Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 18:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 paź 2017, 08:02 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
TRZEBNICA stawy po remoncie

https://www.youtube.com/watch?v=0emYWOfzJB0

https://www.youtube.com/watch?v=p3LwzfnghPg


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 paź 2017, 07:39 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Proszę kolegów którzy są zainteresowani koszulką na Puchar Europy w klasie STANDARD 3,5 o przesłanie swojego rozmiaru na wiwaldi1955@o2.pl cena producenta ok. 25 zł . Projekt jest w trakcie realizacji . Dokładną datę i miejsce zawodów - pikniku będziemy znali już na początku listopada . Łódeczka będzie z przodu po lewej stronie natomiast napis POLSKA z orzełkiem na plecach .

Pozdrawiam


Załączniki:
007.jpg
007.jpg [ 138.78 KiB | Przeglądane 3391 razy ]
005.jpg
005.jpg [ 77.76 KiB | Przeglądane 3391 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2017, 08:02 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Odnośnie naszych koszulek na PE otrzymałem taką odpowiedż .

Witam,
Usługa nadruku na podstawie przesłanych zdjęć wygląda następująco:
Na koszulach bawełnianych możemy zrobić sitodruk
Potrzebna będzie do tego matryca :
- jednokrotnego użytku 48,00 zł netto
- wielokrotnego użytku 90,00 zł netto
opłata za matrycę jest jednorazowa i w przypadku zakupu matrycy wielokrotnego użytku możemy w dowolnym momencie powielać nadruk.

nadruk powyżej 21 szt
- przód małe logo A6 - jeden kolor - 1,10 zł netto szt
- tył duże logo - jeden kolor - 2,20 zł netto szt


Natomiast na koszulkach sportowych z poliestru możemy wykonać nadruk metodą sublimacji, jednakże taki nadruk najlepiej wychodzi na białych koszulach.
koszt:
- przód - 1,30 zł netto szt
- tył - 2,10 zł netto szt

Myślę jest ok.

Pozdrawiam Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 lis 2017, 22:41 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
A mnie się wydaje że nie jest ok, zaproponowane logo jest logiem Klubu FSR Silesia do którego posiadamy wyłączne prawa. Ni mniej ni więcej zostało one bezczelnie ściągnięte z internetu.
https://www.facebook.com/FSRSilesia/


Załączniki:
Proof-of-License-1.pdf [106.79 KiB]
Pobrane 258 razy

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 lis 2017, 07:41 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 05 gru 2012, 07:08
Posty: 3
Wiwaldiemu nie przeszkadza że sam nie potrafi nic wymyślić i kopiuje innych, tak mi napisał na fb:

Patentu na nią nie masz , ale dla świętego spokoju łódeczka delikatnie zostanie zmieniona , taki format łódeczki wykonała projektantka pewnie znalazła Waszą w internecie . Na tym sprawę uważam za zakończoną . Wystarczy że kreska inaczej będzie szła i Twój patent nie jest chroniony , idż do prawnika

pozdrawiam
witek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 lis 2017, 09:52 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ja mam propozycję dla Waldka:
Walduś a po co Ty sobie jakąś tam drobną łódeczkę od kolegów przywłaszczasz? Ty sobie coś takiego zrób. I efekt lepszy i logo bardziej rozpoznawalne...
Projekty poniżej. Jak chcesz to Ci więcej zrobię :placzek:

A tak na poważnie Panowie z właściciele. Teraz wiecie jak to jest: Tak jak u Kalego. Jak Kali ukraść krowę to dobrze ale jak Kalemu ktoś ukraść krowę to baardzo niedobrze.
I tu mamy najprostszy przykład z możliwych.
Jak Waldek sobie przygarnął Wasze logo jak swoje, to grzmicie bo to szkolny przykład przywłaszczenia prawa autorskiego jest. JEST.

Ale jak Wy bez pytania, bez najmniejszych skrupułów przywłaszczyliście sobie przepisy w sumie konkurencyjnej organizacji jak swoje ( o przepisach FSR STD, które osobiście pomagałem współtworzyć) nawet nie wspomnę, to wszystko według Was jest w porządku. Tu dodaliście kropkę, tam przecinek i to już są zupełnie inne przepisy....Wy sobie niczego nie przywłaszczyliście, bo Wy przecież praw autorskich w ogóle nie łamiecie.

A wystarczyło zapytać, wystosować odpowiednie pismo do właścicieli przepisów i wszystko by było w porządku. Nikt nie robiłby żadnych przeszkód. Ale tego nie zrobiliście tak Wy jak i Waldek w kwestii STD i Wasz Zarząd gdzieś tam Europie w sprawie przepisów ogólnych. I jest smród. I Wy to wiecie koledzy właściciele tego Waszego loga i i ja to wiem.
Kilkakrotnie Wam o tym pisałem, ale Was to nie dotyczy, bo to przecież nie jest Wasz problem...Wasze jest LOGO
A.C


Załączniki:
rys1 a.jpg
rys1 a.jpg [ 80.52 KiB | Przeglądane 3276 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lis 2017, 19:33 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Zaprojektowana teraz łódeczka bardziej przypomina naszego STANDARDA .
Pierwsza koszulka testowa już w przyszłym tygodniu .

Pozdrawiam Waldek


Załączniki:
009.jpg
009.jpg [ 62.98 KiB | Przeglądane 3143 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL