Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 16:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lip 2020, 14:46 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 02 lip 2020, 16:33
Posty: 1
Witam serdecznie otrzymałem link do tego forum i mam nadzieje że mi pomożecie. Cel od niedawna popchnięty przez kwarantanne i zamknięcie w mieszkaniu. Bo posiadanie garażu bądź domu prywatnego to zbawienie. Niestety warunki mieszkaniowe i dwójka dzieci to straszne utrudnienie. Rama wykonana ze sklejki balsowo-lipowej 3mm klejonej CA. Długość kadłuba metr. Poszycie chyba wykonam ze sklejki brzozowej 1mm bo pozostały wielki arkusz tej 3mm wydaje mi się za twardy. Boje się że za mocno będzie sprężynował przy wygięciu. Pytanie zadaje już teraz co do napędu bo nie mam w tej kwestii doświadczenia. Silnik jaki posiadam to https://www.rcecho.com/RCS-Model-KB45-09L-2000KV-RC-Hobby-Car-Inrunner-Brushless-Motor-IM469.html Zasilić chce go 2x6S 6000. Jaka średnica i skok śruby koło 50, 60 czy 70 bo nie mam pojęcia. Oczywiście średnicę wału dobrać trzeba w zależności od wielkości śruby. Pytanie tylko czy 5mm czy 6mm. Ster podobno ma mieć 160mm i powinien wystarczyć. Jeżeli ktoś jest z okolic górnego śląska i zajmuje się łodziami był bym wdzięczny za jakąś mądrość życiową. Chce pomalutku zamawiać podzespoły ale nie chce popełnić błędu i wywalić pieniążki w błoto.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL