Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 22:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 wrz 2007, 22:04 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wybieramy się w czwartek na zawody do Schwedt. Miejscowość tuż za naszą zachodnią granicą. Jest okazja obejrzeć FSRy na wysokim poziomie. Kto ma blisko to zapraszam. Zawody w oprawie międzynarodowej. Wielu bardzo dobrych zawodników i wysoki poziom! Niemcy będą tam wlczyć o miejsce w ich reprezentacji na mistrzostwa świata, więc będzie co oglądać :lol: :lol:
Zawody odbędą się w miejscowości Vierraden (ok 3km od centrum Schwedt)
Kierunek Szczecin w połowie miejscowości skręcić w lewo jadąc od centrum. Przy drodze będzie tabliczka pokazująca kierunek. Początek zawodów w piątek, finały w niedzielę 7.10.07
Zapraszam
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 paź 2007, 09:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Finały w Schwedt się odbyly i tym razem poszczęścilo się Maćkowi Duchińskiemu oczywiście z Wrocławia :lol: Finał FSR15 był jego i wygral go jak chciał! Pokazal wysoką klasę. Zawody staly na wysokim poziomie i byli tam najlepsi zawodnicy z Niemiec Szwecji no i z Polski oczywiście :lol: :lol: .
Gratulacje!
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 paź 2007, 17:10 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

jakoś dziwnie się czuję, nie znalazłem tutaj żadnych gratulacji dla Maćka. Przecież on naprawdę dał czadu w Schwedt i w dodatku Maciek jest z WROCŁAWIA!!!!, jego też nie lubice wrocławiacy??? Dziwne gdzie są ci wszyscy co tak ochoczo gratulują wrocławiakom(kowi)?????????????

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 paź 2007, 22:43 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kol. Czarnecki, na pewnym poziomie wygrywanie staje się normalnoscią :wink: I głupio jest nam ciagle sobie gratulaować :lol: :lol: Nie ,żebym się chwalił, ale spowszedniało Nam to.A poza tym poczytaj ze zrozumieniem :lol: :lol: Pisze: gratulacje? Pisze! Więc o co Ci chodzi? Wygrał? Wygrał! Nie pierwszy raz i nie ostatni! :lol: Bo jest dobry w tym co robi! I tyle!!! :lol: :lol:
Spróbuj tak jak On :lol: :lol:
Pozdrawiam krytykantów
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2007, 14:22 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Kolejny dowód na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem... :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 10:46 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Panowie zakończcie wreszcie te spory i obrzucanie wzajemne kalumniami.
Proponuję abyście staneli razem na ringu i po mesku wyjaśnili sobie wszystkie sprawy.
Na sędziego proponuję Piotra.
Jeden walnie poniżej pasa,drugi odgryzie ucho,a na koniec obydwaj walnijcie sedziego i bedzie po sprawie.
Potem idzcie razem na piwo.
Jest w Polsce tak niewielu modelarzy,że wzajemne animozje na pewno nie przyczynia sie do rozwoju tego sportu.
To nie PiS i PO.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 21:14 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witaj Roman,

mam pretensje do modelarzy ze środowiska wrocławskiego, że nie potrafią stanąć na wysokości zadania(nie mają takiego obowiązku) i złożyć tu chociażby skromnego hołdu naszemu najlepszemu od wielu lat zawodnikowi w piętnastkach. Tym bardziej, że nie tak dawno stawali tutaj prawie w komplecie i zgodnym głosem gratulowali tu nawet mało znaczących sukcesów. Myślę że mam prawo zauważyć taki fakt, tym bardziej że Maciek identyfikuje się i zawsze to robił z Wrocławiem i miejscem skąd "wyszedł". Na swoich modelach zawsze umieszcza napis MDK(Wrocław), mimo że modelarnia w emdeku dawno już nie funkcjonuje. I nie chodzi mi bynajmniej o A.C., którego o nic nie pytałem, i nie rozumiem dlaczego się odzywa ani Twojej co najmniej dziwnej, bynajmniej jak dla mnie sugestii. Poza tym jakoś nie potrafię dojrzeć w swoim poście "kalumnii"(bez urazy, wiesz co napisałeś?). Czy wyrażenie mojego zdziwienia jakimś faktem jest kalumnią w kogoś rzucaną? Również w stwierdzeniu Piotrka, który ma znowu rację jej nie widzę.

Jeśli można, gdzie tu są "jakieś spory"?

P.S.
Kalumnia – niesłuszne, krzywdzące oskarżenie; potwarz, oszczerstwo.

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 21:38 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Romek z tymi goscmi to sie nie da :cry: ! Oni bez zadymy zyc nie mogą. Jak wszyscy widzidcie szukają powodu do kłótni gdzie mogą. Tu takze. Mamy następny kwiatek: Pisze Czarnecki (na swoim forum)ze mu szkoda Szweda. Bo wg niego to "ktoś" czyli w domysle ja- Go ubił! A jak bylo? Ano tak: byl za mną, siedzial mi na ogonie próbowal ścignąć i nie mógł. Zaatakowal i wjechal na mnie! Więc czyja wina? Moja? Przyszedl po biegu i przeprosił. Wg mnie sprawy nie ma. Ale Nasz kolezka widział ten incydent oczywiście inaczej! W biegach wszyscy są winni, tylko nie Nasz Czarnecki. W każdym prawie biegu ma chłopina sytuacje konfliktowe ,bo jak wszyscy wiemy pływa dość wrednie, ale oczywiście nigdy w sytuacjach konfliktowych nie ma Jego winy. Ale wszyscy inni plywają żle i wszyscy przeciw Niemu! Wielu kolegów może cos o tym powiedzieć :wink:. I ciekawy jestem, jakby pisal gdyby to Jego dotyczylo? Reasumując: na zawodach wysokiej rangi nikt nikomu nie odpuszcza, i ja też nie widziałem powodu ,zeby puszczac Szweda czy kogos innego wyłączając Macka (w tym akurat biegu). Nie szło mi w tym wyścigu i od poczatku wiedziałem ,że nie wygram, ale odpuszczać też nie chcialem! Tak kol. Czarnecki postępują zawodnicy , ktorzy chcą coś osiągnąć!
Ale coś ,mi się zdaje ,że Ty i tak nie do końca to zrozumiesz !
I bardzo Cię proszę, kol. Cz.& comp. nie szukajcie zwady bo dzieja się ważniejsze rzeczy niz nasz durny konflikt! Tylko ,że Wy tego albo nie widzicie, albo widzieć z jakiegoś powodu nie chcecie!
Pozdrawiam krytykantów :wink:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 21:54 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Co do gratulowania sobie,toKol. Cz. czasami wystarczy uścisk dłoni! I już! Asiory kol. Cz. tak mają :lol: :lol: :wink: ! Pomyśl o tym :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 09:17 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kol. Czarnecki tego coś o mnie napisał u siebie nie będę nawet komentował, ale bardzo proszę nie szastać moim wizerunkiem bez mojej zgody! Uwłacza to mojej godności i obraża! Kiedy wreszcie nauczysz się szanować ludzi? Na zamieszczanie mojego wizerunku na Twojej stronie nie miałeś mojej zgody, więc proszę o usunięcie fotografii z Waszego forum! Myślę,że została w Tobie odrobina przyzwoitości i zrobisz to o co proszę! Następnym razem nie zapomnij zapytać mnie o zgodę na zamieszczenie mojego zdjęcia!
Andrzej Ciechański


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 11:02 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Ha ha ha... który to paragraf?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 12:19 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 18 lut 2007, 22:32
Posty: 94
Lokalizacja: Wrocław
------------


Ostatnio edytowano 05 lut 2017, 22:53 przez piotrj, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 20:13 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 05 kwi 2006, 11:06
Posty: 33
Lokalizacja: Wrocław
Na drugim forum opisałem działania jakie podjąłem w sprawie ochrony mojego dobrego imienia. Działaniem tym chcę przerwać (w sposób drastyczny) panującą manię obrażania bez powodu. Jak można było zauważyć przeglądając obydwa fora, nie zabierałem ostatnio głosu w żadnej drażliwej sprawie. Tym bardziej nie rozumiem postępowania drugiej strony. Myślę, że dotrze to do wszystkich, że pewnych granic przekraczać nie wolno.
Krzysztof Ołbiński


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 20:25 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Cieszę się kol Cz.,ze jednak posłuchaleś mojej prosby i usunąłes spreparowane fotografie, choć myślę ,że zostało to spowodowane postem Krzysia na drugim (waszym) forum niż moim postulatem w tej kwestii. Myślę,że bardziej się przestraszyliście , że mogą być konsekwencje prawne, niż moja prośba o usunięciu tych zdjęć! Wtedy kiedy zadzwonileś nie wiedzialem o tym poscie Krzysztofa. niemniej jednak będę się trzymał naszych ustaleń, choć nie do końca Jesteś kol.Cz. w porzadku i nie do końca Jesteś szczery w swoich deklarcjach i nie wszystko usunąłeś ale poczekamy zobaczymy. Moje warunki znasz.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2007, 20:47 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

moje też znasz, spełnisz ja też zrobię to samo.

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL