Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 23:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 mar 2007, 18:30 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 11 lut 2007, 13:06
Posty: 19
Wiatam odkupiłem kadłub FSR-H 7,5 który zdobył mistrzostwo europy w 2002r własnie robie zaprawki szpachlą matuje do malawania mam pytanko jak rozmieścić serwa na stojąc leżąco tam była kiedys wsuwan płytka laminowa a i jak nailepiej zrobic pokrywe pokładu elktroniki niekturzy słyszałem zaklejaja tasmami. prosze o fotki BADBOY WARSZAWA


Załączniki:
Obraz 003.jpg
Obraz 003.jpg [ 61.43 KiB | Przeglądane 8476 razy ]
Obraz 001.jpg
Obraz 001.jpg [ 72.89 KiB | Przeglądane 8476 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07 mar 2007, 20:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Ja myslę ze to zależy od wielkości serwomechanizmów jakie posiadasz.
podaj bliższe dane. A tak na boku to myslę, ze ktoś Cię w maliny wpuscił, bo w 2002 nie odbyły się mistrzostwa Europy i o ile wiem to wtedy tj na Mistrzostwach Świata Twoj hydrak nie wygrał na pewno! I patrząc na wygląd myslę ze nie wygrał nigdy zadnych zawodów :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 mar 2007, 16:30 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
Hahaaha a to ci dopiero dowcip!!
Owszem wygrał Panie Andrzejku wygrał:
Złoto na ME w Bełchatowie 1999- Typ który nią startował miał wówczas 16lat( józ wtedy haczka była łatana w pół :wink:) .
1 miejsce w elminacyjnych biegach w finałach MŚ w Słowenii 2002r,(startował sam bez wsparcia tech.) starym OPS 40.I były wtedy 4 grupy juniorów 7,5Hydro a nie jak teraz- jedna i od razu biegi finałowe. Gdyby nie walnął w S. Petrule to miałby pudło ale co tam.
Niektóży pamiętają, a inni wolą niepamiętać, a jego nazwisko nawet przez gardło im nie przejdzie bo nieczuł respektu do "starych" i niegdyś upokorzył ich w biegu Open startując vałką 7,5(żółtym CMB), ale fakt faktem,gość i tak przeszedł do historii jako pierwszy który zdobył złoto na tak poważnej imprezie,i co ciekawe tytuł dalej dzierży, bo żadnemu krajowi członkowskiemu w NAVIGA niechce się robić Mistrzostw Europy.

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08 mar 2007, 21:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Elwis powiem Ci tak: piszesz o Tomasiewiczach, probujesz się kreowac na autorytet co najmniej taki jak Nasz ekspert dyżurny, a prawda jest taka że te osiem lat temu byłes "szczawikiem" który o tym wszystkim nie wiele wiedział! Myślę,że to Ty sprzedaleś to coś nieuswiadomiomenu z tematem Badboyowi i teraz nie wiesz co z tym zrobić! Ja na tych ME też coś tam powojowalem , ale do głowy by mi nie przyszlo sprzedawać mojej łodki bo: jest tak samo sterana jak to coś co jest na fotografiach powyżej, a po drugie zostawiłem ją sobie na pamiątkę. Piszesz o wynikach innych i nawet próbujesz kreować się na autora ich sukcesów ale moze napisz coś o swoich wynikach, może jakieś masz bo ja osobiście nie pamiętam , żebyś cos zwojował! Chłopie wiecej skromności>Autorem wyników Wojtka G. Na pewno nie jesteś Ty! ( nie napisałeś tego tu ale napisaleś!) i nie przypisuj sobie czegokolwiek w tym temacie bo to nie jest w porządku! Nie chcę być niegrzeczny ale radziłbym Ci żebyś nie wychodzl przed szereg bo to dość śmiesznie wygląda :wink:
A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: REANIMACJA
PostNapisane: 08 mar 2007, 22:33 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 11 lut 2007, 13:06
Posty: 19
To cos jeszcze bedzie pływać w sobote daje do malowania bratu jest zajebistym lakiernikiem trzeba od czegoś zacząć a propo jaka aparature panie Andzrzeju .C by pan mi polecił do 500 zł mam tylko pistoletowa wczesiniej miałem do czynienia z modelami samochodowymi moze sie zmiezymy hiii szacunek dla pana :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 mar 2007, 10:10 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jezeli chcesz posłuchać mojej rady , to radzę Ci poskładać jeszcze trochę pieniędzy i kupic aparaturę lepsza i drozszą. ja myslę ,ze do naszych celów idealnie nadaje się MC12 Graupnera. MX12 też jest dobry ale ma ograniczone mozliwości rozbudowy( trzeba w nim doinstalować jeszcze jeden kanał proporcjonalny do paliwa, co jest dość trudne) W MC12 nie ma z tym żadnego problemu. wtykamy wtyczkę potencjometru w gniazdo i po problemie. Cena radia jest przystepna. Cieszę się ,ze chcesz coś wykrzesać z tego co pokazałeś na fotografiach :lol: na pewno Ci się uda. Ze sciganiem ze mną w tej klasie może być problem , bo ja jestem zatwardziały V-kowiec, i hydraków nie buduję. Co nie znaczy że się na nich nie znam :wink: I chetnie pomogę Ci informacją, Choć myslę ,że obecny tu Piotr Jarząbek ( jeden z największych fachowców w naszej branży) będzie w tym lepszy. Ma taką Haczkę jak Twoja. Chętnie się z Tobą pościgam, jezeli wystartujesz w klasach V7,5 i 15, O budowie takiej łodki mozemy pogadać. I zapraszam Cię do przyjazdu na nasze wrocławskie zawody, poznamy się wtedy i zobaczycz na czym polega to co robimy. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś namiaru na fachowca w Warszawie, to daj znać gdzies Cię skieruję Pozdrawiam A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 mar 2007, 19:00 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
Szczawikiem każdy kiedyś był,nigdy tego nie ukrywałem.
Mam wrażenie Panie Andrzejku że chce pan na tym forum mieć niejako monopol na przekazywaną wiedze,i jak cierń w pięcie uwiera pana to że jakiś Elwis, lub kto inni publikując swój pogląd podważa twój autorytet.
Ale tak to jest: "Paddock" jest na ogół niewidoczny, za to dużo widzi i pamięta wiele.Wydaje mi sie że wolał pan to zamilczeć, ale sukcesy w tej dyscyplinie modelarskiej nie należą tylko do "Frakcji Wrocławskiej" :wink: .
Autorem sukcesów Wojtka- ten zarzut to jóż w ogóle Aberracja, sam motor(kokretnie ten egzemplarz) nie wygrywa.
Co do Haczki, to niech sam Badboy się wypowie(jeśli mu sie zachce) kto mu to sprzedał, sądzę że wynik będzie zaskakujący.
Ps Badboy jak sie nauczysz regulować i kierować tej,i nie zniechecisz się to są na naszej pracowni plany Haczki francuskiej którą pływał Junior francuski Leo Marclof.

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 mar 2007, 22:15 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Elwis, Ja nie wiem co Cię ugryzło?Chłopie wyluzuj i poczytaj sobie za zaszczyt,że w ogóle z Tobą polemizuję. Wskoczyłes na mnie w któryms poscie, i nie wiem co próbujesz udowodnić.Kolego dla mnie wszyscy Fsrowcy są przyjaciólmi(może z małymi wyjatkami) i wszyskim chciałbym pomóc. Jezeli masz jakiś kompleks to nie jest to moja winą! Kolego myslę ,ze jezeli nie potrafisz usznować tak mojego wieku jak i moich modelarskich osiagnięć, to moja dalsza dyskusja z Tobą nie będzie miała sensu. Zastanów sie nad tym co napisałem i poczytaj to sobie jako nobilitację Twojej osoby! Jeżeli jeszcze raz bedziesz próbował coś do mnie napisać z pozycji "wyzywającej" to nie bedę z Tobą więcej dyskutował! I pamiętaj: Na forum nie ma demokracji. Wygrywa ten który ma wiecej guziczków do przyciśnięcia :wink:
Pozdrawiam A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09 mar 2007, 23:58 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 21 mar 2006, 19:17
Posty: 57
Lokalizacja: Olsztyn
Panowie po co to wszystko?? badboy zapytal o konkretna sprawe a tu znowu wynikla wojna, jestem bezstronny i w sumie co za roznica czy ktos wygral tym modelem czy nie, chodzi przeciez o to ze badboy chce zbudowac swoje wlasne H i powinniscie starac sie pomoc mu, odpowiadajac na jego pytania niestety ja nie odpowiem poniewaz mam za mala wiedze na ten temat.

PS
Elwis zanim cos napiszesz wez to napisz w word'dzie badz innym edytoze textu ktory sprawdza pisownie... bez jaj ja robie bledy ale napisac "joz" to male przegiecie....

Pozdrawiam

_________________
GG: 3461200
Jestem poczatkujacy i co z tego, kazdy kiedys zaczynal...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:12 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2006, 02:37
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa
cyt(A tak na boku to myslę, ze ktoś Cię w maliny wpuscił, bo w 2002 nie odbyły się mistrzostwa Europy i o ile wiem to wtedy tj na Mistrzostwach Świata Twoj hydrak nie wygrał na pewno! I patrząc na wygląd myslę ze nie wygrał nigdy zadnych zawodów )
Zarzucanie komuś oszustwa mimo że jest to oczywistą nieprawdą, już jest obelgą i brakiem szacunku, nie tylko dla niego ale co gorsza dla tych których On szkolił, sugerując że ich instruktor mówiąc kolokwialnie: "łże jak pies".
Lubie Pana, a że podchodze do wielu rzeczy z dystansem, stąd mój pierwszy w tym temacie pościk miał "pikanty charakterek"
Ale Pan go chyba nie zrozumiał do końca, z tąd powyższy post.

Ps. Serwa leżą w nim na boku, rozmiar gabarytowy standart, na sterze Hitec 605 lub Multiplex Royal BB, lub coś będącego ich odpowiednikiem.

_________________
Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.


Ostatnio edytowano 10 mar 2007, 00:18 przez Elwis, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:18 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Elwis. Też Cię lubię , ale nie przeginaj! :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2007, 17:24 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 11 lut 2007, 13:06
Posty: 19
Z JAKIEGO MATERIAŁU ZROBIC POKRYWE ELEKTONIKI I JAK JĄ ZAMOCOWAC Pozdrawiam p.s juz wiosna nadchodzi :D


Załączniki:
Obraz 007.jpg
Obraz 007.jpg [ 65.5 KiB | Przeglądane 8309 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2007, 08:13 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 01 lis 2006, 13:47
Posty: 75
Lokalizacja: RASZYN/WARSZAWA
Witaj Badboy

jeżeli jesteś z Wawy lub jej okolic i potrzebujesz fachowej rady co do FSR-H to pisz na PW do Marko52 lub mountain454 tam dostaniesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania
A tak na marginesie do swojego H na ster szykuj serwo cyfrowe np. hitec 5945 a nie jakieś 605 lub royala BB

_________________
Pozdrawiam bobert73
PL- 453


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2007, 12:11 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 11 lut 2007, 13:06
Posty: 19
Kiedyś bawiłem sie długo modelarstwem samochodowym została mi Aparatura pistoletowa Sanwa Mx -3 będzie dobra do tego modelu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL