Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 19:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Informacja
PostNapisane: 30 wrz 2008, 21:09 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 14 mar 2006, 10:13
Posty: 100
W związku z podziałem obowiązków na poszczególnych członków Zarządu Sekcji proszę o kierowanie informacji jak i zapytań do odpowiednich osób.
Informuję, że:
- Przemysław Jasiński – odpowiedzialny za koordynację pracy Zarządu, kontakt z Zarządem Głównym LOK, za reprezentację Sekcji na zewnątrz oraz zakup sprzętu (e-mail: jasinski.przemyslaw@poczta.onet.pl),
- Marek Walczak – odpowiedzialny za sprawy związane z finansami Sekcji oraz bieżące kontakty z Zarządem LOK (e-mail: marko52@konin.lm.pl),
- Grzegorz Chyła – odpowiedzialny za pomoc przy pracy z juniorami (e-mail: chyla0@poczta.onet.pl),
- Andrzej Ciechański - odpowiedzialny za propagowanie i rozwijanie klasy Standard oraz pełnienie funkcji trenera juniorów (e-mail: ackopia@wp.pl),
- Andrzej Lewandowski – odpowiedzialny za sprawy związane z licencjami oraz przyjmowanie zamówień na ewentualny zakup sprzętu (e-mail: andrzej343@poczta.onet.eu),
- Maciej Szymański – odpowiedzialny za pomoc przy organizacji zawodów, wszystkie ewentualne sprawy związane z nimi oraz terminarz imprez (e-mail: maciej_szymanski@interia.eu).

W związku z powyższym propozycje organizacji zawodów proszę przesyłać w możliwie najszybszym terminie do Macieja Szymańskiego na adres e-mail : maciej_szymanski@interia.eu.
W razie ewentualnych pytań podaję nr telefonu: 0609-470-677.


Jednocześnie proszę w związku z moją koordynacją pracy Zarządu o przesyłanie kopii zapytań, informacji itp. również na mój adres e-mail.


Pozdrawiam,
Przemysław Jasiński
Przewodniczący Zarządu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL