Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 01:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 gru 2015, 16:52 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No nie żebym się chwalił, ale nareszcie udało mi się napisać ten artykuł o mistrzostwach świata w Hagenwereder. Zaprazszam do lektury. MODELARZA można kupić w każdym EMPIKU. Jak sobie kupicie to poczytajcie :D
A.C.


Załączniki:
modelarz 11.2015.pdf [801.97 KiB]
Pobrane 452 razy

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 04 gru 2015, 22:23 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Nie zapomniałeś również na pierwszej stronie o uszczypliwościach, wyszły też spore problemy z matematyką ......

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2015, 09:38 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Adrian dziękuję za opinię :) To miłe niezależnie od Twojego osądu. Ja tam uszczypliwości nie widzę, raczej trzeźwy osąd, ale też czy w którymś miejscu napisałem coś, co mija się z prawdą? I to nawet nie tyczyło się tylko naszego podwórka. Wiemy, że w innych związkach modelarskich jest podobnie. Tylko ja się pytam: PO CO TO WSZYSTKO? Źle było? Teraz jest lepiej? Nie sadzę :roll: Co do matematyki, to pamiętaj, że FSRy, to jest tylko część modelarstwa. I wcale nie największa, niezależnie od opcji .I jeżeli uważasz ,że ta drobna ilość zawodników tak tu, czy w nowej organizacji ma jakieś znaczenie dla całego polskiego modelarstwa, to chyba jesteś optymistą :)
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 gru 2015, 13:12 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Tak mi się jakoś pomyślało, że ten tam, na forum konkurencyjnym, zamieszczając mój artykuł w całości całkowicie złamał prawa autorskie. A juz nie mówię regulaminie uzytkowania forum. Podłożyliście się jak dzieci i zrobiliście coś co chyba jest prawem zabronione. Brukowiec, nie brukowiec, ale gazetą jakby nie było jest. I tak naprawdę, to powinienem chyba zainteresować kogoś tym faktem ale, że mimo wszystko lubię tego nieodpowiedzialnego autora postu o moim artykule w poczytnej gazecie modelarskiej jaką jest MODELARZ, więc rabanu na razie robił nie bedę, ale proszę o usunięcie tego z waszego forum. Nawet ja jako autor nie zamieściłem tego artykułu. Myslę,że to chyba nie podlega dywagacjom :)
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2015, 02:59 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 20:21
Posty: 135
„Tylko ja się pytam: PO CO TO WSZYSTKO”?
Fajny, obrazowy artykuł o Mistrzostwach Świata Naviga klas FSR VHO w Hagewerder 2015, / czysto sportowy /,tylko spiepszony przez autora!!!
Kto dopuszcza do druku tekst, który miał być czystą esencją informacyjną z M.Ś.,
a początek artykułu, stanowi „ modelarską politykę”, nie potrzebna politykę.

Ryszard Dziergwa
Z imienia i nazwiska

P.S. Proszę o nie kasowanie mojej wypowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2015, 14:11 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Panowie z Wrocławia , lepiej będzie jak zajmiecie się tylko własnym podwórkiem , a jest tam podobno wiele do zrobienia .

Pozdrawiam . :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2015, 15:13 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Koledzy ( Ci fajni), dajcie spokój. Napisałem to co napisałem, żeby wyjaśnić jaka jest aktualna sytuacja i dlaczego na zawody nie pojechali zawodnicy, którzy kiedyś budowali swoje łódki i marzyli, żeby na MS wystartować i zdobyć ten upragniony wynik. Szczerze mówiąc, to nawet nie przyszło mi do głowy, że aż tak wezmą sobie to do serca. Gdzie napisałem nieprawdę? Że krzyczą? Widać co piszą u siebie. Że "kanapowi"? A ilu ich jest (i nas, bo też jesteśmy''kanapowi")? Wystarczy 2, 3 litry litry samogonu ,żeby cała ta wielka federacja pod stołem zasnęła. Strasznie wielka federacja...Czy nie próbują przejąć roli związku, pisząc pisma do NAVIGA, czy do ministerstwa? Próbują. Więc kto tu uprawia politykę? My siedzimy cicho oprócz mnie oczywiście, bo nie godzę się na taki stan rzeczy, a koledzy z tamtej strony, nie dość, że nas za przeproszeniem dymają, to jeszcze wrzeszczą , że im się krzywda dzieje! Oprzytomnijcie do cholery. Mało tego, przecież wszyscy się z tym zgadzamy. Powstał rozłam i chowanie tego faktu pod dywan nie jest dobre. Ja nie prowadzę tu żadnej wojenki. Ale nie pozwolę ,żeby mnie np taki niesioł, G. walił po rogach. Zrozumcie to wreszcie.
I panowie federacyjni usuńcie te zdjęcia z moim artykułem, bo łamiecie prawo.
Z modelarskim pozdrowieniem :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 gru 2015, 19:10 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Andrzeju , żadnej Ameryki tutaj nie odkryłeś większość kolegów o tym co napisałeś wie , wieści przenoszone są lotem błyskawicy .
Złość ma złą reputacje, ale to jest całkiem normalne, ludzkie uczucie. Bardzo często się zdarza, że z jej powodu zachowujesz się impulsywnie, burcząc na każdego, kto stanie na Twojej drodze. Możesz nauczyć się, jak ukierunkować swoje emocje w sposób konstruktywny i pozytywny. Istnieje kilka strategii:

1. Ćwiczenia fizyczne. Poprawiają nastrój, wyzwalają endorfiny i rozładowują negatywny ładunek.
2. Słuchaj optymistycznej muzyki. Muzyka bardzo szybko może Cię wprowadzić w pozytywny nastrój.
3. Spisz swoje myśli. Jeśli zauważysz, jak się czujesz i przelejesz swoje uczucia na papier, nie będą miały okazji rozwijać się w Tobie. Poza tym spojrzysz na siebie z dystansem.
4. Zrelaksuj się. Rób głębokie wdechy i wydech. Świetnie odpręży Cię również joga.
5. Rysuj. Gryzmoły, bazgroły i szkice mogą pomóc w uwolnieniu złości!
6. Porozmawiaj o tym, co się dzieje wewnątrz Ciebie, z kimś, komu ufasz. W wielu przypadkach złości towarzyszy smutek lub strach. Dobrze się ich szybko pozbyć!
7. Zajmij się czymś innym. Zrób coś, co odwróci Twoją uwagę od rozmyślania nad tym, jaki jesteś zły.

Pozdrawiam . :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2015, 21:33 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
Andrzej wkradł ci się bład w artykule
Piotrek był 5 w v27
:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2015, 21:56 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Cholerka. Musiałem coś pomylić :placzek: Winę biorę na siebie. Piotr, przepraszam i osobiście dopilnuję żebyś na następnych zawodach byl jeszcze wyżej! I tak nawisem mówiąc: czy bycie na 5-tym miejscu na MISTRZOSTWACH ŚWIATA, to nie jest sukces? JEST!
Następnym razem na pewno dopilnuję żeby taki błąd się nie powtorzył :D
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 07 gru 2015, 23:23 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 18 lut 2006, 22:12
Posty: 246
spoko,
intensywnie pracujemy, bedzie dobrze


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL