Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 08:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tablica
PostNapisane: 10 gru 2009, 10:31 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Chciałbym spytać kol. AC jakie są postępy w uzdatnieniu Naszej tablicy. Z informacji jakie posiadam to do końca grudnia powinna być działająca (z AMB też) a jej wykonawca ma ją (tablicę) i Nas głęboko w ........Może się czepiam ale nie chciał bym aby Nasze kolejne złotówki ktoś wrzucił do kanału.(obawiam się że tak się już stało)S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 10 gru 2009, 13:09 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 16 sty 2008, 22:56
Posty: 5
Śniegu nie ma i tablicy nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 10 gru 2009, 13:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kolego Stanisławie. Wydaje mi się ,że ten temat umieściłeś w niewłaściwym dziale. wg mnie powinien on się znaleźć w dziale "sekcja". I jeżeli dyskusja się rozwinie się bardziej, to tam on zostanie przeniesiony. Odnośnie informacji o stanie tablicy to wbrew temu co sądzisz, to jednak sprawa posuwa się lekko do przodu. Termin ukończenia poprawek zależy w tej chwili od ZG, ponieważ ja jako osoba prywatna bez czegoś w rodzaju pisemnego pełnomocnictwa, chwilowo nic nie jestem w stanie zrobić, co nie znaczy ,że niczego w tej sprawie nie robię. Do nowego sezonu mamy jeszcze troszkę czasu i zapewniam Ciebie i pozostałych kolegów ,że zrobimy wszystko co tylko możliwe ( ponieważ nie tylko ja sam w tym uczestniczę),żeby tablica i system pracowały bez zastrzeżeń.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 10 gru 2009, 16:56 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Jak tak czytam rozne posty, na rozne tematy, to bardzo czesto pytania jak rowniez pretensje (zwiazane z sekcja) sa skierowane do Andrzeja Ciechanskiego. To ze Andrzej jest zaangazowany i ma chec podniesienia wartosc polskiego modelarstwa, to nie znaczy ze jest odpowiedzialny za wszystko co sie niedobrego dzieje.
Na takie pytania mialby w pierwszym rzedzie odpowiedziec komandor sekcji, przynajmniej takie jest moje wrazenie.
A docinki typu "Śniegu nie ma i tablicy nie ma." nie mialyby tutaj miec zadnego miejsca.
@arek.s - Jezeli chcesz cos napisac, to napisz cos o modelarstwie,a nie takie bzdury. Co TY zrobiles dla innych?
Wpierw sprobuj cos samemu zorganizowac tak abys mogl sie pod twoja praca podpisac. A potem krytykuj prace innych.
Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 11 gru 2009, 00:16 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 19:28
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa
Adamie. Zapytałem AC o losy tablicy dlatego że nie kto inny jak właśnie Andrzej zajmował się sprawą od samego początku. Zwrócenie się z pytaniem do kogoś innego i tak skończyło by się odesłaniem mnie do Andrzeja.Z moich informacji do końca grudnia temat tablicy miał być definitywnie zamknięty. Stąd moje pytanie. Skoro ma to potrwać jeszcze troszkę to niech potrwa.Myślę że wszystko będzie fungować ku zadowoleniu wszystkich zawodników.(temat może faktycznie nie tu gdzie trzeba. Przepraszam) S.G.

_________________
PL - 454
mountain454@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 12 gru 2009, 16:44 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 16 sty 2008, 22:56
Posty: 5
Witam Panie Cienciala,
nie wiem co ma znaczyć ta małpa przed moim imieniem?! ,ale za tablicę ktoś wziął pieniądzę sekcyjne, czyli także i moje, a tablica nie działa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 12 gru 2009, 18:23 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Arek. Nie pisz, że tablica nie działa, bo działa. W końcu sam widziałeś ją na MP w Supraślu i jakoś wtedy nie miałeś uwag. To że nie jest do końca dopracowana to już inna sprawa. To jest prototyp i staramy się ,żeby wszystko zadziałało tak jak powinno. Nic na początku proste nie jest.
Mnie zastanawia coś innego. Co Wy wszyscy tak namiętnie piszecie o wydawaniu sekcyjnych pieniędzy? Nikt z zarządu nie wyda złamanego grosza, jeżeli zakup nie będzie całkowicie uzasadniony. Przez półtora roku nie wydaliśmy jednej złotówki z tych pieniędzy. Śmiem nawet twierdzić, że majątek sekcji został nieco powiększony. Jeżeli już jakiś zakup jest nieodzownie potrzebny, to jest szczegółowo omawiany i konsultowany z wieloma kolegami, także z poza zarządu sekcji. Zarządowi została powierzona opieka nad naszymi finansami i prosiłbym o więcej zaufania dla jego członków. Nasze finanse są bezpieczne. Leżą sobie na koncie i straty nie przynoszą
A.C

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 13 gru 2009, 00:19 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Arek, widac ze nie jestes obeznany dobrze ze znakami internetowymi. Znak @ (et), potocznie nazywany "malpa",umieszczony przed imienien, nie znaczy ze ta osoba jest malpa. Oznacza to ze nastepny tekst skierowany jest do danej osoby.
Mam nadzieje ze ta sprawa jest jasna dla ciebie.
Odnosnie twoich pieniedzy,to nikt ci nie bierze zadnych twoich pieniedzy. To jest tak jak w sklepie. Kupujesz cos, placisz za to, towar jest twoj. Chyba nie pytasz sie po tygodniu co sklep zrobil z twoimi pieniedzmi?
I tak samo jest z pieniedzmi w sekcji. Zaplaciles skladke na rok za licencje, za to ze mozesz uczestniczyc na zawodach, ze mozesz reprezentowac Polske na zawodach miedzynarodowych itd.
Pieniadze sekcyjne z tych skladek i nietylko, sa uzywane na takie i inne cele zwiazane z modelarstwem, ale o tym decyduje zarzad sekcji a nie ty, i nie sa juz to twoje pieniadze (chociaz miales w nich udzial).
Wiec zanim znowu napiszesz jakies bzdury na tym forum, to wpierw poinformuj sie u kompetentnej osoby.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 13 gru 2009, 01:09 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 sty 2007, 20:40
Posty: 654
Lokalizacja: Konin/Poznań
Adam,
Zarząd reprezentuje nas czyli modelarzy i powinien kontaktowa się z nami w sprawie wydatków. Nie mogą sobie robic co chcą bo się nazywają zarząd. To my ich wybraliśmy modelarze.

Meniu

_________________
FSR V-3,5 V-15 PL-446
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/JR 3810
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/JR 3810

******MISTRZ POLSKI*******
Obrazek
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 13 gru 2009, 03:24 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Panowie, a może zachowajmy ciszę do wtorku?

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tablica
PostNapisane: 14 gru 2009, 08:20 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Meniu. Z nami czyli, z kim? Proszę o listę imienną (może być na priv).Może wtedy nie będzie nieporozumień.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL