Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 19:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2008, 23:24 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 09 lut 2006, 15:23
Posty: 189
Lokalizacja: Sompolno
Witam,

Widzę że jest jak napisałem, wykręciłeś jednak tego kota ogonem, wysil się troszkę i pomyśl dlaczego Dave dał Ci taką propozycję.

Po stwierdzeniu że on(Dave) nie ma podstaw do tego aby sądzić że to nie jest silnik od niego i spod jego ręki(od Dave), napisał tak o tobie;
„If he thinks that the engine is not what he wants then its not my problem and he should give it you back and not write on a forum about it.”(Jeśli on sądzi że ten silnik to nie jest to czego on chce, to nie jest mój problem i on powinien oddać go tobie spowrotem a nie pisać o tym na forum).

Posłuchaj więc mistrza i przestań się wysilać nad następnymi postami i żałuj że nie skorzystasz z jego propozycji do której ja osobiście Dave nie namawiałem, jest to wyłącznie jego inicjatywa. Ja w tym momencie kończę ten wątek, ty jeśli masz ochotę możesz się dalej tutaj pałować i stawiać coraz bardziej fantastyczne tezy na mój temat.

Pozdrawiam S.Cz.

_________________
Czy potrafisz patrzeć nie po to by widzieć, ale po to by dostrzec?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2008, 00:05 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Stachu ty jestes naprawde chory!
Nienapisales ze to ty Dave musiales sie "przypomniec" o kupnie silnika u niego? Mi napisal, ze nie przypomina sobie czy sprzedal tobie taki silnik.
Gdzie sa jego znaki na tym silniku? Zapomniales juz o tym? Sa jeszcze inne przerobki od Dave o ktorych nie wspominalem, i one daja mi 100% pewnosc.
Dlaczego on mialby placic za twoje dziadostwo!

I jeszcze jedna sprawe znowu przekreciles.
Ja napisalem na forum o silniku, ale bez podawania imienia czy nazwiska.
Ty byles ta osoba ktora przyznala sie do tego watku.

I dalsza sprawa jest nielogiczna w twoim ostatnim tekscie. Ponoc Dave pisal "...to nie jest moj problem i on powinien oddac go tobie spowrotem...." , to wytlumacz mi dlaczego mi zaproponowal wymiane tych czesci? Cos tu znowu nie gra. Ale nieszkodzi, przyzwyczajam sie do tego.

To co tu opisuje to nie sa tezy, to sa fakty!

Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2008, 20:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Adamie Cienciala vel Cienciała (niejaki).
Początkowo miałem zamiar odpowiedzieć ci obszerniej, ale szkoda mojego czasu na dyskusje z kimś posługującym się argumentami „małego jasia” i zaprzeczającym samemu sobie w kolejnych zdaniach... Więc parę słów tylko:
Piszesz, że to forum otwarte, więc Grzesiu może napisać „tak jak to widział” i nikt Mu nie zabroni (zresztą odniósł się do kwestii pieniędzy, której wcale nie było...)? A czemu ty mi zabraniasz??? To co, otwarte, czy prywatne??? Zdecyduj się... A może otwarte tylko dla tych, którzy piszą po twojej myśli??? Przecież w swoim pierwszym zdaniu prosisz, abyśmy „posądzili sami”... no więc właśnie „posądziłem” (po polsku to będzie „osądziłem”), w dodatku bezbłędnie (i wcale nie wulgarnie, pomyliłeś określenia)... I osądzę jeszcze dalej...

Albo to, że Stasiek się sam odezwał, chociaż Go nie wymieniłeś z nazwiska... to co, powinien się nie odzywać i dać ci możliwość bezkarnego „jeżdżenia” po Nim???

I tak dalej, i tak dalej...

To, co piszesz, to ani fakty, ani tezy... to wyłącznie śmierdzące g...

Fakty są takie, że Stasiek kupił silnik od D.M. a ty chciałeś go kupić od niego. Aby jednak uniknąć sprzedawania kota w worku Stacho dał ci ten motor do dokładnego obejrzenia z możliwością zwrotu, bez żadnych kosztów. Musiałby być imbecylem, gdyby chciał cię w ten sposób oszukać!!! A zapewniam cię, że nie jest, chory też raczej nie (przynajmniej w sugerowanym przez ciebie sensie).

Uważam, że to ty jesteś chory... chory z bezsilnej nienawiści, że nie wypaliły twoje oszczercze zamiary...

Twierdzę, że jedynym motywem powstania tego wątku jest twoja chęć zdyskredytowania Stanisława za wszelką cenę w ramach solidarności z wiadomym osobnikiem. Gdyby tak nie było, zacząłbyś od wyjaśnienia sprawy prywatnie ze Stachem i D.M. ( nawet D.M. tak napisał)... Ale ty poszedłeś drogą obrzucenia kogoś g...nem, bo może coś tam się przyklei... takie metody stosuje się w polityce najniższego lotu i osobiście serdecznie się brzydzę ludźmi je stosującymi... i wiem, że nie tylko ja – na szczęście.

Twoje zdanie na temat mojego „komandorowania” ani mnie ziębi, ani grzeje... „posądź” sobie jak tam uważasz...

To wszystko, co musiałem powiedzieć na ten temat – i tak wyszło za dużo...

Rzeczywiście, baaaaardzo nieładna historia...

Piotr Jędrzejczak(-)


P.S. Mylisz się, że się nie znamy. Na najbliższych wspólnych zawodach odświeżę twoją słabnącą pamięć.
P.P.S. Niektórym „mistrzom” wydaje się, że są bogami... ale bynajmniej nie są...

(zarchiwizowałem)
(ja także :roll: A.C.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2008, 21:20 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Panowie moze sprostuje swoj post bo cos jest nie jasne.
pitt jezeli ktos pisze ze kupil to znaczy ze kupil czyli zaplacil stadmoja wypowiedz odnosnie pieniedzy, a tak nawiasem to co Ty do mnie czujesz?? czy nie moge sie wypowiadac na forum swoim zdaniem co mysle?
pozdr i bez obrazy prosze to tylko tak pytam na marginesie bo widze ze stalem sie atrakcja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2008, 21:33 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Stachu, E-Mail otrzymalem sprawa wyjasnia sie,szkoda ze tak pozno.
Zrob prosze porzadek z twoim kolega. "Ktos kto nie ma absolutnie pojecia o niczym, powinien trzymac dziob" (Przyslowie z tutejszego regionu).
To na co on sobie pozwala, to nie ma zadnego poziomu.
Mam nadzieje ze panowie z LOK-u ta wypowiedz przeczytali i zareaguja.
Naprawde piekna "reklama" na poziomie.

Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2008, 22:21 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
A ja zastanawiam się czy nie "zbanować" tych "koleżków" i może będzie po problemie :? Może będzie mniej ciekawie, ale będzie normalnie.
Ci dwaj ,którzy uważają się za alfę i omegę polskich FSRów w tej swojej zajadlości przekroczyli w zasadzie wszelkie granice przyzwoitości! Czarnecki i Jędrzejczak: zrobiliście sobie swoje forum to sobie tam siedżcie i tam opluwajcie innych! Ale na tej stronie tego nie bedzie!
ob. Jędrzejczak uprzedzam,że jeżeli jeszcze raz użyjesz w prywatnej pisaninie podpisu "komandor..." to Ci go wykasuję! a w tym wątku zrobię to na pewno! To co robisz przynosi wstyd Nam wszystkim. Czytają to różni ludzie i nie tylko w Polsce!

Nie chcę podejmować decyzji o zablokowaniu tych dwóch "kolegów" sam więc proszę o opinie w tej sprawie.
A.C.


Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 23:19 przez AndrzejC, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2008, 23:07 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 18 lut 2007, 22:32
Posty: 94
Lokalizacja: Wrocław
-------------


Ostatnio edytowano 05 lut 2017, 22:48 przez piotrj, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2008, 00:48 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2006, 14:25
Posty: 611
Lokalizacja: Bellechatoix
Grzegorz, odpowiem Ci na priva.

_________________
Piotr Jędrzejczak POL-555


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: polemika
PostNapisane: 13 mar 2008, 01:04 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Ja mam nadzieję ze ktoś was wreszcie zbanuje Panowie modelarze wasze forum wam nie wystarcza więc na tym robicie zadymę Komandor może samozwańczo podawać się za komandora od siedmiu boleści bo jest takim samym komandorem jak i modelarzem tak się składa że zachowuje się jak płatna pr.....a zabierając głos zawsze w nie swojej sprawie i nie dotyczącej spraw z jego związanej, tam natomiast gdzie jego miejsce nie robi nic kompletnie. Mam nadzieję że wreszcie to się skończy.Kolego Stanisławie D.M jest tylko partnerem handlowym dla Ciebie słowo Przyjaciel jest wielkim nadużyciem z twojej strony bo my takie same mamy układy jak Ty i dużo wcześniejsze jedynie co nas różni to brak kontaktów handlowych, tak się składa że my wcześniej od Ciebie o prę lat mieliśmy te kontakty i robiliśmy u niego zakupy rasowanych silników i wiem jak one wyglądają z jego ręki,po drugie tranzakcja uzgodniona liczy się jako dokonana i niema to znaczenia czy ustna czy papierowa a klient ma zawsze prawo do reklamacji czy Ci się to podoba czy nie. Wielokrotne
szkalowanie Adama jest z twojej strony nie na miejscu bo jak na razie do pięt mu nie sięgacie pod jakim kolwiek względem. Adam serdeczne pozdrowienia Władek Olanin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2008, 23:12 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Czesc,
Poniewaz otwarlem ta strone, czuje sie zobowiazany do podania aktualnych informacji w zwiazku z powyzsza sprawa. Jak juz pisalem, otrzymalem e-Mail od Stacha czesciowo wyjasniajacy zaistniala sytuacje. Jestem w trakcie wyjasniania, to moze potrwac jakis czas, (nachodzenie osob trzecich nie jest wskazane). W kazdym razie o wynikach calej tej sprawy bede informowac.

Pozdrowienia Adam Cienciala


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06 maja 2008, 20:46 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Czesc koledzy,
nie mialem zamiaru jeszcze czegokolwiek tutaj pisac az do calkowitego wyjasnienia sprawy. Niestety postepowanie Stacha zmusilo mnie do tego, widocznie wypisywanie bzdur jest jego hobby.
W Sztuttgarcie oddalem mu silnik zpowrotem, Stachu byl troche zdziwiony ze nie zkorzystalem z propozycji wymiany czesci u Dave, - ale z jakiej racji mialbym robic sobie klopoty z wysylaniem i pozniejsza przerobka silnika, jezeli mial to byc orginalny przerobiony silnik od Dave.
Probowalem podyskutowac-porozmawiac ze Stachem, tak jak modelarz z modelarzem, znowu niestety, nie mial za bardzo ochoty.
No tak, starosc nie radosc, dotego skleroza nachodzi na niego. Chcial mi wmowic (albo bylo to wciskanie ciemnoty po raz wtory), ze on nie ogladal tego silnika od srodka, wiec nie mogl wiedziec czy ten silnik jest rasowany.
Ta wypowiedzia bylem doslownie "zatkany". To jest jawne granie w idiote.
Przypomnialem mu ze sam wstawil zdjecie tego silnika "w proszku" na swoim forum. Takich rzeczy nie zapomina sie. I ten fakt daje cos do myslenia.
Albo facet nie ma zielonego pojecia o silnikach, albo specjalnie chcial sprzedac cos innego niz w opisie bylo, w mysl zasady "a moze znajdzie sie glupi,i kupi"
Dla przypomnienia przedstawiam to zdjecie.

Dalej twierdzenie ze chcialem komus zaszkodzic jest fafszywe. Zanim opublikowalem cala ta sprawe zwrocilem sie do Stacha, i proponowalem zalatwienie sprawy tylko miedzy nami. Ale jemu na tym nie zalezalo. Wiec zaszkodzil sobie sam, A wymawianie sie na Dave tez nie rozwiazuje tej sprawy.
Zreszta jade do Haarlem, i ciesze sie na 3 rzeczy. Wpierw na zawody, potem na rozmowe z Dave, a pozniej na rozmowe ze Stachem, ale z swiadkami. Zobaczymy co z tego wyjdzie :evil:

Pozdrowienia Adam Cienciala


Załączniki:
Zenekwproszku.jpg
Zenekwproszku.jpg [ 57.69 KiB | Przeglądane 3976 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL