Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 18:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 10:16 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 28 sty 2006, 13:59
Posty: 74
Witam
Andrzej o czym Ty piszesz jaki Wrocław i jakie wyniki, w czym? Chłopak elektryka chce sobie zrobić, a Wrocławia w tych klasach nie było, nie ma i pewnie nie będzie. :wink:
Co do tych wyników to może masz rację jak sobie chłop popatrzy na wyniki to będzie wiedział kto jest najlepszy (mowa o elektrykach).
8)

_________________
Pozdrawiam
Marian

www.modelteam.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:05 
:idea:


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 03:07 przez meniu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 17:48 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 sie 2006, 20:32
Posty: 13
Lokalizacja: WROCŁAW
A MÓGŁBYS MI PODAC DOKŁADNY NAMIAR NA FSR-OWCÓW WE WROCKU NA SEMPOLNIE???

_________________
WDKAMS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:09 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Trzy w jednym: 1 Meniu Ty mi Kumplu ze skromnością nie wyjeżdzaj, bo my we Wrocku mamy tyle medali że cała reszta Polski mogłaby je zdobywać przez następne 10 lat a i tak by nas nie dogoniła :lol: :lol: !
do Mariana w tych Waszych elektryczkach adrenalinki nie ma więc ich nie traktujemy poważnie owszem co niektórzy mają nawet stateczki i to klasowe ale sie nie ścigają z powodów j/w. A poza tym Mirek o ile wiem jest akurat z Wrocławia, więc głupio Go wysyłać na drugi koniec Polski do Ciebie nie? A poza tym strasznie się na Tobie zawiodłem Marianku! miałeś być w Supraślu i co?! ja już piwko dla Ciebie schłodziłem, na spotanie się cieszyłem, a Kolega Marianek nie przyjechał! Szkoda do Mirka: klub znajduje się na Sępolnie w dawnym kinie Światowid. Wejście z drugiej strony, Jak poszukasz to znajdziesz! przedstaw się to Ci na pewno pomogą, a jak chcesz się spotkać ze mną to daj znać, umówimy się i wszystko Ci pokażę. A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 19:39 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 28 sty 2006, 13:59
Posty: 74
Witam
Andrzej
- samochodzik się popsuł (a niemiecki a ja rosyjski język znam i to tak, że sam siebie nie rozumiem i dopiero jak go Grunwaldem postraszyłem to ruszył) a szczery zamiar miałem być (nawet urlop na to okazję wziąłem).
- nie kwestionuje Waszej fachowości jeżeli chodzi o FSR-V ale obecne elektryki to już inna sprawa, a szkoda mi Mirka co by go w maliny nie wpuścili bo chłopa szkoda i zrazi się a po co. A na mona i ecach trochę się wyznaję (tak myślę ale nie mówię tego głośno),
- a co do prędkości to wiesz - 214,3 Km/h średnia a 230km/h (143mph) max tak pływają elektryki.
8)

_________________
Pozdrawiam
Marian

www.modelteam.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 19:47 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ale krótko pływją :lol: :lol: !i
Mirka nikt we Wrocławiu w maliny nie wpuści, o to się nie bój!
Jak łódeczki będzie chciał budować, to może przy nas na Asiora wyrośnie :wink: . Szkoda żeśmy się nie spotkali! będziesz musiał za kare do nas na zawody przyjechać! już teraz Cię zawiadamiam, że będą w drugą sobotę Maja 2007 już rezerwuj czas! Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2006, 23:20 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 20 sie 2006, 20:32
Posty: 13
Lokalizacja: WROCŁAW
Byłem na zawodach jako widz na gliniankach pływali hydo i fsr własnie , kupe zagranicznych modelarzy było super penie że przyjade w maju;p

_________________
WDKAMS


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL