Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 11:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sie 2016, 20:48 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
zgadzam się z Tobą Krzysiek w 100%, o ile początek tygodnia był bardzo obiecujący o tyle z finałów można poznać tylko pierwszą trójkę i to ze zdjęć :/
Z dobrych informacji Piotr Perlikowski zdobył tytuł II vice Mistrza Świata w klasie 3,5jun

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2016, 21:34 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Witam
To jest chyba najlepsza wiadomość z tych mistrzostw (III miejsce DEBIUTANTA Piotrka Perlikowskiego)
Przyglądając się tym Mistrzostwom to jedna wielka prowizorka i improwizacjia !!!

Pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2016, 22:15 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Piotr dość zaskakująca ocena jak na osobę będącą 1000km od Harlemu, może warto poczekać aż wrócą osoby które były na miejscu i podzielą się spostrzeżeniami

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2016, 19:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wektory i inni ohy i achy na temat propagandy wypisują, a wyników końcowych jak nie było , tak nie ma i w medalach jeżeli się nie mylę 13-3. I dobrze :D Gratulacje dla młodego juniora Piotra Perlikowskiego. Gwiazda modelarstwa polskiego wyrasta :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2016, 21:02 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 30 paź 2011, 16:18
Posty: 13
Wektor to dla kolegów,przyjaciół i modelarzy FSR- POLSKA dla ciebie Pan Wektor .

CYTAT.....
Prywatnie cieszy mnie rekord toru Franka w V15, 96 kółek prze 30 minut
???? przy aż 6 zawodnikach i przy trasie o wymiarach 292 m niebywały
REKORD............JAK NA MISTRZOSTWA EUROPY...

Ps..
Zapomnij o mnie i nie prowokuj oraz nie odpisuj.????

Wektor POL447F
Mijas Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2016, 21:12 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 11 maja 2007, 18:51
Posty: 225
komplektne wyniki:

http://www.mylaps.com/en/events/1309392


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2016, 23:27 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Krzysiek z całym szacunkiem Nie chrzań. :rogal: Jak się będziesz denerwował to Ci pikawa siądzie czego bym nie chciał, w końcu znamy się jakieś 40 lat czy nie? Więc się nie wygłupiaj na stare lata :D
A od Franka się odczep, bo Ci nic nie zrobił.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2016, 09:33 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 30 paź 2011, 16:18
Posty: 13
Małe sprostowanie znaliśmy się :!:

Ps..
Polecam zadbać o zdrowie bo o rozum za pużno .

Żegnam Wektor


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2016, 16:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
I te słowa potwierdzają, to co już wcześniej pisałem. W gruzach legły wieloletnie przyjażnie i znajomości... Ci dawaj co tego doprowadzili powinni właśnie za ten rozłam ponieść zasłużoną karę. I mam nadzieję ,że kiedyś to nastąpi.
Również Ci, Krzysiek zdrowia życzę.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2016, 11:55 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Witam
Rodliczenie MŚ w Harlem.

https://www.facebook.com/n/?permalink.p ... %40finn.pl


Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2016, 19:03 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 11 maja 2007, 18:51
Posty: 225
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2016, 22:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Może ja się nie znam, ale gentelmani publicznie o pieniądzach nie rozmawiają. I takie publiczne wywnętrzanie mi osobiście pachnie totalnym amatorstwem, żeby nie powiedzieć populizmem. O takich sprawach nie rozmawia się publicznie i tu mi- jak myślę rację przyzna nawet sam Guru polskiego odłamu Federacji, bo się na tym zna, bo od lat z pieniędzmi ma do czynienia. To nie tak się to robi. Wystarczyło po cichu przesłać sprawozdania do poszczególnych krajowych federacji i wtedy byłoby profesjonalnie i tak jak trzeba. A tak jest tylko tania sensacja i szukanie poklasku. I jeszcze się to centrali czkawką odbije...
To nie mój problem, ale przykrość zdaje się spotkała polską federację... Imprezy nie dali. Tłumaczenie czytałem, dlaczego nie dali. Bardzo ciekawe tłumaczenie. I do tego nasz wysoki przedstawiciel (taka parodia Petera)- był w stałym kontakcie z centralą. I się nie udało. I prezentacja piękna była... Szacun! A Włosi powiedzieli, że chcą i imprezę i dostali... Im prezentacja żadna nie była potrzebna. Oni dostali. Wot siurpryza...
Ja panom federacyjnym poradzę. Panowie jeżeli mają chęć do roboty i potencjał, niech zorganizują imprezę w ramach starej organizacji z której tak ochoczo i nierozważnie wyszli. Frekwencja będzie na 1000%, a co za tym idzie- sukces pod każdym względem. Panowie federacyjni niech przemyślą tą propozycję, bo to wcale nie jest taki zły pomysł, przynajmniej moim zdaniem. Jeszcze chyba jest wolny termin na 2019 rok. Siły można połączyć dla wspólnego dobra i taką imprezę się zrobi, że klękajcie narody.Bo Polak potrafi :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2016, 06:32 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
andrzej na świecie jest przyjete że jak coś sie robi za cudze pieniadze to póżniej sie pokazuje na co one poszły , a dzentelmeni nie rozmawiają o prywatnych pieniądzach


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2016, 11:23 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
A ja się zastanawiam kiedy te pouczania się skończą, na własnym podwórku mamy totalny burdel a próbujemy się wtrącać w cudze sprawy, organizator Harlemu tak postanowił i tak zrobił i chwała im za to, a w jakim celu to ich sprawa. Jakoś nie zauważyłem aby ktokolwiek wtrącał się do naszych spraw po mistrzostwach a było by o czym pogadać po męsku.
Pozdrawiam W. Ol


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL