Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 15:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2007, 02:26 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 09 mar 2007, 18:22
Posty: 10
No pewnie takie pytania są co chwile ale często sie sytuacja rynkowa zmienia ceny rosną, kaczki rządzą i takie tam inne triki.
Mianowicie chciałem zapytać ile pieniążków potrzebuje na zbudowanie prostej łódki z silnikiem spalinowym nie musi być dużej mocy(Do pływania dla rozrywki nie na zawodach). I jeżeli będzie wam się chciało to prosił bym bardzo link do jakiegoś sklepiku albo czegoś tędy z namiarem na jakiś tani silnik.
No i ile będzie kosztowało sterowanie do niego i ilo kanałowe.
Z góry bardzo dziękuje i przepraszam że jestem kolejnym który zadaje to pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: odp.
PostNapisane: 10 mar 2007, 12:57 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 09 mar 2007, 18:22
Posty: 10
Michał from Sosnowiec. Are you happy ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2007, 20:31 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
and you :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2007, 22:00 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Przywitaliście się i super :lol: Michał wszystko zalezy od tego jak do tej zabawy podejdziesz. Jezli masz kupę kasy to mozesz zlecić budowę łodki komus z branzy, ale musisz się liczyć z duzym wydatkiem, i mozliwoscią otrzymania nie tego co zamawiałeś. Prawdziwy Fsrowiec łodki sklada sobie sam. I tu moze być problem. Powinienes nawiązać kontakt z zawodnikiem który ma doświadczenie i już startował. Każdy z Nas na pewno Ci pomoże. Uważam ,że bezpośrednie kontakty są najlepsze. Porady intrnetowe są tylko dodatkiem. To tak jakbyś czytał książkę. dowiesz się jak to się robi, ale wiedzieć a umieć to jest mała a zarazem zasadnicza różnica. Jezeli sam sobie wyklepiesz odbitkę i z pomocą fachowca ją poskladasz to niewiele Cie to będzie kosztowało. jezeli jestes ze Śląska, to damy Ci namiar na speców i Oni Ci pomogą. Józef M. i Kaziu T. to są Fachowcy najwyższej klasy i daj tylko znać a od razu dostaniesz namiar, i wszystkiego dowiesz się od nich!
Pozdrawiam.A.C. I jeszcze jedno dotyczy to także tych naszych gości którzy czytają to co napisałem bez logowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: .
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:19 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 09 mar 2007, 18:22
Posty: 10
Ech...
Silnik - 200zł(Minimum)
Aparatura RC - 300 (minimum)
Serwa kadłub i śruby - 150zł (Tak mi się wydaje)
_________________________________________
Razem:650zł (około)

Chyba za dużo jak na mój budżet. Jak narazie to by mi starczyło na silnik i tyle :/ Więc chyba se nie popływam.

Chociaż przed chwilą znalazłem taką aukcje ale nie wiem czy się opłaca to kupić:
http://www.allegro.pl/item173359947_aparatura_futaba_attack4_35_mhz_model_silnik_mvvs.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL