Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 12:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2018, 16:32 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Witam
Kolego Waldku jakim prawem umieściłeś na plakacie godło LOK jeśli tych zawodów nie robisz w porozumieniu SEKCJĄ LOK FSR VHO.
Jaki to Puchar Europy jeśli nie ma żadnego zawodnika z zagranicy,to może od razu Puchar Świata albo Galaktyki!!!

Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2018, 18:41 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
piotr558 napisał(a):
Witam
Kolego Waldku jakim prawem umieściłeś na plakacie godło LOK jeśli tych zawodów nie robisz w porozumieniu SEKCJĄ LOK FSR VHO.
Jaki to Puchar Europy jeśli nie ma żadnego zawodnika z zagranicy,to może od razu Puchar Świata albo Galaktyki!!!

Piotr Gajek

Kolego Piotrku LOK to nie tylko jak napisałeś SEKCJA LOK FSR VHO , Liga Obrony Kraju współpracuje z organami administracji państwowej oraz samorządu
terytorialnego, a w szczególności z:
resortami Obrony Narodowej i Edukacji Narodowej, Urzędem Kultury Fizycznej i Sportu,
jednostkami wojskowymi i kuratoriami oświaty, a także organizacjami społecznymi,
działającymi na rzecz wychowania
patriotycznego i przygotowania obronnego społeczeństwa . Za dwa lata Mistrzostwa Europy .:tak:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2018, 22:40 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Kolego Waldku !!!
Modelarstwem w LOKu zajmuje się Centralna Komisja Modelarska w skrócie CKM!!! , trzeba się zgłosić do kol.Ciećwierza o umieszczenie godła LOKu na pokazach modeli pływających(nie wiadomo dlaczego nazwanych pucharem europy choć niema tam żadnego zagranicznego zawodnika) .Prócz tego zawodnicy powinni mieć opłacone LICENCJE .
Jeśli będziesz organizował zawody strzeleckie albo Płwackie to wtedy zwrócisz się do MONu, a jak będziesz organizował Dyktando to zwróć się do Ministerstwa Edukacji.

Piotr Gajek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2018, 01:54 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 01 paź 2008, 21:45
Posty: 10
Witam,
zdjęcie które jest na plakacie na którym jestem uwidoczniony zostało zamieszczone bez mojej zgody, więc proszę o jego usunięcie. Nie mam nic przeciwko piknikom, spotykaniu się ludzi nad wodą, normalnym zawodom, ale nie będę uczestniczył w robieniu ludziom wody z mózgu.
Dla mnie jest to całkowite pomieszanie z poplątaniem. Bo jak, tylko w polskiej oficjalnej klasie FSR Standard można organizować Puchar Europy. Zawody te o tej szumnej nazwie mają być przeprowadzone na akwenie zupełnie nie nadającym się do tego celu. W dziwny sposób tworzone są przepisy, nie ma informacji o licencjonowanych sędziach. Kibice z Trzebnicy i okolic będą mieli wypaczone wyobrażenie o tego typu zawodach. Prestiż zawodów zbliża się do dna. Jeżeli zawodnicy nie będą szanować siebie oraz przepisów i zasad przeprowadzania zawodów to lepiej niech nie liczą na to, że ktoś ich będzie szanować.

Pozdrawiam,
Adam Hara


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2018, 04:45 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
CHCESZ MASZ Ty i TY . Tylko my będziemy nadal się bawić a Wy łódeczki swoje na szafach trzymać . Miejsc takich do rozgrywania naszych piknikowych czy podwórkowych zabaw , nazywajcie je sobie jak chcecie jest w Polsce dla nas wiele .


Załączniki:
27044399_2283701408322135_182550872_n (1).jpg
27044399_2283701408322135_182550872_n (1).jpg [ 66.58 KiB | Przeglądane 10894 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2018, 23:11 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Koledzy mnie molestują, jako tego bidnego przewodniczącego... Wywal go ( czyli Ciebie, Waldek). Ale tak po prawdzie to nie wiadomo co z Tobą zrobić. Stary modelarz, zawodnik i działacz jesteś, zasługi dla rozwoju naszego sportu masz, i tu szacun się należy.

Ale tez od jakiegoś czasu z tej dobrej drogi zszedłeś i ewidentnie działasz na szkodę tej naszej małej społeczności. To też fakt.
Wszystko pięknie... Imprezy organizujesz Jakie one są, takie są. Ale po tych twoich imprezach jakiś taki niesmak , żeby nie powiedzieć, smród zostaje.
I wielu kolegów , którzy z ochotą i z radością w tych Twoich piknikach udział brali ( łącznie ze mną) teraz nie chcą mieć z Tobą nic wspólnego. Dlaczego tak jest? Ja myślę, że zdali sobie sprawę, że Ty Waldek niezależnie od intencji zwykły szkodnik jesteś.
Ten nasze biedne polskie FSRy już jednego szkodnika miały. Rozwalił. podzielił... I mamy to, co mamy. Dwa obozy , złość, nienawiść obstrukcja.
I ja myślę, że ten jeden wystarczy, bo jak nie daj Boże drugi taki się znajdzie to już po wszystkim będzie.
A Ty Waldek jesteś na dobrej drodze, żeby przejąć tą pałeczkę ober szkodnika...Waldek zastanów się nad tym.Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane
W jedności siła... Gdybyśmy byli tą społecznością jak była kiedyś, to teraz polskie FSRy byłyby potęgą. A teraz mamy to co mamy.
Nie usuniemy Cię z forum chyba, że przekroczysz granicę i większość będzie za usunięciem i wilczym biletem ( bo i takie są propozycje) bo Twoje działania są, jakie są. Waldek przemyśl to.
Andrzej

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2018, 10:39 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Zacznę może od takiego słynnego przysłowia " krowa która dużo ryczy mało mleka daje " czyli kto najwięcej mówi zwykle niewiele robi . Może troszkę historii w ogromnym skrócie na początek . Kiedy doczytałem się na forum że będzie organizowany piknik w Pabianicach przez kol. LUDKA za moją namową zebrała się grupa modelarzy z Częstochowy i pojechaliśmy i dokąd się odbywały tam byliśmy bez szkody dla sekcji . Dzisiaj ta grupa moich kolegów zalicza się do najlepszych modelarzy w Polsce . Wrócę może do STD . Pamiętam czasy kiedy ta klasa miała wielu przeciwników wśród zawodowców , bo wydłuża czas zawodów , że lepiej wykonać FSR 3,5 V motywowano to tym że koszty są podobne itd. A jednak STD się przyjęły i dokładają się żeby sekcja miała się dobrze . W tej chwili jest tak że klasę tą reprezentuje najliczniejsza grupa w sekcji . Od zeszłego roku ta klasa zaczęła się jeszcze bardziej dozbrajać i samych uczestników przybywać . Nie zabraniam kolegom startować w sekcji . Dzisiaj znowu Kolegom to nie pasuje że to działa . Ci koledzy mają możliwość dodatkowych treningów w grupie co dla sekcji powinno być powodem tylko do zadowolenia . Koledzy którzy krzyczą że znaczek LOK-u jest na plakacie albo jest na zdjęciu niech się wykażą więcej swoim społecznym zaangażowaniem dla sekcji . Ja i koledzy z Blachowni i Częstochowy dla sekcji swoją robotę wykonałem . Kolego Andrzeju a może tak od siebie zacząć ja od paru lat bywam na zawodach wodnosamolotów w Poraju i sędziuję kolegom za dziękuje , zawsze kiedy koledzy mnie poproszą tam będę . Dlaczego Puchar Europy STD - piknikowe . Pozwoliłem sobie zadzwonić i porozmawiać o tej klasie z naszym przedstawicielem NAVIGA , otrzymałem następującą odpowiedż . A kto ja jestem . ha ha . Panowie a więc jak tak wyglądać ma nasza współpraca w naszym małym środowisku to ja dziękuje .


Ostatnio edytowano 29 sty 2018, 11:02 przez Wilwaldi63, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2018, 10:55 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
W takim tempie pracy za naszego krótkiego żywota nie doczekamy się żeby ta klasa była traktowana na równi z innymi . A w związku z tym proszę kolegów jeżeli nie chcą nam pomóc to przynajmniej żeby nam nie utrudniali i pozwalali dzieciom się bawić .

Pozdrawiam Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2018, 14:00 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Kolego Waldku
Na zawodach nie pokazujesz się od 2016r.i nie opłacasz licencji a jak przyjechałeś do Jawora na Mistrzostwa Europy i pokazy Standartów gdzie było
uroczyste wręczenie Pucharów, to zrobiłeś awanture że nie ma dyplomów.(to kto tu miesza i musi być na pierwszym miejscu)

Pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2018, 15:30 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Poświadczasz nieprawdę napisałem na forum 21.07. 2016 . " Władku , dzięki za możliwość przeprowadzenia pokazowego wyścigu w klasie Standard 3,5 cm na Mistrzostwach Europy w Jaworze . Wyścig odbył się przy bardzo miłej atmosferze w którym brali udział zarówno seniorzy jak i juniorzy z Niemiec i Polski . " Licencję miałem opłaconą . W zeszłym roku praktycznie kalendarza nie było . Jeżeli chodzi o Jawor to przypomnij sobie o co chodziło . Jadę 300 km w jedną stronę po to żeby nas przywitano informacją że dla nas jest tylko 5 minut . a to że dyplomów nie było , bo nie było .

Pozdrawiam Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2018, 17:53 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Kolego Waldku
Wyścig Standartów ja organizowałem osobiście,były zorganizowane dwa wyścigi dla juniorów i seniorów bo Stefan prosił o taki podział. Było 7 pucharów bo tylu było juniorów dla seniorów były trzy puchary za pierwsze trzy miejsca,wszystko odbyło się bardzo ładnie i uroczyście Władek załatwił nagrody ,kubki termosy i napoje. Tylko po dekoracji Ty byłeś nie zadowolony bo nie było dyplomów a to jest dokument bo puchary to można sobie kupić.(twoje niezadowolenie wynikało chyba z tego że nie byłeś na pudle lub twojego złego humoru).

Pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2018, 05:41 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Panowie wątek o zawodach na forum to powinna być świętość , tu wchodzą koledzy którzy chcą konkretów , a nie przechwałek i nieuzasadnionej krytyki , zwrócę się najpierw do kolegów z Tychów , Jak potrzebowaliście potrenować w Blachowni , jechałem otwierałem Stanicę , poświęcałem swój wolny czas , a więc to jest tak jak bym się dołożył do tego Waszego projektu łódeczki , Tylko już tego nie zauważyliście . Dziwne trochę bo za nasz projekt nie zapłaciłem ani złotówki , wykonano mi go za darmo ale znowu zajęło mi to trochę prywatnego czasu . Koledze z Trzebnicy nie podoba się że ktoś go wyróżnił i umieścił fotkę na której znalazł się na zdjęciu nie przypadkowo wykonanym przez profesjonalnego fotografa z Urzędu . Pretensje nie tutaj , Urząd wykonał plakat . Nie tylko Ty tam jesteś , mnie ono się podoba . Kolega z Łodzi pochwalił się że to on zorganizował STD w Jaworze . Tutaj akurat nie muszę się rozpisywać bo zainteresowani temat znają , jednak cały finał uratował Władek , wszyscy to pamiętamy i dziękujemy mu za to wspaniałe zakończenie . Jeszcze wrócę na koniec do kolegi z Trzebnicy . Nie chcesz się z nami bawić , Twoja wyimaginowana ambicja Ci nie pozwala szukasz licencjonowanych sędziów to nasze pikniki są nie dla Ciebie , masz kalendarz imprez sekcyjnych i możesz bawić się do woli nikt Ci tego nie zabrania a nie krytykuj tego z czego większość jest zadowolona , jednak jak będziesz chciał się nawrócić to drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte , to tak na przyszłość . Cały wątek szlak trafił nie pierwszy raz .

Pozdrawiam Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2018, 11:01 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Waldek u Ciebie jest: JA zrobiłem, JA otworzyłem Ja zorganizowałem JA pozwalam,, albo nie pozwalam.... Jak Ci po drodze, to LOK i Sekcja jest OK a jak nie to jest be.

Ty nic nic zrozumiałeś z tego co się do Ciebie pisze i mówi. Tu chodzi o Twoje być albo nie być w tej naszej społeczności.
Zrozum od dawna koledzy mają Cię po dziurki w nosie.
Wydzwaniasz, molestujesz ludzi psychicznie nawet dzieciakom nie opuszczasz. Ale przyjdzie taki moment, że na prawdę cierpliwość się skończy i to spowoduje podjęcie kroków radykalnych w stosunku do Ciebie.

Sekcja sobie bez Ciebie poradzi. Zgrzytów ani fermentu jaki wciąż siejesz też nie będzie... Wszystko się kręci wokół Ciebie. Tak dłużej być nie może.
Niech do Ciebie dotrze to, że przez sianie tego Twojego "jedynie słusznego" fermenciku poprzez nagabywanie kolegów, szczucie jednych przeciwko drugim, jesteś SZKODNIKIEM, który rozwala sekcję od środka pomimo, że nawet nie jesteś jej członkiem.

Jeszcze raz Cię proszę zastanów się nad tym co od jakiegoś czasu koledzy próbują Ci powiedzieć. Nie rozwalaj tej naszej społeczności.
Waldek wiesz , żę Cię lubię i jestem przeciwny krokom radykalnym, ale zadecyduje większość.
A Sekcja ma swoje sposoby, żeby zakończyć sprawę radykalnie.
Jeszcze raz Cię proszę przemyśl to i wyluzuj
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2018, 11:58 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Ok. PAUZA .

]Nocleg tani w Trzebnicy .

http://dwzdroj.pl

Link do formularza http://www.fsrvho.cba.pl/Trzebnica/spis.php


Załączniki:
pobrany plik.jpg
pobrany plik.jpg [ 582.86 KiB | Przeglądane 10592 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2018, 20:21 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Dwie bardzo udane imprezy za nami i wracamy do Trzebnicy , po raz pierwszy w historii FSR-ów STANDARDY będą miały swój Puchar Europy , jaki będzie na pewno chcemy żeby odbył się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze .
Przed nami wakacje , wszyscy mamy do 15 września trochę czasu a więc koledzy zabieramy się do pracy przy naszych łódeczkach . W razie jakichkolwiek kłopotów postaramy się służyć pomocą .

Pozdrawiam Waldek


Załączniki:
031.jpg
031.jpg [ 820.69 KiB | Przeglądane 10133 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL