Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 16 cze 2024, 01:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Treminarz 2008
PostNapisane: 23 paź 2007, 10:08 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Po rozmowach z poszczególnymi chętnymi do organizacji zawodów FSR V i H
Przedstawiam niniejszym terminy zawodów w przyszłym sezonie:
1. 10.-11.05.08 Wrocław (miedzynarodowe)
2. 24.-25.05.08 Bydgoszcz
3. 31.05.-01.06.08 Ślesin? (termin do uzgodnieina)
4. 13.-15.06.08 Jawor (miedzynarodowe Grand Prix)
5. 28.-29.06 Kielce (w zastępstwie ewentualnieSupraśl)
6. 12.-13.07.08 Trzcianka zgrupowanie kadry przed MS w Leno i (lub) zawody
7. 19.21.09.08 Borne Sulinowo Mistrzostwa Polski<ZMIANA
8. 11.-12.10.08 Wrocław Zakończenie Sezonu <ZMIANA
Treminy podane powyżej mogą uledz nieznacznym zmianom ponieważ nieznane są w tej chwili terminy zawodów w Europie.
Teminy zawodów miedzynarodowych oczywiście podamy na stronie, w chwili kiedy zostaną one oficjalnie ustalone przez ich organizatorów.
A.C


Ostatnio edytowano 28 paź 2007, 22:00 przez AndrzejC, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2007, 19:03 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

poprzedni Zarząd uzgadniał terminarz zawodów na następny rok, po czym zatwierdzal go poprzez głosowanie. Było to opisane w protokole z jego zebrania. Następnie przedstawiał go na jesiennym CKM-ie do zatwierdzenia. Taki był zwyczaj i praktyka.

W związku z przedstawieniem powyższego terminarza, mam jedno pytanie; kto był łaskaw stworzyć ten terminarz i kto go przedstawia? Słowo <przedstawiam> jest to pierwsza osoba w liczbie pojedyńczej, natomiast za zarząd należałoby to napisać w osobie trzeciej, liczbie mnogiej.

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2007, 19:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Stasiu, to jest po prostu wizja jednego z członków naszego Zarządu (chociaż właściwie ten członek (Zarządu oczywiście) się "rozwiązał" przecież onegdaj... :D)... Już to przerabialiśmy parę razy.

Ostateczny kalendarz ukaże się w tzw. "właściwym czasie" na jedynej oficjalnej stronie polskich FSR-ów, czyli na www.fsrvho.republika.pl.

To oczywiste...

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2007, 20:31 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jak zwykle :cry: . Drodzy koledzy z "opozycji" pragne powiedzieć ,ze terminaz zostal przedstawiony wstępnie i nie jest ostateczny. Jak zwykle nic Wam nie pasuje, co jest z resztą rzeczą u Was normalną. Co do ustaleń ,to jako czlonek Zarzadu zadalem sobie trud i porozmawialem z poszczególnymi organizatorami. Oczywiste jest ,że musi on być zatwierdzony na jesiennym CKM, i będzie jak co roku. Co do wypowiedzi Piotra J. to jeszcze jest to sprawa zrozumiala,ale post S.Cz. jest dla mnie całkowicie niezrozumiały. Dlaczego to tak bardzo Cię intresuje w jaki sposob terminarz jest tworzony kol. Czarnecki? Jak zwykle widzę u Ciebie wchodzenie w nie swoje kompetencje.
Termin Twoich zawodów został ustalony osobiście przez Ciebie w naszej rozmowie, więc nie wiem o co Ci chodzi. Co do ustalania terminów Zarząd wcale nie musi się zbierać bo i po co? Jeżeli chodzi o tworzenie kalendarza to przez ostatnie kilka lat tworzony był bez Ciebie Kol. Jędrzejczak więc i w tym roku też tak się stalo. Jezeli masz jkieś propozycjie w tym temacie to proszę przedstaw je i zacznij wspólpracować, bo jak na razie to przez Twoją postawę wychodzi na to ,że Zarząd nie pracuje ,co oczywiście nie jest prawdą! Wiemy ,że nie podrodze Ci z Nami, ale chwilowo Jesteśmy na siebie skazani. Mialeś okazje to zmienić, a nie zrobileś tego wtedy kiedy można to bylo zrobić. Więc współpracujmy a nie kłócmy się. Oczywiste Jest ,że ostateczna wersja ukaże się na OFICJALNEJ STRONIE NASZEJSEKCJII ( nie mylić z forum które jest tylko i wyłącznie Waszą "tubą" co z resztą sam napisałeś.
Więc jeżeli o te konkretne sprawy organizacyjne dotyczące naszej sekcji,jeszcze raz proszę: współpracujmy a nie kłócmy się.
Co do terminarza,jak widać powstaje Nam nowy ośrodek w Kielcach. Są tam Koledzy chętni do organizacji imprezy i co ważniejsze mają ku temu duże możliwości. Przy wspólpracy Nas wszystkich mogą wyjśc z tego piękne zawody. Byłem tam osobiście obejrzalem "wodę" i zaplecze i o ile się na tym znam (a znam się) to mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością że akwen w Kielcach jak najbardziej nadaje się do organizacji zawodów FSR.
Terminy zawodów z konieczności są dość blisko siebie ,ale jest to wymuszone możliwościami organizatorów, i Nasze dobre chęci niewiele tu pomogą. Jest problem z Zawodami w Ślesinie ponieważ kol. Czarnecki chce go zmienić na inny niż ten z zeszlego roku. I ma wg mnie słuszność ,bo to co się tam działo w lipcu całkowicie dyskryminuje ten akwen do naszych celów. Myślę, ze można by termin tych zawodów przesunąć na wcześniejszy. Być może nawet kwietniowy. Mogły by stać się Tradycyjnym rozpoczęciem sezonu. Kwiecień od jakiegoś czasu jest ciepły i Niemcy już to wykorzystali i organizują w tym miesiącu trzy imprezy.
Jeszcze raz proszę nie kłócmy się ,tylko postanówmy coś w tej sprawie trminów bo jeżeli chodzi o przyszły sezon jest to dość ważne.
Członek Zarządu sekcji FSR
Andrzej Ciechański


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2007, 23:31 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 01 lis 2006, 13:47
Posty: 75
Lokalizacja: RASZYN/WARSZAWA
Witaj Andrzejku

takie małe pytanko
co oznacza '' 13.14.10.08 Wrocław Zakończenie Sezonu '' , czy w tym terminie
też są przewidziane jakieś zawody ?

_________________
Pozdrawiam bobert73
PL- 453


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 09:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Cytuj:
Jeżeli chodzi o tworzenie kalendarza to przez ostatnie kilka lat tworzony był bez Ciebie Kol. Jędrzejczak więc i w tym roku też tak się stalo.

Panie Ciechański, żądam zaprzestania zamieszczania kolejnych kłamstw na temat mojej osoby na niniejszym forum.

W uzupełnieniu mojego poprzedniego postu dodam, że nie mam w zasadzie nic do zamieszczonej wstępnej wersji teminarza. Natomiast "przez ostatnie kilka lat" walczę i będę walczył nadal z dyktaturą... Zarząd składa się z kilku osób i chociażby zwykła przyzwoitość nakazuje o tym pamiętać, niezależnie czy jest "po drodze", czy nie. Dla niektórych jednak jest to słowo totalnie obce.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 14:30 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

„Jak zwykle nic Wam nie pasuje, co jest z resztą rzeczą u Was normalną.” – A kto mówi, że coś nie pasuje? Jeśli chodzi o terminarz to jest on do przyjęcia jeśli wszystkim organizatorom pasują podane w nim terminy.

„Dlaczego to tak bardzo Cię interesuje w jaki sposób terminarz jest tworzony kol. Czarnecki? Jak zwykle widzę u Ciebie wchodzenie w nie swoje kompetencje.” – Jestem członkiem naszej sekcji więc to też moje sprawy, Wy, Zarząd jesteście dla nas, członków sekcji a nie odwrotnie, więc i dla mnie!!! To tak dla przypomnienia, nie wyobrażam sobie żeby Zarząd, nasz Zarząd działał według swojego widzi mi się i wbrew oczekiwaniom całej sekcji.

„Termin Twoich zawodów został ustalony osobiście przez Ciebie w naszej rozmowie, więc nie wiem o co Ci chodzi.” – Niczego nie ustaliliśmy, oprócz Twojej nieznajomości terminu zawodów w Bydgoszczy i nakazu zmiany nie moich, tylko WHITE&RED TEAM-u zawodów. A co do kompetencji, to jakie Ty masz prawo nakazywać mi zmianę terminu zawodów w Ślesinie czy czegokolwiek innego??? Od tego jest ZARZĄD naszej sekcji a nie osoba A.C. Rozmawiałem po tej rozmowie z trzema innymi członkami naszego Zarządu i okazało się, że żaden z nich nie ma zielonego pojęcia o tworzeniu Terminarza zawodów na 2008 rok przez Zarząd. Świadczy to jednoznacznie o tym, że jak zwykle starasz się wchodzić w kompetencje całego Zarządu i jak zwykle chcesz podejmować decyzje za cały Zarząd. Moja wiedza na temat pracy Zarządu Sekcji Modeli FSRVHO jest niestety odmienna od Twojej. Nie dopuszcza ona żadnej dyktatury w jego(Zarządu) pracy i podejmowaniu jakichkolwiek decyzji jednoosobowo przez któregokolwiek jego członka.

Nie rozumiem także Twojej opini na temat Komandora naszej sekcji, że on się nie liczy i Ty traktujesz go tak jakby go w ogóle nie było w Zarządzie(to jest wyjątek ze wspomnianej przez A.C. naszej rozmowy telefonicznej). Przecież to Ty zrezygnowałeś z pracy i członkowstwa w tym Zarządzie mocą jakiejś dziwnej uchwały niekompletnego Zarządu, Czy pamiętasz???

W chwili kiedy wielu naszych zawodników jeździ na zawody międzynarodowe warto dowiedzieć się jakie są terminy najważniejszych zawodów zagranicznych i nasze terminy dopasować do nich. Nie wchodząc w kompetencje Zarządu wysyłam aktualnie zapytania do moich przyjaciół w Europie o terminy ich zawodów. Robię to na prośbę naszego nieocenionego Komandora, który aktualnie przygotowuje materiały do dyskusji na temat naszego terminarza na forum Zarządu. Moim zdaniem jest to bardzo dobre i właściwe podejście do tego zagadnienia co nie wyklucza inicjatyw pozostałych jego członków. Tym sposobem możemy uniknąć nagłych i niespodziewanych zmian terminów naszych zawodów w sytuacji kiedy ktoś z zawodników chce zaliczyć nasze i zagraniczne zawody albo jechać na wczasy, co przynajmniej dla mnie jest niezrozumiałe!

Warto więc zastanowić się nad tym co się chce napisać i co się robi i nie zarzucać komukolwiek, że ten chce się kłócić, czy wchodzi w nie swoje kompetencje.

P.S.
Wspominałem wczoraj o wykładzie także mojego ulubionego polityka, Pana Profesora Władysława Bartoszewskiego. Wiele z tego co powiedział jako żywo pasuje mi do części środowiska modelarskiego z południa naszego kraju, choć Pan Profesor jak sądzę nie miał ich na myśli.

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 15:49 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lip 2006, 16:10
Posty: 61
AndrzejC napisał(a):
Co do terminarza,jak widać powstaje Nam nowy ośrodek w Kielcach. Są tam Koledzy chętni do organizacji imprezy i co ważniejsze mają ku temu duże możliwości. Przy wspólpracy Nas wszystkich mogą wyjśc z tego piękne zawody. Byłem tam osobiście obejrzalem "wodę" i zaplecze i o ile się na tym znam (a znam się) to mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że akwen w Kielcach jak najbardziej nadaje się do organizacji zawodów FSR.


Bardzo się cieszę, że Kielecki akwen spodobał się kolegom.
Oczywiście Pan Andrzej C rozmawiał ze mną w sprawie zorganizowania zwodów.
Poinformowałem go, że nie widzę absolutnie żadnych przeszkód i że cieszę się że, będziemy mogli w Kielcach gościć prawdziwych modelarzy z "najwyższej półki" - bo FSR'owcy przecież niewątpliwie takimi są.
Mam nadzieję, że podany termin odpowiada Kolegom ponieważ wierzymy w liczne uczestnictwo szanownych Kolegów.

Nasze możliwości techniczne oraz organizacyjne faktycznie pozwalają na zorganizowanie imprezy modelarskiej na dobrym poziomie.
Jesteśmy także pełni chęci i zapału, a to chyba jest najważniejsze...
Nie posiadamy doświadczenia w organizacji zawodów FSR, ale jesteśmy przekonani, że bardziej doświadczeni organizatorzy podzielą się z nami swoją wiedzą w tej kwestii.
Pragnę jednocześnie prosić kolegów o wszelkie sugestie, pomysły i inne "twórcze koncepcje" dotyczące tych zawodów, ponieważ są dla nas bardzo cenne.
Jestem przekonany, że kieleckie zawody wpiszą się na stałe do kalendarza imprez FSR, a wszyscy biorący w nich udział zawodnicy będą je wspominać jako bardzo udane.

Chciałbym także podziękować Panu Andrzejowi C za okazane zaufanie poprzez umożliwienie nam organizacji tak szacownej imprezy.
Wierzę, że Szanowni Koledzy również obdarzą nas zaufaniem i powierzą nam jej organizację.
Licząc na zaakceptowanie terminu imprezy i merytoryczną pomoc doświadczonych Kolegów załączam Pozdrowienia.

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 18:22 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Nie sądzę, aby zawody w Kielcach stanowiły jakikolwiek problem. Im więcej dobrych akwenów, chętnych do organizacji i okazji do popływania w kraju (nie wszystkich stać na wyjazdy zagraniczne)- tym lepiej. Nie sądzę również, aby trzeba było rozstrzygać między Kielcami a Supraślem. Jeśli Andrzej L. zgłosi chęć organizacji zawodów, pozostanie tylko do ustalenia system wyłaniania Mistrzów Polski, czyli ile imprez z (wtedy) sześciu punktuje. Poprzedni Zarząd ustalał to opisywaną wielokrotnie metodą (propozycje-dyskusja-głosowanie) i mimo wszystko mam nadzieję, że chociaz w ostatnim swoim roku Zarząd aktualny również będzie w stanie demokratycznie to rozwiązać.

Pozostaje do dyskusji również kwestia miejsca rozegrania M.P. Faktem jest, że Włodek F. wyraził taką chęć, ale nikt nie opisał szczegółów takiej ewentualnej imprezy. A o ile wiem (rozmawiałem o tym z Włodkiem), miałaby ona wyglądać inaczej, niż dotychczasowe. Nie czuję się upoważniony do przedstawiania szczegółów, uważam, że powinien to zrobić organizator. Poza tym słyszałem również głosy krytyczne na temat samego miejsca i one również powinny mieć możliwość zaistnienia.
Zaznaczam, że powyższy wywód nie zawiera mojej opinii na ten temat a jedynie sygnalizuje problem.

Zapraszam Kolegów do wyrażania swoich opinii i proszę Organizatora o opisanie szczegółów, o których wspomniałem.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 20:49 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie bardzo rozumiem kol.Czarnecki o co w ogóle się tym razem kłócimy. Przedstawiłem propozycje kalendarza do ogólnej wiadomości . Daty zostały ustalone z poszczególnymi organizatorami i wg schematu który sprawdził się w ubiegłych latach. Celowo odczekalem ok2 tygodnie,żeby kol.Jędrzejczak przedstawił jakąś jego wersję- nie przedstawił - więc ja to zrobiłem. Przez ostatnie trzy lata ja przygotwywalem kalendarz więc zrobiłem to i w tym roku. Mozemy oczywiście o tym dyskutować i mogą oczywiście nastąpic zmiany, ale Wy drodzy koledzy próbujecie sprowadzić tą dyskusję na temat nie kiedy ale dlaczego i dlaczego ja to zrobilem. Powiem dlaczego to zrobilem; Koledzy Nasi z Niemiec i Czech pytali mnie jaki jest Nasz kalendarz bo Oni swoje imprezy (przynajmniej niektóre) próbują dostosować do naszych terminów ponieważ ,jak wszyscy wiemy wielu z nich przyjeżdża na nasze zawody. Z uwagi na to ,że mam dobre kontkty z kolegami z innych krajów i sam jestem żywotnie zainteresowany skorygowaniem terminów wziąłem się za to, myslę, że z dobrym skutkiem. Co do Naszej rozmowy kol. Czarnecki dobrze wiedziałem kiedy są zawody w Bydgoszczy ponieważ termin ich jest znany od trzech lat tak jak termin Jawora i Wroclawia. W zeszłym roku usiłowałeś zmienić na siłę kol. Cz. termin bydgoskich zawodów, ponieważ kolidowal z Twoimi planami. W tym roku o ile wiem też próbujesz. Zmieniasz termin swoich zawodów nie licząc się z niczym i z nikim. zasugerowalem inny termin Twojej imprezy ,ponieważ najprawdopodobniej ten termin który Ciebie interesuje będzie nierealny bo w tym czasie może wypaść Haarlem. I to ,że będziemy mieli w ciągu trzech tygodni trzy imprezy krajowe. Niczego nie chcę Ci narzucać, bo to Ty jesteś organizatorem i ja to szanuję, ale termin który zaproponowaleś nie jest najszczęśliwszy.Sam dobrze o tym wiesz.
Co do zamiany miejsca zawodów z Supraśla na Kielce, to uznalem,że sześć imprez strefowych jest iloscią optymalną więc po rozmowie z kol. Lisiakiem ustalilismy ,że zawody w Supraślu będą imprezą rezerwową, z czym kol. Lisiak się zgodził. Rozmawialismy też (nie jako zarząd lecz grono kolegów i rozmowa była niezobowiązująca) z kolegami ze Śląska na temat zorganizowania imprezy na ich terenie ale na razie ta sprawa lezy w sferze projektu w przyszłości może coś z tego wyjsć. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie ,żeby zawody w Supraślu także się odbyly może po MS w sierpniu choć termin byłby dosyc nowatorski ale podyskutować o tym można.
Co do glosowania Zarządu nad teminarzem to po ustaleniu wszelkich za i przeciw glosowanie stanie sie formalnością. Bo tak nawiasem mówiąc Zarząd ma niewielkie pole manewru, bo jest zależny od możliwości poszczególnych organizatorów. My we Wrocławiu naszego terminu nie zamienimy, Jawora także nie, Koledzy Bydgoszczy też nie, a ostatni tydzień czerwca jest tradycyjny i zawsze w tym tereminie jakies zawody były. Tobie kol. Cz. tez ten termin nic nie zmieni bo w Ślesinie w tym czasie będzie tak jak w zeszlym roku. Uzyję porownania:Równie dobrze mozna by organizowac zawody samochodów na parkingu autostrady lub zawody lotnicze na Okęciu.Tak mniej więcej wygladały Twoje Zawody, co nie umniejsza profesjonalizmu i dobrej organizacji tej imprezy. Myślę,że można by pomyśleć o zmianie miejsca Twoich zawodów bo zmiana treminu niewiele chyba pomoże. To jest uczęszczany szlak żeglowny i myślę,że przez caly sezon jest tam intensywny ruch dużych łodzi, skutek znamy niestety. I Twój profesjonalizm ani policja nie pomogą. Nie odbierz tego jako zaczepkę czy naigrywanie się z Ciebie. Miejsce na Twoje zawody nie do końca jest "fortunne" ( a tak swoją drogą, ciekawy jestem cobyście Wy drodzy koledzy powiedzieji gdybyśmy my we Wroclawiu zrobili zawody na Odrze np koło portu? Już sobie wyobrażam treśc tych postow :roll: :wink:) Ja nie traktuję kol Jędrzejczaka jakby Go nie było to raczej to On Nas tak traktuje (przynajmniej niektórych Nas) Teraz odpowiem kol. Jędrzejczakowi:
Drogi Kol. wałkowalismy to już jakiś czas temu, ale ok powiem jeszcze raz Po wybraniu nowego zarządu zniknałeś z czynnego życia sekcji na prawie dwa lata o czym wszyscy wiemy. Nawet Twoi dzisiejsi przyjaciele to potwierdzą. To ,że w tym czasie informowaliśmy Cię o pracy zarządu, i ja sam osobiście konsultowałem z Tobą bieżące sprawy, choć nie zawsze miałeś czas i ochotę ,żeby tego słuchać( kształt terminarzy także) świadczy o tym,że w tym czas darzyliśmy Cię wtedy szacunkiem (i ja także) jako komandora Ale pracy Twojej wielkiej w tym nie było. No chyba ,że za pracę uważasz łaskawe akceptowanie posunięć Naszego gremium!. o prowadzeniu strony sekcji w tamtym czasie nawet nie wspomnę.Jak się potem sprawy potoczyły wiemy wszyscy, ja zostalem zlodziejem, pieniaczem itd itd... i nawet Lepperem. A Ty drogi Picie jesteś i zawsze byleś oczywiści bez skazy. A jak nie wiadomo o co chodzi drogi kol. Pitt to wiadomo. Też bym chciał dostac darmowy kredyt na pare lat! A może nie mam racji? I gdzie tu kłamstwo Drogi Picie?
Nie musisz się do mnie zwracać przez Pan choć mi to pochlebia bo wreszcie poczuleś może wreszcie szacunek do mojej osoby i choc jak przypuszczam jestem od Ciebie starszy to jednak mogę Cię z tego zwolnić z racji naszej długoletniej znajomości ( nie myl tego z przyjaznią bo u mnie na przyjażń trzeba sobie zaslużyć). Dyktatorem też nie jestem i nigdy nie chcialem nim być. Zależy mi żeby FSry w Polsce sie rozwijaly i wszystko staram sie robić w tym kierunku! być może nie wszystko co robię robię dobrze ale się staram.Ale ,zeby zaraz " dyktator" to raczej nie ja. I wydaje mi się ,że to Ty razem z Twoimi "przyjaciółmi próbujecie narzucać waszystkim pozostalym swoją wole. To u Was jest wg zasady "kto nie z Mieciem tego zmieciem" Ja nie mam chęci rządzenia Twoja rola mnie w ogóle nie interesuje, choć nie ukrywam ,że chętnie bym widzial kogoś innego niż Ciebie w roli szefa Naszej sekcji. Wg mnie swoją postawą straciłeś resztkę autorytetu jaki mialeś w Naszych oczach, i myślę ,że celowo nie zwołaleś zebrania na MS w Trzciance,żeby nie uslyszeć gorzkich słow prawdy. Iznowu wybuchła awantura bo A.C. osmielil sie napisać cokolwiek wsprawach sekcji. Na to wyłacznaośc ma oczywiście Nasz drogi Pit i s-ka.
Ale może jednak zakończymy ten Nasz spór. Próbuję go zakończyć z kol. Czarneckim ,ale jakoś czarno to widzę. ale może Z Tobą pójdzie lepiej. Może przestań mnie obrazać na kazdym kroku to może i ja pewne na pewne sprawy inaczej spojrzę
A.C..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 21:24 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

oto wyjątek z terminarza jaki zamieściłem "u nas";

May 10/11 Wrocław – międzynarodowe
May 10/11 Internationale Spaarnwoude - Haarlem

Jeśli termin zawodów wrocławskich nie ulegnie zmianie pojadę oczywiście do Holondii i na pewno nie będę nikogo prosił o jego zmianę. Ale myslę że wielu z naszych modelarzy będzie miało dylemat, gdzie jechać, również mieć go będą zawodnicy z Niemiec, jestem tego pewien na 100%.

Termin Ślesina jest przed sezonem "wodnym" na jeziorze Ślesińskim, ten zaczyna się po zakończeniu roku szkolnego. Jestem optymistą i myslę, że podczas zawodów nie będzie zbyt wiele się na wodzie działo. Ubiegłoroczne zawody odbyły sie w dniach 14-15 lipca, a więc w środku sezonu motorowodnego na tymże jeziorze.

Bydgoszcz nie ma swojej stałego terminu, zalezny on jest od tego jaki jest kalendarz imprez regatowych. Zmiana terminu ubiegłorocznego umozliwiłaby wyjazd na zawody w Oudenaarde większej liczbie zawodników polskich, a tak pojechało nas tylko dwóch, co nie uniemozliwiło mi zrealizowania moich planów związanych z rankingiem w pietnastkach.

My się nie kłócimy, ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia i to bardzo spokojnie, bez emocji.

P.S.
Z tego co przeczytałem widzę że każdy ma swój punkt widzenia, nie koniecznie zgodny z rzeczywistością. A ... i jeszcze jedno, czytałem kiedyś coś Pana Prezydenta Lecha Wałęsy i miałem pewność że on się tylko pod tym podpisał, nie wiem czemu mi to przyszło akurat teraz do głowy?

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 22:24 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zapomnialeś przetlumaczyć z angielskiego kol. Czarnecki. :wink:
Co do Naszego wroclawskiego terminu ja nie będę tego rozstrzygal, ponieważ to nie ja organizuję zawody we Wroclawiu przyszlym roku. I mi osobiście nie pasuje żaden termin w maju przyszlego roku. I w żadnych zawodach w tym czasie nie wezmę udzialu. Nie samymi FSRami człek zyje :(
Nie do końca zrozumialem to o P. Wałęsie ale pochlebia mi to :wink: :lol: tak czy inaczej :lol:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2007, 22:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Bobert, dawno temu kiedy atmosfera w Naszym środowisku była normalna i panowały stosunki powiedzmy przyjacielskie organizowaliśmy czasami nieformalne spotkania FSRowców. róznie sie to nazywało, a to zgrupowanie kadry, a to zakończenie sezonu itp. Teraz z racji tego ,że od jakiegos czasu atmosfera zrobila sie taka jaką wszyscy widzimy zostalo to zarzucone.
W związku z tym,że moznaby jakoś poprawić Nasze relacjie chcemy we Wrocławiu wskrzesić stary zwyczaj. Z uwagi na to.że mamy możliwość zorganizowania takiej imprezy w miejscu ktore nadaje się do tego więc uznalismy ,że możemy to zrobić. Regułę tego spotkania możemy ustalić wspólnie. Może być beczka piwa, Pieczony wieprzek i oczywiście wyścig na wodzie np w lewą stronę :lol: :wink: albo np po ósmce (to byłoby ciekawe :lol: ) Wszystko zależy od tego czy będą chętni, zabawa na takich imprezach zawsze była niezla :lol: Ci co byli kiedyś mogą zaświadczyć :lol: Wiem ,że pewnie zatwardziali antagoniści pewnie bedą przeciw temu pomyslowi, ale przy odrobinie chęci pozostalych impreza powinna się udać. Pażdziernik przez ostatnie lata byl dość cieply więc może i w przyszlym roku pogoda by dopisala.
Pozdrowienia
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:32 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

Potrafisz tylko patrzeć w jedną stronę, to do A.C.<Też bym chciał dostac darmowy kredyt na pare lat! A może nie mam racji? I gdzie tu kłamstwo Drogi Picie?> Przecież Ty też dostałeś parę lat temu 5000,00PLN(to też do A.C.) z sekcyjnej kasy. A jak Tobie służy ten darmowy kredyt??? Nic nie wiem o tym, żeby nad tą kasą była jakaś kontrola, a jeśli się orientuję to nie jesteś skarbnikiem w naszym Zarządzie. Mógłbyś zacząć myśleć zanim coś wstawisz na to forum, a nie mieć tylko wielką chęć komuś dokopać.

Post zapisałem.

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:49 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 26 kwi 2007, 08:17
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Nikomu nie kibicuję i nie znając faktów nie oceniam kto ma rację.Ale od pewnego czasu z wielkim rozbawieniem czytam Wasze posty(obaj Panowie).Ale jak to czytam to po raz kolejny-enty, potwierdzają się moje słowa że skutecznie "zabija" się modelarstwo w naszym pięknym kraju. W ten czy inny sposób. (sam tego doświadczyłem). Nie szkoda Wam nerwów?Czasu na te posty? Wy ludzie z renomą tak się okładacie..........?
Może Wam negocjator potrzebny?Jeśli Wy taki przykład dajecie to co my młodsi mamy powiedzieć? Mamy z Was przykład brać? A potem w takim tonie będziecie nasze posty usuwać? Ja też jestem zadziorny ,ale od Was to ja jeszcze muszę się dużo nauczyć......................


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL