Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 19:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2013, 12:14 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Z uwagi na to ,że sam miałem problemy ze zdobyciem dobrego sprzęgła do STANDARDA, więc je sobie sam stworzyłem. Po całym sezonie intensywnego używania i jednocześnie testowania, mogę stwierdzić,że zdało egzamin. W związku z tym mogę takie sprzęgło zaoferować potrzebującym. Oczywiście nie jest to produkcja masowa :) . Sprzęgło takie można zamówić i ja je wykonam.
Sprzęgo ma gwint M6 i średnicę otworu 4mm. Mogę też zmienić wymiary wg indywidualnych potrzeb
koszt wykonania 30 zł (sprzęgło+ kluczyk).
Chętnych proszę o kontakt: ackopia@wp.pl
A.C.


Załączniki:
sprzęgło1.jpg
sprzęgło1.jpg [ 63.62 KiB | Przeglądane 5989 razy ]
sprzęgło2.jpg
sprzęgło2.jpg [ 62.93 KiB | Przeglądane 5989 razy ]

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2014, 23:49 
Offline
Początkujący
Początkujący
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 sty 2014, 22:49
Posty: 3
Lokalizacja: KOWARY
AndrzejC napisał(a):
Z uwagi na to ,że sam miałem problemy ze zdobyciem dobrego sprzęgła do STANDARDA, więc je sobie sam stworzyłem. Po całym sezonie intensywnego używania i jednocześnie testowania, mogę stwierdzić,że zdało egzamin. W związku z tym mogę takie sprzęgło zaoferować potrzebującym. Oczywiście nie jest to produkcja masowa :) . Sprzęgło takie można zamówić i ja je wykonam.
Sprzęgo ma gwint M6 i średnicę otworu 4mm. Mogę też zmienić wymiary wg indywidualnych potrzeb
koszt wykonania 30 zł (sprzęgło+ kluczyk).
Chętnych proszę o kontakt: ackopia@wp.pl
A.C.

Witam
na podany adres wysłałem pytanko (zamówienie)
czekam na odpowiedź
Artur Juziuczuk


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2016, 21:45 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No właśnie mi się przypomniało... Pan Juziuczuk z Kowar, sprzęgło i coś tam jeszcze otrzymał i to dość szybko. Lecz, nie tylko zapomniał choć podziękować, ale i zapłacić :nie: Trudno. Mam nadzieję, że elementy do łódki się przydały Panie Juziuczuk....
Pozdrawiam
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL