Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 22:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 02 wrz 2007, 20:32 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jesteśmy już po testach. Wyniki niebawem. Jest jeszcze szansa na wygranie najnowszego i najbardziej zmodyfikowanego pędnika naszej produkcji :lol:
Po ogłoszeniu wyników konkurs traci ważność :lol: .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02 wrz 2007, 21:49 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 21:18
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Czesc koledzy
mysle wygral najbardziej zmodyfikowany i wypolerowany pednik waszej produkcji
pozdrawiam
Andrzej L


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02 wrz 2007, 23:58 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lip 2006, 16:10
Posty: 61
No dobra... Z tymi śrubami od LUDKA to trochę przesadziłem...
:wink: :wink: :wink: :wink: :oops: :lol: :roll: :roll: :D
Teraz będę "strzelał"... że najlepsze wyniki dało zastosowanie najnowszego i najbardziej zmodyfikowanego pędnika Waszej produkcji...
Pewnie chodzi o ten najbardziej wypolerowany egzemplarz... :wink:

Zgadłem!? Zgadłem!? :?: :?: :?: :wink:

Zresztą... przecież to było oczywiste... :lol:
Prędkość była bardziej przyzwoita z tendencją do zadowalającej... :wink:
Szatkowanie kapusty nie miało miejsca... kawitacja nie wystąpiła...
Jak sie okazało wasserwaga była najbardziej przydatnym narzedziem pomiarowym...? :wink: :lol: :lol: :roll:


P.S. Mam pomysł na kolejny konkurs... :roll:
Prosze podać 6 liczb które zostana wylosowane w lotto na najbliższym losowaniu...
Jako główną nagrode proponuje 10 % wygranej... :wink:

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 16:17 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 18 lut 2007, 22:32
Posty: 94
Lokalizacja: Wrocław
--------------


Ostatnio edytowano 05 lut 2017, 22:25 przez piotrj, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 16:54 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lip 2006, 16:10
Posty: 61
piotrj napisał(a):
Przemek.
Tak ich zdenerwowałeś [forum niektórych] że wyczyścili wszystkie Twoje posty. :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
Piotr Jarząbek PL-473



"Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów"
Albert Einstein

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 18:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Jeżeli w pojęciu "ich" mieści się również moja osoba, to informuję, że żaden post z ostatnio usuniętych z naszego forum nawet mnie nie wzruszył, a co dopiero zdenerwował... :roll: Po prostu wskutek interwencji kilku osób, które wzięły sobie do serca główne założenia tegoż forum i w nie uwierzyły (patrz wątek CAŁA PRAWDA O TYM FORUM) - zostało przeprowadzone jego odśmiecanie. I już.

(post zapisuję)

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 18:19 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lip 2006, 16:10
Posty: 61
Pitt napisał(a):
zostało przeprowadzone jego odśmiecanie. I już.


W takim razie należało także wykasować reklamowe posty S.Cz.
Jestem zniesmaczony takim podejściem...
Chociaż... Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o kasę...

Takim "odśmiecaniem" wszedłeś drogi Picie na wyższy próg rabatowy u S.Cz?

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 19:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
A podaj mi chociaż jeden powód, dla którego miałyby nie być nawet "reklamowe"? Stasiek poświęca tyle swojego prywatnego czasu, że jeżeli w jego tekstach jest jakaś odrobina reklamy - to w moim odczuciu całkowicie Mu się to należy. Brakło by mi forsy, żeby zapłacić za tyle rzeczowego materiału, jaki zamieszcza na MOIM forum... Napisz też coś fajnego i dołóż do tego swoją reklamę (tylko proszę - nie wybitnego umysłu... :roll: ) - a z pewnością taki Twój post nie zostanie usunięty.

P.S. oczywiście, rabat mam całkiem fajny... za to Ty pewnie dostaniesz jakąś superśrubkę, z pewnością polerowaną! a może i dwie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 19:43 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lip 2006, 16:10
Posty: 61
Pitt napisał(a):
Po prostu wskutek interwencji kilku osób, które wzięły sobie do serca główne założenia tegoż forum i w nie uwierzyły (patrz wątek CAŁA PRAWDA O TYM FORUM)


W tym wątku nie ma ani słowa o tym że posty S.Cz. nalezy przyjmować bezkrytycznie...
Jest natomiast napisane:
Cytuj:
Ponieważ jednak nie potrafimy tolerować (...)nieuctwa, braku (...)szacunku dla tych, którzy mają inne zdanie, prostactwa i lepperszczyzny(...)


Czy kasowanie moich postów to Wasz szacunek dla osób mających inne zdanie?



Cytuj:
P.S. oczywiście, rabat mam całkiem fajny... za to Ty pewnie dostaniesz jakąś superśrubkę, z pewnością polerowaną! a może i dwie?


Ja nie muszę nikomu bezkrytycznie potakiwać aby dostać rabacik...
Mówię co myślę... ponieważ stać mnie na zabawę w modelarstwo na dowolnie wysokim poziomie...
Gdyby jednak niebyło mnie stać... Zamiast być klakierem zmieniłbym hobby na tańsze... To kwestia zasad...

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 21:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Ups...
B.Linda napisał(a):
nie chce mi się z tobą gadać...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 22:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Tutaj drogi Picie nie poskutkuje regułka:" nie chce mi się z tobą gadać" ,albo "skoda mi czasu" , "albo idę spać"! Nic nie zrozumieliście z tego co Ci napisałem! Ale to i dobrze. Piszesz o lepprszczyżnie? Proszę bardzo! Jaka piękna lepprszczyzna w wykonaniu Twojego guru i Twoim! Piszesz o kasowaniu postów! Co zrobił Twój guru na waszym forum? Proszę bardzo jak pięknie u was! Napisalem o jedynie słusznej linii. No i proszę. Jest? Jest!! I o czym tu więcej pisać? Powiem dosadnie! Bez ogródek i bez owijania w bawełnę! Żal tyłek ściska!! Napisałes o formie, o kulturze? A co Wy o niej wiecie?
Sam zostaniesz, Ty i Twój wspaniały i jedynie słuszny Stanisław Czarnecki! Pamiętaj: najważniejszy jest szacunek dla człowieka! A ani Ty, ani ten Twój koleżka nie macie go za grosz! I dlatego zostaniecie sami! To tylko kwestia czasu!
Andrzej Ciechański


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 22:46 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 21:18
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi sie ze te ostatnie posty nie dotyczą pędnikow stosowanych w naszych modelach.
pozdrawiam
Andrzej L


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 22:46 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Rozstrzygniecie konkursu jutro :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03 wrz 2007, 23:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Żeby była jasność: posty z naszego forum zostały usunięte przez Stanisława i mnie wspólnie, po przemyśleniu tego posunięcia... Jak zwykle zresztą. I tak będzie nadal. Prosimy wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia merytorycznie - o pisanie. Tych, którzy chcą "mieszać" - o niepisanie. I o zrozumienie różnicy pojęć: FORMA i TREŚĆ.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04 wrz 2007, 23:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Zeby była jasność! Usuwanie to u was normalka, więc nie pitol drogi picie boś się "zakałpuckał" jezeli wiesz co znaczy ta metafora :lol: . Skończmy to bo naszego guru tzw szlag trafi i na sumieniu go będę miał. Jest nierefomowalny, Ty z resztą też!
Niniejszym ogłaszam rozstrzygnięcie konkursu. :lol:
Ale od poczatku.
Na nasz idelanie doswiadczalny akwen do którego z miejsca wyjazdu mamy ok 15 km wyjechalismy ok 15.00 po dojechaniu na miejsce rozłozylismy sprzęt i ustaliliśmy kryteria naszych testow. W zwiazku z tym ,że posiadalismy przyrządy wyszczególnione wyżej, więc doszliśmy do wniosku,że jedynym adekwatnym kryterium będzie to: na ktorym pędniku łódka dalej dopłynie! Swiadkami naszych testów byli: Pan Kaziu ( portier pilnujący,żeby piasku nie kradli), oraz Pan Zenek, który przyszedł sobie nałapac ukljejek na żywca :wink: :lol: Testy nasze rozpoczęliśmy od oryginalnego angielskiego mocoma przesłanego nam przez samego Maestro Deva. Tak na optykę( tu uzyję naukowego terminu) :wink łódka "darła jak głupia" I na ściśle określonej ilości matrerialu pędnego dojechała do punktu A. Następnie użylismy bardzo dobrego pednika firmy Naszego Przyjciela Ludka. Pednik o dziwo wykazał zadziwiającą sprawność i dopłynął do punktu B Praca tego pędnika bardzo Wszystkim nam się podobała. :lol: :lol: W następnej kolejności zaczęliśmy testowanie zmOdyfikowanego mocoma wykonanego przez naszego "guru" :wink: I tu spotkała nas przykra niespodzianka :shock: Niestety najechaliśmy zmodyfikowanym pędnikiem na zdechłą rybę,ktora nieopacznie pływała do góry brzuchem na środku akwenu doswiadczalnego :cry: w wyniku tego zdarzenia pędnik stracil 42,3% lewej łopaty i 82.9% prawej co całkowicie wyelimnowalo go z dalszych badań, A także potwierdziło i tak znaną nam już wcześniej teorie o złej jakosci tych pedników. Ostatnim z testowanych pędników była śtruba naszej produkcji wypolerowana ,aż do bólu i wyostrzona na krawędziach, (producent w celach badawczych rano sie nią ogolił :lol: :lol: ) Pędnik ten ""dojechal"" najdalej, co jednoglośnie zostało potwierdzone przez komisję w składzie j/w. Nie trzeba było nawet uzywać naszych przyrządów pomiarowych :wink: :lol: :lol:
W ZWIAZKU Z TYM OGŁASZAM ZWYCIĘZCÓW: NAJBLIŻEJ PRAWDY BYLI OBAJ KOLEDZY KTÓRZY WZIĘLI UDZIAL W NASZYM KONKURSIE! :lol: :lol: Najlepsze,najbardziej wypolerowane i zmodyfikowane antykawitacjnie pędniki naszej produkcji możecie Koledzy odebrać przy najbliższej okazji, lub zostaną Wam wyslane pod wskazany adres :lol: :lol:
Co do refleksji po zakończeniu testow to wszyscy tam obecni stwierdzli ,że na nasz pednik: " krecił się jak głupi", " dawał czadu" i ciachał wodę jak krajarka buraczki :wink: :wink: :wink:
Oczywiscie pedniki nasze będą do nabycia w super promocyjnych cenach :lol: :lol: ,przy najbliższej okazji :lol:
KONKURS ZAKOŃCZONY ( Jest to "naukowa" odpowiedż na tekst sponsorowany naszego guru s.cz. na jego forum( tekst o testowaniu srub)

:twisted: :nie: :nie: :nie: :nie: :oops: :shock:
pozdrawiam A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL