Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 09:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 25 mar 2010, 00:15 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
AdamC napisał(a):
@ adamM
W tym wypadku racja zostanie racja, a dupa zostanie dupa!
Jest zupelnie obojetne czym to jest malowane. Nawet nie wiesz kto zbudowal ten model, moze jest o polowe mlodszy od ciebie, i juz zbudowal taki model. Nie kazda modelarnia zaopatrzona jest w najnowsza technike, i kazdy buduje swoje modele tak jak umi najlepiej.
Drwisz z innych, i z ich modeli. Pokaz wiec twoje modele, chetnie bedziemy podziwiac twoje cuda techniki z precyzyjnie nalozona warstwa farby i z finiszem w 100% polysku.
Piszesz o hydromechanice. HE? Moglbys to wytlumaczyc? Co ma spolnego hydromechanika jako taka z malowaniem modelu?
To po pierwsze.
Po drugie: Wstawianie cudzych zdjec i pisanie to nie ja to ktos inny..... to jest dziecinada. Albo wstydzisz sie za swoje zdjecie.
A po trzecie, jezeli sie nudzisz, to podlubaj sobie w nosie. Bedziesz mial z tego wiecej pozytku. Albo poczytaj sobie gramatyke polska, przyda ci sie do poprawnego pisania postow.
Poszukaj sobie do tego celu innego forum, najlepiej forum dla trollow.

A jezeli tak dalej pojdzie to sa jeszcze inne sposoby na ciebie.


Widzie ze jestes jednym z tych ktorzy nie ustepuja i zawsze musza miec ostatnie slowo.
Wiec ustepuje pola.

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 25 mar 2010, 11:15 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 mar 2010, 17:02
Posty: 14
żegnaj temacie pewno tera zablokują ten post :jajcarz:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 25 mar 2010, 11:53 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
AdamM. kończąc tę małą wymianę zdań, chcę powiedzieć,że moim zdaniem, nie powinieneś nawet zadać tego pytania o pędzlu. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, zupełnie inaczej patrzę na tą fotografię. Ja na niej widzę kawałek dobrej roboty, wykonanej być może przez jakiegoś młodego zapaleńca. który zbudował sobie to tak jak umiał. I bardzo dobrze. Krytyka moim zdaniem jest nie na miejscu. krytykować możesz z czystym sumieniem np mój sposób budowy łódek, bo to ja sam zamieściłem relację na stronie i sprawa jest jasna. Ale krytyka anonimowego modelarza, który być może nawet nie wie ,że jego łódka jest oglądana na tym forum , jest nie bardzo w porządku.
Chcę powiedzieć,ze ja na tą fotografię patrzę z prawdziwą przyjemnością, ponieważ przypominają mi się piękne czasy z wczesnych lat 70-tych, kiedy takie właśnie łódeczki budowałem, tez były malowane na dziwne sposoby, i miały takie "patenty", że dziś sam się sobie dziwię,ze coś podobnego mogłem wymyślać. także ludzie którzy takie stateczki wtedy robili, robili to z zapałem. Tak mocno chcieliśmy wtedy pływać tymi łódkami, że na treningi chodziliśmy bez radia( bo go jeszcze wtedy nie mieliśmy). zamiast radia łódka na sznurku była ciągana , żeby zobaczyć jak pływa. Czy można sobie wyobrazić dzisiaj coś podobnego? I co bardzo smutne, Ci starzy fachowcy którzy kiedyś właśnie łódki pędzlem malowali,Koledzy z którymi znamy się czasem najdłużej w życiu,zaczynają się pomału wykruszać i martwi mnie ,ze coraz częściej muszę powiadamiać o Ich odejściu.
Nie ładnie jest krytykować cudzą robotę. Ja myślę,że Jesteś młody zawodnik, ale tą Twoją karierę źle troszkę zacząłeś. Pokaż co potrafisz,(a myślę ,że potrafisz) i wtedy dopiero oceniaj pracę innych. Czas skończyć tę dyskusję.
Proszę o posty wnoszące coś do tego wątku, który otworzył Cwaniak. Kłótnie nie są potrzebne.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 25 mar 2010, 14:12 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 wrz 2007, 10:34
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
Widzę nawet się przyznał do bycia trollem internetowym. Proponuje wprowadzić ostrzeżenia i bany tak jak jest to na większości forach wtedy nie będzie problemu z bezsensownymi postami.

_________________
Pozdrawiam Michał Tur
POL-457


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 25 mar 2010, 21:17 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 mar 2010, 17:02
Posty: 14
AndrzejC rozpisałeś sie i i bardzo dobrze.A co do adamM dla mnie zachowuje sie jak dziecko z modelarnią za domem.To nie ma byc obraza TYlko moja opinia.(chyba jest przecierz wolności słowa)Ja mam szczerze lepszy (niż w niektórych modelarniach) sprzęt na strychu, za domem w warsztacie i w piewńcy ale się nie chwale bo po co.Ja tam mam 13 lat od 5 miesięcy interesuje sie modelarstwem pisze to bo mnie rozśmieszacie tym co niektórzy piszą.PRZECZYTAJCIE PARE RAZY ODPOWIEDZ ZANIM JĄ WYŚLECIE TO NIE JEST CHYBA PROBLEM A TEMAT JEST SPÓJNIEJSZY.(a nie ja pisze o ślizgu a ktoś o metodach malowania a 2 z pierwszym sie kłócą) :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:08 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Cwaniak, Ciebie to też dotyczy.
KONIEC. Piszemy tylko łodkach.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 26 mar 2010, 14:47 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 mar 2010, 17:02
Posty: 14
OK a może byc tez o innych modelach nie tylko łódkach ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ślizg
PostNapisane: 27 mar 2010, 13:38 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 mar 2010, 17:02
Posty: 14
NUda nikt mi nie pomógł zbytnio więc chyba pożegnam sie z modelarstwem szkutniczym i kupie se o to cudo :jezyk:
http://www.ky-model.com/copterx/heli/rtf/ba/ba.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL