Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 16:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Badania Kadry
PostNapisane: 20 mar 2008, 22:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Pozwoliłem sobie przenieść komunikat ZG w sprawie badań czlonków reprezentacji z działu" komunikaty ZG" ponieważ w tamtym dziale nie ma miejsca na dyskusje. Sekretarz Zbigniew Ciecwierz napisał:





PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 10:24 am Temat postu: Sprawa badań lekarskich dla kadry

Witam W sprawie badań lekarskich byłem w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej uzyskałem informacje w dn. 13.03.2008 o możliwości wykonywania badań w wojewódzkich przychodniach sportowo- lekarskich oraz w innych placówkach uprawnionych .Problem badań wynika z ustawy o sporcie kwalifikowanym i stawianym wymaganiom dla wszystkich zawodników,trenerów i kierowników ekip, a nie tylko dla kadrowiczów.
Odpowiednie pismo zostanie opublikowane po uzgodnieniu z C.O.M.S. Najważniejszą sprawą jest ustalenie osób które będą zakwaterowane na kempingu organizatora oraz imienne zgłoszenie w poszczególnych klasach z kwarcami , sprawa transponderów zostanie wyjaśniona do 16 04 2008 .Termin zgłoszenia reprezentacji 20 . 04. 2008.Dofinansowanie obejmie zawodników na M.ś. bez względu gdzie będzie spał i czym jechał jest prognozowane 1000 zł na zawodnika.
Podaję telefon do mnie Zbigniew Ciećwierz 510 088 952


Mam w tej sprawie nowe informacje:
Jak się dzisiaj dowiedzialem badania zawodników niekoniecznie muszą być przeprowadaone w Warszawie. Mogą one być przeprowadzone przez każdego lekarza sportowego na terenie calego kraju. Są one niestety obowiązkowe dla wszystkich zawodników którzy będą chcieli brac udział w zawodach krajowych oraz reprezentntów Polski na zawodach międzynarodowych. Badanie takie jest PLATNE! Jednak zawodnicy którzy nie mają skończonych 21 lat mogą zrobić te badania na koszt NFZ Ci którzy ukończyli wiek 21 lat muszą zapłacić 120 zł za to badanie. Nazywa się to badaniem wstępnym. Każdy badany otrzymuję tzw kartotekę w której są odnotowywane następne badania. Od macierzystego związku zależy czy będą mieli zwrot kosztów tego badania.
Rodzaj przeprowadzonych badań zależy od lekarza orzecznika i może być rózny dla poszczególnych dyscyplin sportowych. W przypadku naszej dyscypliny te badania mogą być "symboliczne" choć nie muszą. osoby dorosłe nie potrzebują do żadnego skierowania na przeprowadzenie badań ze związku macierzystego, choć takie skierowanie jest wskazane , ponieważ może byc podstawą do ubiegania się o zwrot kosztów tego badania. Dotyczy to przede wszystkim reprezentantów na zawody międzynarodowe. Badania takie muszą przeprowadzić WSZYSCY KTÓRZY SĄ POSIADACZAMI AKTUALNEJ LICENCJI SPORTOWEJ.

Teraz jezeli chodzi o informacje dla zawodników z okolic Wrocławia:
We Wrocławiu badania można wykonać w Wojewódzkiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej, Wrocław ul. Sienkiewicza 108-110 pon-pt w godz.7,30-18,00.
Na dzień dzisiejszy nie ma przyjęć na te badania . Zapisy na kwiecień będą przyjmowane od 28.03.
Wszelkie dodatkowe informacjie można pod nr tel.: 0713282892
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL