Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 17 maja 2024, 20:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2008, 12:54 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2007, 01:29
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
FSR-ami zajmuje się tylko dla przyjemności i na zawody jeżdżę też z tego powodu a temperatura w Bornym była wysoce niezadowalająca dlatego postuluje o rozegranie zawodów w jak „najcieplejszym” :D terminie. Niemniej jeżeli będą w Listopadzie to tez się na pewno zjawię.
Pozdrawiam z Krakowa
Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2008, 14:48 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 lut 2006, 23:13
Posty: 167
Stasiu.Terminarz zawodów na rok 2009 powinien być ustalony na zebraniu Zarządu sekcji FSR , które ma się odbyć na początku listopada (prawdopodobnie między 8 a 11 listopada)Dlatego proszę o trochę cierpliwości .Mam jeszcze jedną prośbę do wszystkich modelarzy, którzy by chcieli zorganizować zawody modelarskie klasy FSR V H O aby zgłoszenia tych zawodów pojawiły się w internecie do dnia 8 listopada .Po tym czasie mogą być problemy aby te zawody były umieszczone w kalendarzu imprez na rok 2009 jako zawody brane do ostatecznej klasyfikacji przed MP.Maciej Szymański.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2008, 14:33 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Witam.Uważam 3 dniwe MP za bardzo poządane.Nie bedzie biegania z wywieszonym językiem.Przy wczesniejszym rozplanowaniu klas(o ile spłyną zgłoszenia) z pewnością nie wszyscy będą przyjeżdżali na trzy dni.
Maciek naprawdę piękny akwen.

Pozdrawiam

Roman


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2008, 19:53 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Zawody trzydniowe maja sens tylko jeśli jest to impreza międzynarodowa. Na zawodach krajowych i dwa dni to za dużo.
Myślę, że aby podnieść poziom zawodników warto byłoby udostępniać akwen z trasą w Piątek na testy. Zauważcie, że wyścigi F1, motocyklowe i inne poprzedzone są treningami i testami. Chętnie skorzystałbym z możliwości przetestowania na torze przed zawodami kilku silników, śrub ustawień itp.

P.S.
Miejsce bardzo atrakcyjne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2008, 20:54 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 21:18
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
W pełni popieram opinię Zbyszka
Pozdrawiam
Andrzej lewandowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2008, 21:54 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
A w tym roku były jakieś zawody nie międzynarodowe ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2008, 22:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jeżeli chodzi o we Wrocławiu (lub okolicach) i w Jaworze to można przyjechać nawet kilka dni wcześniej i trenować do woli. Tak robią np koledzy z Niemiec i bardzo to sobie chwalą. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś Zbyszek przyjechał np do Chrząstawy lub do Jawora dwa czy trzy dni wcześniej i trenowal do woli. Z Wilczynem jeszcze nie do końca wiadomo jak będzie, ale myślę że i tu nie będzie większych problemów (ja mam w planie właśnie tak zrobić i przyjechać do Wilczyna z przyczepą kilka dni przed zawodami). Trzydniowe zawody organizujemy także dlatego ,żeby były one też w jakimś stopniu namiastką małego urlopu, i powiadamiamy o tym prawie rok wcześniej , więc jest dużo czasu na zorganizowanie sobie wyjazdu. W końcu dla chcącego nic trudnego. A wszystkim i tak się nie dogodzi :roll:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2008, 22:23 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 lut 2006, 23:34
Posty: 115
Dzięki za zaproszenie, chętnie skorzystam. Choć nie zawsze w przeszłości tak to wyglądało jak opisałeś. Dwa lata temu przyjechałem do Wrocławia w Piątek rano i pozwolono mi trenować na bocznym akwenie bez toru, łódki i na fali - jak się skończyło pamiętasz - przeciągaliśmy łódkę przez trzciny bo wiatr uniemożliwiał dopłynięcie na wiosłach. W tym czasie na akwenie startowym panowały bardzo dobre warunki. Podobnie wybrałem się do Jawora przywitany przez zarośnięty akwen.
Nie traktuj mojej wypowiedzi jako skargę, bo nie taka jest moja intencja - bardzo szanuję wszystkich, którzy w pocie i z wysiłkiem organizują imprezy. Zależy mi jedynie aby trening odbywał się w warunkach zbliżonych do startowych. Na torze z możliwością pomiaru czasów okrążeń.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2008, 20:35 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
MISTRZOSTWA POLSKI - Propozycja:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 paź 2008, 21:54 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Z tego pisma wynika ,że to Zarząd Główny organizuje mistrzostwa Polski. :jajcarz: .Może by tak we Wrocławiu zorganizował :D ? A my tylko sobie na nie przyjedziemy i sobie postarujemy :jajcarz: :jajcarz: A potem ni z tego ni z owego, pojedziemy sobie do domu :wytrzeszcz: :wink: ale by pięknie było... :D :wink:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 lis 2008, 07:47 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Z tego widać że do Lok Białostocki żyje w dawnych czasach. Panowie. Mamy Związek Sportowy, władze, Sekcje z nowym Zarządem tędy droga. A nie od tyłu. Widać tam taka tradycja. Pozdrawiam S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 lis 2008, 13:30 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Jak widać po wpadce z powoływaniem do kadry nic się nie nauczyli. Szkoda


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 lis 2008, 17:00 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 lut 2006, 23:13
Posty: 167
Koledzy. Moje zdanie jest następujące:Zgłoszenie MP przez Białystok nastąpiło , choć okrężną drogą -mam nadzieje ,że ostatni raz w ten sposób.Będzie ono rozpatrywane na zebraniu Zarządu FSR jak inne zgłoszenia .Członkowie zarządu przegłosują gdzie, kiedy ,kto zorganizuje MP .Z poważaniem Maciej Szymański .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 lis 2008, 18:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No to,żebyś się Maciek nie zdziwił :roll: . Głosowanie, głosowaniem a mistrzostwa i tak odbędą się tam gdzie się mają odbyć. Do CKM niedaleko. Poczekamy zobaczymy. I obym się mylił :wytrzeszcz:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 lis 2008, 18:22 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

Maciusiu, kto jeszcze stara się o zorganizowanie tegorocznych Mistrzostw Polski?

Pozdrawiam S.Cz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL