego brakuje Ci w trzecim linku ? Oczywiście poza wynikami H i O bo testy tego rozwiązania dotyczą tylko V, pozostałe wyniki są na stronie, wystarczy poszukać. Ale zgodzę sie z Tobą że robi sie tam bałagan i tez nie wiem dlaczego za każdym razem jak wchodzę FB wyświetla je w innej kolejności :/

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2016, 13:04 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Teraz jest 3 link ok
wczoraj brakowalo 2 grup 3.5 i 15
mam nadzieję wieczorem zobaczyć benzynki

w H i O brakuje 3i 4 biegu dla sporej liczby grup, choć teraz już nieistotne ,bo finały już znamy
przy okazji
gratulacje dla finalistów, no i medalisty-szkoda, że tak mało braklo w 7.5


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2016, 15:53 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
a jednak jest słabo z przeplywem informacji z Holandii....
brak info o 2 kolejce dla niektórych klas
o wynikach finałow B nie ma chyba co marzyć na obecną chwile, podobnie z trwającymi finalami
a Marek Walczak jest w finale ?
zdjęć na facebooku sporo, ludzi wszyscy znają, a wyników brak


a mialo być tak pięknie..Meniu , nie masz wplywu ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL