Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 27 kwi 2024, 15:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2012, 14:49 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2006, 00:46
Posty: 413
Lokalizacja: Warszawa
Myslę ,że przy składaniu zeznania podatkowego PIT 37 za 2011 rok , można przekazać na naszą działalność 1 % podatku.

W rubryce " poz. 124 cel szczegółowy" wpisać:

"na LOK ------Modelarstwo FSRVHO"

Dokładne informacje na stronie :

Przykładowe wypełnienie

http://www.mazowszelok.pl/

Pozdrawiam

Marek Walczak

_________________
MAREK POL-455
marko52@konin.lm.pl


Ostatnio edytowano 13 lut 2012, 13:59 przez marko52, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2012, 17:10 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
marek chcę doprecyzować rozumiem że ta kwota będzie na całą sekcję fsr a nie tylko na koło mazowieckie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2012, 12:04 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Witam.Na stronie mazowsze LOK pokazany jest przykład wypełnienia przekazu, dla modelarzy z zamieszkałych w województwie mazowieckim , pieniądze trafią na jedno konto w ZG LOK Warszawa a następnie są przekazywane do Zarządów wojewódzkich na podstawie wpłat z danego województwa.Ważna jest pozycja gdzie należy wpisać przeznaczenie : powinno być modelarstwo pływające FSRVHO.Każdy z wpłacających może też przekonać do wpłat swoich najbliższych (rodzine lub znajomych) a wpłacona suma będzie odzyskania w formie zakupu (należy mieć xsero pitów i z nimi zaraz na początku maja należy zgłosić się do Zarządu wojewódzkiego LOK żeby zasygnalizować wpłate 1-go procenta.Realizacja prawdopodobnie będzie w czerwcu 2012.Jeżeli jest coś nie zrozumiałe to proszę o pytania na które chętnie odpowiem .Zbigniew Ciećwierz st,specjalista.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2012, 18:57 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No popatrz Zbyszek, jak o kasę chodzi to nawet nie musiałeś się jak zwykle, pytać mnie o Twoje hasło na tym forum. popatrz jak sobie ładnie poradziłeś :D :jajcarz:
Ale na poważnie, to ja myślę tak. Jak ja mam komuś darować moje pieniądze, to ja
po pierwsze: chcę wiedzieć,komu je przekazuje
po drugie: gdzie je przekazuję,
po trzecie: na jaki cel te pieniądze pójdą.
Piszesz,że moje pieniądze pójdą do Zarządu wojewódzkiego... No i co? Kto je otrzyma? My modelarze zawodnicy? Śmiem wątpić. Już bym wolał, żeby one zostały u Was w Warszawie. Przynajmniej tam wiedziałbym z kim konkretnie rozmawiać na ten temat i od kogo egzekwować to co nasze.
A tu w tzw województwie, to niby z kim ja mam rozmawiać, jeżeli "województwo", modelarstwo, nawet to "wyczynowe" ma w "głębokim poważaniu"?Ani jednej lokowskiej modelarni nie ma we Wrocławiu, Na Swidnicką nie chodzimy w ogóle bo i po co? Kiedyś był tam p. Radecki, później Mietek, który dla modelarstwa zrobił tyle, że wielu nawet sobie sprawy nie zdaje ile tego było. Wg mnie to oprócz Pana JANECZKA, to właśnie MIECZYSŁAW KRUCZKIEWICZ, jest współautorem sukcesów modelarzy wrocławskich. Ale to było i nie wróci więcej.
Czy tzw "województwo" wyciągnęło do nas pomocną dłoń? Dawno temu byłem tam z raz czy dwa, tylko po to, żeby usłyszeć ,że się nie da ,że niemożliwe... To po co tam chodzić? Teraz jak chcemy się spotkać, żeby pogadać o naszych sprawach, to albo spotykamy się w jakimś barze, albo wynajmujemy salę. Ale nie jest to sala lokowska. Smutne. więc wybacz Zbysiu,ale ja nie przekażę swoich pieniędzy ludziom, których nawet nie znam. Gdyby to było tak jak kiedyś, to ja pierwszy bym ten mój 1% podatku przekazał i wielu moich kolegów i znajomych, pewnie także. A tak to ja na prawdę wolę przekazać pieniądze na jakieś chore dzieci, albo na inny zbożny cel...
pozdrawiam
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 10:34 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 30 mar 2006, 22:23
Posty: 67
Witam.Szanowni koledzy decyzje o wpłacie 1% na konto LOK może podjąć indywidualnie każdy wpłacający.Moją rolą jest wytłumaczenie sposobu wpłaty tych pieniędzy oraz możliwości korzystania ,podkreślam najważniejsze jest wpisanie w pozycji 124 LOK modelarstwo FSRVHO.Ponieważ ten wpis określa cel użycia tych wpłaconych pieniędzy.Podkreślam pieniądze są wpłacane na jedyne konto ZG LOK w Warszawie następnie są przekazywne informcje o wielkości wpłat w poszczególnych województwach i w zależności od dyspozycji wpłacających są wydawane porezez Zarządy Wojewódzkie LOK.Z poważaniem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:39 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Informacja jest pewna. Jeżeli któryś wpłaci pieniądze, to one do niego wrócą w całości. Mamy zapewnienie od ludzi, których ja osobiście darzę absolutnym zaufaniem.
Pozdrawiam.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL