Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 16:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2009, 21:13 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 paź 2008, 22:23
Posty: 38
Harmonogram zawodów
Żnin, 17-19. kwietnia 2009


Piątek, 17 kwietnia

14.00 - 14.20 I bieg FSR V-3,5 standard
15.00 - 15.20 II bieg FSR V-3,5 standard
15.30 Przerwa obiadowa
16.30 - 18.30 FSR-H

Sobota, 18 kwietnia

7.30 - 8.30 FSR -H
9.00 - 9.30 I bieg FSR V-3,5 junior
9.40 - 10.10 I bieg FSR V-3,5 senior
10.20 - 10.50 I bieg FSR V-7,5 junior
11.00 - 11.20 I bieg FSR V-7,5 senior (I gr)
11.30 -11.50 I bieg FSR V-7,5 senior (II gr)
12.00 Oficjalne otwarcie zawodów
13.00 - 13.20 III bieg FSR V-3,5 standard
13.30 - 13.50 I bieg FSR V-15 junior, senior (I gr)
14.00 - 14.20 I bieg FSR V-15 junior, senior (II grupa)
14.30 - 15.00 I bieg FSR V-35
15.00 - 16.00 Przerwa obiadowa
16.00 - 16.20 II bieg FSR V-7,5 senior (II grupa)
16.30 - 16.50 II bieg FSR V-7,5 senior (I grupa)
17.00 - 17.20 II bieg FSR V-15 junior, senior (II grupa)
17.30 - 17.50 II bieg FSR V-15 junior, senior (I grupa)
18.00 kolacja

Niedziela, 19 kwietnia
9.00 - 9.30 II bieg FSR V-3,5 junior
9.40 - 10.10 II bieg FSR V-3,5 senior
10.20 - 10.50 II bieg FSR V-7,5 junior
11.00 - 11.30 Finał FSR V-7,5 senior
11.40 - 12.10 Finał FSR V-15 junior, senior
12.20 - 12.50 II bieg FSR V-35
13.00 - 13.20 IV bieg FSR V-3,5 standard
13.30 - 14.00 Bieg Open
14.00 Przerwa obiadowa
15.00 Oficjalne zakończenie zawodów

Listy startowe w poszczególnych klasach
Żnin, 17-19.04.2009


FSR V-3,5 standard
Junior:
1. Ciechański Franek
Senior:
1. Adamczyk Marek
2. Bodzioch Andrzej
3. Gajek Piotr
4. Kawulak Barbara
5. Ludkowski Bohdan


FSR V-3,5 junior
1. Dembecki Łukasz
2. Goliński Aleksander
3. Gozdek Katarzyna
4. Kozimor Piotr
5. Rosiek Magdalena
6. Szymański Piotr




FSR V-3,5 senior
1. Czarnowski Daniel
2. Dziergwa Ryszard
3. Goliński Dariusz
4. Jarząbek Piotr
5. Kobiałka Cezary
6. Kozimor Krzysztof
7. Mecdorf Robert
8. Ostrowski Tomasz
9. Piaścik Tomasz
10. Szymański Maciej
11. Urbanek Paweł
12. Znachonok Viktor


FSR V-7,5 junior
1. Chyła Adrian
2. Dembecki Łukasz
3. Gozdek Katarzyna
4. Kozimor Weronika
5. Staszewski Rafał
6. Tarasiński Jarosław



FSR V-7,5 senior
I grupa
1. Ołbiński Krzysztof
2. Walczak Marek
3. Zelech Marek
4. Rospenda Robert
5. Stelmaszyk Wojciech
6. Wierzyk Marian
7. Dziergwa Ryszard
8. Kwardys Roman


FSR V-7,5 senior
II grupa
1. Chmielewski Daniel
2. Chyła Grzegorz
3. Ciechański Andrzej
4. Dembecki Andrzej
5. Ostrowski Tomasz
6. Kobiałka Cezary
7. Krysiak Artur
8. Znachonok Viktor


FSR V-15
I grupa
1. Błaszczyk Włodzimierz S
2. Czarnecki Stanisław S
3. Gozdek Katarzyna J
4. Jasiński Przemysław S
5. Lewandowski Andrzej S
6. Górka Stanisław S
7. Staszewski Rafał J
8. Sutkowski Arkadiusz S
9. Tworuszka Adrian S


FSR V-15
II grupa
1. Blaszczyk Zbigniew S
2. Chyła Adrian J
3. Duchiński Maciej S
4. Kozimor Piotr J
5. Ołbiński Krzysztof S
6. Polanica Wiktor S
7. Stelmaszyk Wojciech S
8. Walczak Marek S
9. Piątek Piotr S


FSR V-35
1. Gawroński Paweł
2. Galbierz Piotr
3. Kortyka Krzysztof
4. Tasarek Kazimierz
5. Zelech Marek


FSR H-3,5
1. Górka Stanisław
2. Kobiałka Cezary


FSR H-7,5
1. Chmielewski Daniel
2. Jarzabek Piotr
3. Kobiałka Cezary


FSR H-15
1. Błaszczyk Zbigniew
2. Duchiński Maciej
3. Górka Stanisław
4. Walczak Marek

* W wypadku zauważenia jakichkolwiek błędów prosimy o pilny kontakt: zaba305@poczta.onet.pl



Organizatorzy


Ostatnio edytowano 11 kwi 2009, 18:10 przez Robson, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2009, 22:08 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Robert. Ten plan jest absolutnie nie do przyjęcia. W żadnym wypadku nie wolno traktować niektórych klas po macoszemu. Program piatkowy musi być zmieniony. Zawsze w rozgrywaniu poszczególnych klas stosowana była przerwa. Dana klasa miała swoje wyścigi najpierw pierwszego dnia zawodów , a później drugiego, przy założeniu ,że są to wyścigi pełne tzn 30 minut. I tak standardy jak i Hydro powinny mieć w piatek tylko po jednej kolejce. Nie macie aż tak dużo zgłoszonych zawodników ,żeby się z tym nie wyrobić. I jest jeszcze jeden aspekt. Do Was trzeba dojechać jakoś a w piątek dzieci chodzą do szkoły i niektórzy pracują. Uwazam ,że spokojnie zdążycie z rozegraniem wszystkich wyścigów, zaczynając starty w piątek o godz. 16.00.
Przemyślcie to i zmieńcie plan wyścigów. Ja proponuję po jednym wyścigu standardów każdego dnia a Hydro w piątek jedna kolejka a w sobotę rano , lub w niedzielę druga .Zmienił bym także kolejność startów w niedzielę. Finał7,5 senior pierwsze, a drugie 7,5 junior.Po nich V 15
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2009, 23:08 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Jeżeli chodzi o HYDRO twierdzę , że powinny być 2 biegi w piatek i dwa w sobotę,
nie jest ten plan ułozony prawidłowo. Jezeli nie sprawia to kłopotów proszę o zmianę. Standardy także nie powinny pływać raz po raz.

Pozdrawiam
Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2009, 23:35 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 paź 2008, 22:23
Posty: 38
Witam.Skontaktuje się jutro z Darkiem G.w sprawie omówienia zmiany harmonogramu żnińskich zawodów.
Pozdrawiam Robert.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 kwi 2009, 07:59 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
A nie mówiłem. S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 kwi 2009, 20:12 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
S.G - powiedz o co Ci chodzi -napisz konkretnie.
Nie dobijaj organizatorow - najlepiej napisz swoja propozycje- jako pomoc organizatorom. przypomnij jak było w poprzednich latach- i nikt nie protestowal nigdy !!!! .
Dla przypomnienia kazda klasa hydro wykonuje 4 biegi , co razem daje 12 startow nie liczac juniorow.
Marek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 kwi 2009, 20:30 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Tak sobie pomyślałem, czy w przyszłości nie oddzielić zawodów HYDRO i OFF SHORE i nie wpisać ich do kalendarza jako zawody tylko i wyłącznie dla tych kategorii. czy nie powinniśmy tego przedyskutować? Moim zdaniem wpłynie to korzystnie na rozwój tych klas. Co Panowie na to?
A.C


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 kwi 2009, 21:05 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 paź 2008, 22:23
Posty: 38
Witam.Harmonogram zawodów został zmodyfikowany.
Pozdrawiam Robert.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 kwi 2009, 21:27 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 21:18
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Andrzej,uważam,że z jednej strony twój pomysł nie jest taki zły,bo dało by to nam więkrze możliwości poświęcenia się tylko jednej klasie.Jednak jak dobrze wiesz każdy, kto startuje w V kach startuje także w Hydro,a Off shore jeszcz unas nie ma,tak więc choć by ze względów finansowych zawodnicy nie będą jeżdzić na jeszcze jedne zawody.Wtym sezonie mamy sześć stref w V liczących się do rankingu trzy, dodaj do tego trzy w H nie licząc Off shore, to kto będzie chciał jeszcze jeżdzić na dodatkowe imprezy,zapomniałem jeszcze dodać ze dwa wyjazdy za granicę.Tak że uważam,że jednak powinniśmy pozostawić to po staremu i traktować te klasy na równi z V kami,bo uśmiercimy je,choć na dobre jeszcze u nas one nie powstały.Przypomnij sobie jak było z F1 dopóki zawody odbywały się razem z FSRami to klasa ta u nas istniała.
Pozdrwiam
Andrzej Lewandowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 kwi 2009, 22:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Koledzy,ze Żnina, dalej nie jest dobrze z tym informatorem. Po pierwsze za wcześnie, a po drugie,
Dalej nie może byc tak , żeby w jednej klasie były dwa wyścigi bez ,żadnej przerwy.
Jest przecież możliwość przeniesienia jednego wyścigu w Standardach na niedzielę, to jest tylko 20 minut z przerwą 30. I to jest do zrealizowania. Pokombinujcie i zmieńcie troszkę plan sytuacji. I będzie dobrze :D
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2009, 07:08 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się Kol. Andrzeju C że albo masz za mało pracy albo wiosna idzie bo znowu jakieś chore pomysły chodzą Ci po głowie.A może zrobić oddzielne zawody dla standartów. Pomyś o tym. A co do dzieci uczących się i ludzi pracujących to czy zawody rozpoczną się o 12 czy o 16 wpiątek to i tak dzieciaki nie będą w szkole a ludzie pracujący w pracy. Bo dojechać trzeba.Pocieszające jest to że organizator zawodów jest na tyle elastyczny że chce zmienić plan startów.I wydaje mi się że lepiej zostaw sprawy zawodów Koledze Maćkowi Szymańskiemu ,który tą działką ma się zajmować.Chyba że chcesz być wszechstronny w swoich działaniach.Pozdrawiam. S.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02 kwi 2009, 08:40 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kolego Stanisławie G. Pracy to ja mam niestety wystarczająco dużo a nawet więcej niż się Tobie wydaje! Mam prośbę, postaraj się zmienić nieco swoje nastawienie emocjonalne, w sprawie "chorych pomysłów". Tak mi się wydaje ,że one nie są chore, tylko inne od Twoich, na przykład. I po to jest to forum ,żeby można było sobie o nich podyskutować. I zauważyłem także, Ze u Ciebie kol. Stanisławie G., chore jest wszystko to, z czym Ty nie zgadzasz się.
Konkurencja HYDRO jest zupełnie inna niż V i dobrze wiesz ,że stanowi olbrzymie utrudnienie dla organizatorów. Od bardzo dawna nie rozegrano jej w Polsce zgodnie z przepisami., Pomyślałem sobie, że jeżeli zawodnicy z H i O mieli dwa pełne dni, albo choć jeden cały, to po pierwsze, będzie ją można rozegrać zgodnie z wszelkimi zasadami i z ustawieniem trasy , zegara itp.
Podczas takich zawodów, można potrenować do woli, bo nikt nie będzie nikogo poganiał. I wszystko można zrobić bez pośpiechu. Takie rozwiązanie mogło by podnieść poziom w Hydro.
Przy okazji takich zawodów można także dodatkowo zrobić zawody w F1. Ja bym chętnie popływał na takiej trasie. I myślę ,że inni także, mogło by to spowodować odrodzenie kategorii w małym choć stopniu. Zdaję sobie sprawę,że organizacja takich zawodów jest pewnym wyzwaniem dla potencjalnych organizatorów, ale dla chcącego nie ma rzeczy trudnych. Takie osobne imprezy mogły by odbyć się choć raz ,albo dwa w roku. I można by dla Hydro ustalić inny regulamin wyłaniania mistrzów Polski. Na wybranych zawodach konkurencji V też oczywiście starty Hydro były by rozgrywane. Wszystko jest przecież do uzgodnienia. Nie ma się o co kłócić.
Klas Hydro nie uśmiercimy, ponieważ te konkurencje mają swoich zagorzałych entuzjastów
(np kol. Stanisław) i Oni nie dadzą im zginąć.
Co do Standardów, to One już mają swoje osobne imprezy w Pabianicach i w Trzebnicy. O ile wiem to i inni także przymierzają się do organizacji wyścigów w STD. Klasa z założenia ma być wylęgarnią młodych zawodników, więc oddzielanie jej od "prawdziwych" FSRów nie wydaje mi się właściwe.
Co do chwili rozpoczęcia imprezy, to:( przykład) Mój synek idzie do szkoły na 8,00 lekcje kończy o 10,30 mogę go ewentualnie zwolnic z ostatniej lekcji, ale dnia nauki nie traci. o 11,00
wyjeżdżamy na zawody, na miejscu jesteśmy góra 15,00. Mamy czas na przygotowanie do wyścigu na miejscu i o 16.00 możemy startować. Ja z rana też mam jeszcze czas na załatwienie najpilniejszych spraw w firmie i wszystko jest ok. Przy startach o wcześniejszej godzinie taki plan bierze w łeb.
Następna kwestia, co maja robić dzieciaki które odbębnią swoje starty w piątek? A muszą czekać z wyjazdem do domu, do niedzieli?
Kol. Szymański, ma o ile wiem problem z komputerem, bo już dawno zabrał by głos w tej sprawie, i pewnie niedługo zabierze.
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2009, 19:23 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 17 paź 2008, 22:23
Posty: 38
Witam.Zrobiliśmy dwa biegi STD w piątek, jak by ktoś nie zdążył na pierwszy,to jest drugi,
w sobotę jest jeden bieg STD i w niedzielę również.Więc razem mamy cztery biegi STD żeby koledzy mogli popływać.
Poza tym informator o zawodach w Żninie jest już jakiś czas na forum i nie tylko, i była mowa o tym że zawody będą zawodami trzydniowymi i że rozpoczną się w piątek o 12.00 i jakoś nikt wtedy nie protestował.
Pozdrawiam Robert.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2009, 19:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Robson napisał(a):
Witam.Zrobiliśmy dwa biegi STD w piątek, jak by ktoś nie zdążył na pierwszy,to jest drugi,
w sobotę jest jeden bieg STD i w niedzielę również.Więc razem mamy cztery biegi STD żeby koledzy mogli popływać.
Poza tym informator o zawodach w Żninie jest już jakiś czas na forum i nie tylko, i była mowa o tym że zawody będą zawodami trzydniowymi i że rozpoczną się w piątek o 12.00 i jakoś nikt wtedy nie protestował.
Pozdrawiam Robert.

ja protestowałem że 3 dni to jest duży problem bo ludzie pracują a młodzi chodzą do szkoły


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 02 kwi 2009, 20:34 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 15 gru 2007, 14:18
Posty: 64
Osobiście niew pływam w FSR ale jestem bardzo przeciwny zawodom 3 dniowym.. kupa ludzi ma problem w pracy czy szkole..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL