Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 19:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 gru 2016, 17:09 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: http://fsrvho.cba.pl/Golina/spis.php

Niniejszym na 100% mogę potwierdzić,że zawody wcześniej zapowiedziane w miejscowości GOLINA niedaleko Wołowa. NA PEWNO się odbędą. Termin 07-09 lipca 2017r. I oficjalnie o tym kolegów informuję. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z odpowiednimi osobami we władzach Wołowa. Z tej strony uzyskamy daleko idące wsparcie. Wczoraj rozmawialiśmy z właścicielami terenu i tu także jest pełna aprobata. Do tego stopnia ,że właściciel zrobi wszystko o co poprosimy pod względem spraw technicznych. DO NASZEJ dyspozycji w terminie zawodów będzie cały ośrodek. W zasadzie o nic nie musimy się martwić, na miejscu będzie można tanio zamieszkać i tanio zjeść. domki mają wysoki standard, co widać na zdjęciach a jednocześnie nocleg w nich nie jest drogi. Wszystko będzie umieszczone w informatorze. Pod względem wesołego spędzenia czasu po startach też coś zostanie zorganizowane, i to niezależnie od pogody, bo jest ładna sala i duża zadaszona wiata. Wszystko obfotografowałem. Pod kątem naszych zawodów trzeba będzie rozbudować pomsty , ale właściciel bierze to na siebie.
Zawody mogą się odbyć z dwóch pomostów. Pierwszy to ten ,który wychodzi w jeziorko a drugi to ten przy domku. Zwłaszcza ten drugi jest ciekawy, ponieważ na pomost można zejść z werandy jednego z domków, a sędzia z góry na balkonie zobaczy wszystko co się dzieje na trasie... Gdzie będzie trasa , o tym zadecyduje konsylium zawodników w niedługim czasie. Informator ukaże się w niedługim czasie. Pewne jest ,że impreza będzie międzynarodowa. na razie tyle wiele szczegółów na zdjęciach.
A.C.


Załączniki:
golina 1.jpg
golina 1.jpg [ 266.21 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 2.jpg
golina 2.jpg [ 191.54 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 21.jpg
golina 21.jpg [ 233.63 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 3.jpg
golina 3.jpg [ 183.06 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 4.jpg
golina 4.jpg [ 190.17 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 5.jpg
golina 5.jpg [ 232.02 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 6.jpg
golina 6.jpg [ 264.28 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 7.jpg
golina 7.jpg [ 250.82 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 8.jpg
golina 8.jpg [ 316.75 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 9.jpg
golina 9.jpg [ 449.99 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 10.jpg
golina 10.jpg [ 530.51 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 11.jpg
golina 11.jpg [ 407.2 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 12.jpg
golina 12.jpg [ 331.34 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 13.jpg
golina 13.jpg [ 259.56 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 14.jpg
golina 14.jpg [ 328.06 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 15.jpg
golina 15.jpg [ 141.72 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 16.jpg
golina 16.jpg [ 189.66 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 17.jpg
golina 17.jpg [ 467.89 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina18.jpg
golina18.jpg [ 445.28 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 19.jpg
golina 19.jpg [ 373.87 KiB | Przeglądane 10010 razy ]
golina 20.jpg
golina 20.jpg [ 240.55 KiB | Przeglądane 10010 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2017, 11:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Termin zawodów w Golinie Już na pewno sie nie zmieni
07-09.LIPCA.2017r
Informator ukaże się w najbliższym czasie.
Po przeprowadzeniu konsultacji podjęliśmy decyzję,że zwody rozegramy z pomostu znajdującego się przy jednym z domków.
Pomost zostanie odpowiednio przebudowany do naszych potrzeb. Sprawy idą swoim torem, i wszystko wskazuje ,że zawody będą bardzo porządne :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2017, 17:34 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Informator o zawodach w GOLINIE nareszcie się ukazuje:

INFORMATOR GOLINA-WOŁÓW-WROCŁAW 2017
MIĘDZYNARODOWE ZAWODY MODELI ŚLIZGÓW KLAS FSR – V-H-O
II Runda Mistrzostw Polski
GOLINA-WOŁÓW

ORGANIZATORZY:
DARIUSZ CHMURA - BURMISTRZ MIASTA I GMINY WOŁÓW
WOŁOWSKI OŚRODEK KULTURY
LIGA OBRONY KRAJU: Zarząd Główny w Warszawie, Sekcja Modeli FSR przy CKM LOK
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GOLINA
TERMIN I MIEJSCE: 07-09. 07.2017r – OŚRODEK GOLINA
GOLINA 23, 56-100 WOŁÓW
Współrzędne geograficzne GPS:
Szerokość geograficzna: 51.379067 Długość geograficzna: 16.620233
KLASY MODELI: FSR – V, FSR – H, FSR – O, FSR – V STANDARD
REGULAMIN: Przepisy sportowe NAVIGA
LICZENIE OKRĄŻEŃ: System AMBrc
KONTAKT: e-mail: ackopia@wp.pl
NAGRODY: Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych klasach otrzymają dyplomy puchary. Dla juniorów nagrody rzeczowe.
INFORMACJE: http://www.fsrv.wroclaw.pl/
OPŁATA STARTOWA: Seniorzy - 60 zł za klasę, Juniorzy 20 zł za klasę
Zawodnicy zagraniczni: Seniorzy- 15 Euro za klasę, Juniorzy - 5 Euro za klasę
ZGŁOSZENIA: wyłącznie elektroniczne za pomocą formularza: http://fsrvho.cba.pl/Golina/spis.php
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 15.06.2017 r.
ZAKWATEROWANIE: Camping w miejscu Zawodów, możliwość wykupienia noclegu w domkach na terenie ośrodka: koszt wynajęcia domku 250,00 zł (8 miejsc) lub 25,00 zł/osoba/doba. Hotel na terenie ośrodka: 35,00 zł osoba/doba.
REZERWACJA NOCLEGÓW: nr tel. +48 785 502 532 Pan Mirosław Kulas http://www.golina.republika.pl
WYŻYWIENIE: Możliwość wykupienia posiłków: 45,00 zł/dzień lub pojedynczych posiłków:
śniadanie – 12,00 zł, obiad – 22,00 zł, kolacja 12,00 zł.
NOCLEGI W SĄSIEDZTWIE ZAWODÓW: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hotele,wolow,60.html, http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hotele,wolow,60.html

Organizatorzy zapraszają serdecznie :D


INTERNATIONALER WETTKAMPF SCHIFFMODELLE KLASSEN FSR-V,-H,-O
GOLINA - WOŁÓW

VERANSTALTER:
DARIUSZ CHMURA – Bürgermeister vom Stadt Wołów
Kulturzentrum in Wołów
LOK – Hauptverwaltung – Zentralrat für Modellbau: Sektion Modelle FSR – Klassen
Urlaubsort Golina
ORT:
Urlaubsort Golina: GOLINA 23, 56-100 WOŁÓW
GPS: N 51°15’30” (51,258316), E 17º05’40” (17,094596)
ZEIT: 07 – 09 Juli 2017.
KLASSEN: FSR – V, FSR – H, FSR – O, FSR – V STANDARD
WETTKAMPFREGELN: NAVIGA – Regelwerk
RUNDENZÄHLUNG: AMBrc Transponder
KONTAKT: e-mail: ackopia@wp.pl
MELDUNG: nur über Online-Meldeformular bei:
http://www.fsrvho.cba.pl/Golina/spis.php
MELDESCHLUSS: bis 15.Juni 2017.
MEHR INFO: http://www.fsrv.wroclaw.pl/
STARTGEBUHR: Senioren: 15 EUR pro Klasse, Junioren: 5 EUR pro Klasse
PREIS: Pokale für die 3 Erstplatzierten jeder Kategorie,
UNTERKUNFT: Camping in Veranstaltungsort,
Reservierung: tel. +48 785 502 532 Mirosław Kulas, http://www.golina.republika.pl
Essen: Die Fähigkeit, Mahlzeiten zu kaufen: 45 PLN/Tag
oder einzelne Mahlzeiten: Frühstück - 12 PLN, Mittagessen - 22 PLN, Abendessen - 12 PLN.
HOTEL – UND PENSIONSANSCHRIFTEN:
Hotels über Fremdenverkehrsamt bzw. beigefügter Verzeichnis:
http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hotele,wolow,60.html,
http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hotele,wolow,60.html

ZAPRASZAMY
Organizatorzy

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 kwi 2017, 11:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
W ostatnią sobotę w Golinie zebrała się ekipa w sprawie naszych zawodów.
Poustalaliśmy parę spraw. Wszystko idzie w dobrym kierunku.
Co do samej imprezy to jak widać na zdjęciu, panuje pełna zgoda i chęć działania.
Woda w scenerii wiosennej prezentuje się bardzo dobrze :D
A.C.


Załączniki:
golina1.jpg
golina1.jpg [ 136.89 KiB | Przeglądane 9337 razy ]
golina2.jpg
golina2.jpg [ 105.78 KiB | Przeglądane 9337 razy ]
golina3.jpg
golina3.jpg [ 129.68 KiB | Przeglądane 9337 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2017, 10:58 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Patrząc na listę zgłoszeń widać, że koledzy chyba nie chcą mieć tej imprezy.
Ja chcę kolegom powiedzieć,że jeżeli ta impreza w Golinie ma się odbyć, to trzeba podjąć pewne dość kosztowne przygotowania w postaci powiększenia pomostu, przygotowania terenu, wykonania paru elementów potrzebnych do zorganizowania imprezy. Dla tych paru osób nie będziemy tego robić. Właściciel rezerwuje dla nas ośrodek, jeżeli frekwencji nie będzie to może się okazać ,że wystawiliśmy go do wiatru. I jeżeli nie będzie odpowiedniej ilości chętnych zawodników, to ta impreza się nie odbędzie. My nie musimy tej imprezy organizować... Panowie się zastanowią nad tym co napisałem i albo zaczną się wpisywać na listę, albo ogłosimy ze zawody znikają.

A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 cze 2017, 10:08 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
A po co skoro aż cały zarząd woli przyjechać na imprezę wypracowaną przez 25 lat i strugać organizatora . Wydaje mi się że już powinieneś olać to i zapomnieć o organizacji czegokolwiek na tym podwórku. Były organizator którego koledzy kopnęli w dupę, po 30latach organizacji dla was zawodów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 cze 2017, 20:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Koledzy, dzisiaj pojechałem do Wołowa, żeby poinformować naszych współorganizatorów, że rezygnujemy z tych zawodów z braku frekwencji. Po dyskusji wstrzymujemy decyzję o rezygnacji. Od Was drodzy Koledzy zależy czy te zawody się odbędą. Jeżeli nie będzie wystarczającej ilości zawodników to zawody się nie odbędą.

I nie mówcie mi, że mnie rozumiecie tak jak każdy z którym rozmawiałem. Nic nie rozumiecie, bo jakbyście rozumieli to już byście byli zapisani. Więc jeszcze raz albo się koledzy szybko na te zawody zapiszą albo imprezy nie będzie
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 cze 2017, 22:17 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Andrzej wiekszosc pojedzie do Hagenwerder i Duchcova a twój termin wcisnięty jest miedzy te dwie imprezy wiec sie nie dziw ze frekfencja jest taka a nie inna bo co tydzień zawody przez 3 tygodnie to troche męczące nie sądzisz?

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 cze 2017, 08:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Po pierwsze to nie jest mój termin tylko nasz.
Po drugie nie dało się tego zrobic winnym terminie
Po trzecie termin wisi od grudnia 2016
Więc był czas powiedzieć ,że termin nie pasuje to nikt by sobie d..y nie zawracał i zawodów nie robił.
A teraz wiele zostało już zrobione i jeszcze zostanie zrobione.
Ale skoro panom zawody cyklu naszych rozgrywek nie pasują, to niech panowie może ścigają się faktycznie gdzieś tam...

A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 cze 2017, 09:26 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Andrzej, termin to Ty a nie my, i ustalając go wiedziałeś kiedy jest Hagenwerde i Duchcov
I chwala ci za to ,że jesteś jednym z niewielu w sekcji, któremu się jeszcze chce.
Ale lodki budujemy po to, by ścigać się w tlumie i jeśli mam czas ograniczony który mogę poświecic na lodki, to co wybiorę.
Dodatkowo dochodzi sprawa finansów,
Niedawno byliśmy na treningu w obsadzie podobnej do naszych zawodow, tylko taniej
W Polsce na zawody przyjeżdżamy tylko w celach towarzyskich i to obojętne w którym związku, z wyjątkiem naszych 7.5
Może warto pomyśleć o zawodach jednodniowych .Taniej wychodzi jechać na trening i do spa na dwa dni niż na zawody nasze.
Pewnie przyjadę do Goliny /z szacunku dla pracy organizatorow/, ale pewnie na jeden dzień i nie wiem czym - pewnie 27, może przed Hagenwerde coś zrobię. Poki co to nawet do Jawora pojedziemy nieprzygotowani, może będą plywać. Mam co robić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 cze 2017, 10:28 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kiedy nasz termin był ustalany To nie było terminu w Niemczech i nie było w Czechach.
Mógł być inny termin ale akurat kolidował z terminem Kępna, którego teraz także podobno ma nie być.
Więc jak tak będziemy robić to tak jak napisałem wcześniej sekcja nasza się rozleci o ile już się nie rozleciała.
A dzieje się tak przez taki wypowiedzi jak ta powyżej.
Ja już raz kiedyś zapytałem się min Ciebie Krzysiek, coście dla tej sekcji dali od siebie coś zrobili dla nas ... Narzekać ,że jest źle potrafi każdy, ale już coś zrobić, żeby było lepiej to nie ma żadnego (z małymi wyjątkami).
Teraz także jest powód o którym się nie mówi, że wielu na zawody się nie zapisze. bo za licencję trzeba zapłacić. jakby darmo było to byście jechali...
Ja widzę ,że Wam po prostu nie zależy. A jak nie zależy to się rozleci to wszystko. Do tych co rozwalili to nasze modelarstwo jeździć pewnie tez nie będziecie , więc zostaną wam zawody zagraniczne, które w sumie są o wiele droższe niż te nasze.
A nasze zawody powinny być dal nas najważniejsze. Ale skoro nie są to ja nie muszę ich organizować
Poczekamy do końca zapisów i jeżeli nie będzie chętnych to rezygnujemy.
I to będą ostanie zawody w naszej sekcji.
Gasimy światło i do widzenia.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 cze 2017, 13:57 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Andrzej, terminy choć nie zostały ogłoszone zawodow zagranicznych, wiadomo było jakie będą.
Co do tego kto rozwalil, pewnie mamy zbieżne poglądy, a dla sekcji w jej historii zrobiliśmy więcej niż jej przeciętny członek
Inna sprawa, że teraz jest dobijana i bynajmniej nie ja ten proces zacząłem. A szkoda, bo to kawal historii modelarstwa
Jeśli mamy dalej istnieć to trzeba przeprowadzić pewne zmiany np. w rozgrywaniu zawodow.
Jeśli Ci zależy a nie watpie, to doprowadz do walnego w Jaworze, bo zarząd zwolać się nie kwapi, a mogą to zrobić członkowie.
tylko, żeby nie było bezpłodne 1 na 18, drugie ważne 18/30 i dogadujmy się.
A jeszcze co do kosztów, Czechy są tańsze, Niemcy niewiele droższe, ale w zamian masz "dusze". Nic na silę, chcesz się ścigać w sposób podobny do konkurencji
No i mam w tej chwili ważniejsze sprawy niż modelarstwo.

Licencję i tak przed Jaworem płacimy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2017, 10:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Z uwagi na to, że zgłosiło się zbyt mało zawodników, zawody w Golinie zostają odwołane. Innego terminu nie będzie.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL