Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 00:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 wrz 2018, 16:45 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
Witam, jak ktoś zapomniał, kto, kogo uczył "gwoździe wbijać " to cóż trudno.
Adept J.S. Ryszard Dziergwa
P.S. Nie pisałem na tym forum od 25.06.2017 roku............ N/K


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2018, 17:41 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 18 lut 2007, 22:32
Posty: 94
Lokalizacja: Wrocław
Mój instruktor Jan Sewerniak bardzo wiele mnie nauczył.
Nawet mogę powiedzieć , ma swój wkład w umiejetności które dzisiaj posiadam.
Czas spędzony w modelarni MDK trwale jest w mojej pamięci.
Był taki jeden ,który miał stół zaraz po prawej stronie modelarni.
A dzisiaj obraża swojego instruktora.MASAKRA i chamstwo.
PRZEPROŚ swojego instruktora.
Piotr Jarząbek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2018, 20:12 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sie 2009, 14:43
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
Panowie. To co tu czytam to się w głowie nie mieści. Wstyd .....jak toś z zewnątrz to poczyta. Na pewno do nas nie dołączy...sory ja bym nie chciał. Może off-line dacie sobie po przysłowiowym liściu zamiast wylewać jad na forum?

Do Admina: Proszę o usunięcie mojego konta.

Pozdrawiam i opanowania życzę.

_________________
Pozdrawiam
Bartek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2018, 22:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Bartek, stary wyjadacz forumowy jesteś, więc powinieneś wiedzieć albo się domyślić, że nic w takich przypadkach nie dzieje się bez przyczyny. To co czytasz dzieje się na skutek pewnych okoliczności o których wie tylko kilka osób.

Myślę, a nawet jestem pewien, że wpis o bidnym przewodniczącym nie wziął się bez przyczyny.
O tym trzeba by dużo , a nawet bardzo dużo rozmawiać, ale akurat o tym ja nie mam ochoty mówić.
Do Pana Janeczka Oczywiście czuję Najwyższy szacunek przez wiele lat traktowałem Jana nieomal jak ojca.
I Jan to wie. Nikt z Was nie miał takich relacji jak my dwaj.
Powstał konflikt. Ale to jak myślałem było naszą prywatną sprawą i w tym sporze ja absolutnie nie czuję się winny co pewnie czas pokaże.

Jak przeczytałem wpis o bidnym to mnie nerwy poniosły. Ja nie jestem jakiś bidny.
I to, że zostałem w sumie obrażony przez człowieka którego darzyłem i nadal darzę najwyższym szacunkiem bardzo mnie zabolało.

Po prostu po ludzku mam żal ponieważ nigdy bym się nie ośmielił napisać o coś uwłaczającego Człowiekowi którego uważałem za mojego wielkiego przyjaciela i najwyższy autorytet

Zostały dla Was zrobione trzy imprezy w obsadzie międzynarodowej. A kroi się jeszcze czwarta i krasnoludki jej nie zrobią.
A Ci , którzy teraz każą przepraszać nawet palcem przy żadnej z nich nie kiwnęli teraz próbują się windować.

No patrzcie jaki to ten bidny przewodniczący jest zły, bo imprezy chce dla Was organizować, bo chce zintegrować to co jeszcze pozostało.

starczy
bidny przewodniczący
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2018, 22:48 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 gru 2007, 19:14
Posty: 175
Lokalizacja: Wrocław
Koledzy mnie molestują, jako tego bidnego przewodniczącego... Wywal go ( czyli Ciebie, Waldek). Ale tak po prawdzie to nie wiadomo co z Tobą zrobić. Stary modelarz, zawodnik i działacz jesteś, zasługi dla rozwoju naszego sportu masz, i tu szacun się należy. - to są pierwsze zdania z postu z dnia 28 stycznia 2018 r. Sam mianowałeś się tym tytułem, więc nie miej do nikogo pretensji. A słowa które tak Cię poruszyły, to nie jest mój wymysł, tylko zacytowane Twoje wypowiedzi: i te o władzy z którą żartów nie ma, i o pucharze świata i okolicy itd. itd. itd.
Zamiast ludzi przyciągać, to ich odpychasz.

J.S.

Zdecydowanie proszę o usunięcie mojego konta.

J.S.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2018, 07:06 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 18 lut 2007, 22:32
Posty: 94
Lokalizacja: Wrocław
Nie padło jeszcze magiczne słowo:
PRZEPRASZAM!
Piotr Jarząbek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2018, 08:14 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Racja. Nie padło, a powinno. I już pewnie nie padnie.
W zasadzie wszystko zostało powiedziane. Następne wpisy to będzie tylko zwykłe bicie piany.
Ze strony Sekcji CKM LOK gratuluję udanej imprezy w Trzebnicy.
I życzę następnych udanych imprez.
A.C.
Temat zamknięty

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 paź 2018, 07:46 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Serdecznie dziękuję wszystkim którzy włączyli się do współorganizacji Pucharu Europy FSR STANDARD 3.5 w Trzebnicy .https://photos.google.com/share/AF1QipP ... NkYlJUOXhn


Załączniki:
42714052_2158678337708467_6463413833263218688_n.jpg
42714052_2158678337708467_6463413833263218688_n.jpg [ 143.86 KiB | Przeglądane 9846 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL