Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 00:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mój model;)
PostNapisane: 22 lip 2006, 14:27 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, 14:46
Posty: 22
Lokalizacja: Kępno
chciałem się pochwalić swoim modelem

http://www.rob.ota.pl/slizg/1.jpg
http://www.rob.ota.pl/slizg/2.jpg
http://www.rob.ota.pl/slizg/3.jpg

_________________
Miło Sobie popływac;p
GG: 8920486
Com: 886019780


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2006, 15:44 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Nie! no stateczek prima sort! jak załozysz mocniejszy motorek to jak nic zacznie latać :lol: ! tylko jak on się ma do klasowych łodek? nijak! Arab! FSR to jest konkurencja sportowa, obwarowana przepisami regatowymi i technicznymi. A Twój okręcik nadaje się co najwyżej do tego żeby sobie w sadzawce popływał. Masz tam w Kępnie Asiora to z nim pogadaj i zbuduj coś konkretnego! Masz Chłopie ochotę postartować to nie marnuj energii na wynalazki tylko zbuduj klasową łódeczkę! przynajmniej będziesz miał porządną zabawę na zawodach! i kumpli poznasz! pozdrowienia! A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2006, 16:15 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, 14:46
Posty: 22
Lokalizacja: Kępno
to było robione ze sklejki nie stac mnie na zawody mam aparaturę 2 kanałową a Asior okreslił sie ze to bardzo duzy wydatek około 1500zł sam kadłub... Miał taki fajny lecz go wydał takiemu panu (nie bede wymieniał nazwisk) wiesz Andrzej sam nie jestem w stanie zbudowac łodki Asior nie ma czasu bo pracuje... dlatego robie takie gówna bo nie mam pojęcia o fsrach nawet 1/10 widziałem jak to się robi ale sam bym nie dał rady
dlatego szukam kogos kto by mi odsprzedał gotowy kadłub w rozsądnych pieniądzach!!!

_________________
Miło Sobie popływac;p
GG: 8920486
Com: 886019780


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2006, 16:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Kto to był ten, z którym rozmawiałes?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: l
PostNapisane: 22 lip 2006, 17:14 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, 14:46
Posty: 22
Lokalizacja: Kępno
p.Szymański

_________________
Miło Sobie popływac;p
GG: 8920486
Com: 886019780


Ostatnio edytowano 22 lip 2006, 18:34 przez ArabKepno, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2006, 18:21 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, 14:46
Posty: 22
Lokalizacja: Kępno
Wiesz pan szymański proponował mi zebym robił pod jego okiem ale po 1.nie stać mnie... wole kupić gotowy kadłób
nastęna zecz narazie mnie nie interesuja zawody... ja chce pływac rekereacyjnie. a miałem wyraznie powiedziane jezeli zmarnuje czas panu szymańskemu to mam być na zawodach!!! I nie ma kto jezdzić ze mną na zawody!

_________________
Miło Sobie popływac;p
GG: 8920486
Com: 886019780


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2006, 21:46 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jak pan Szymański proponował Ci budowę pod Jego okiem to ja bym to potraktował jako zaszczyt i wykorzystał! drugiej takiej szansy nie będziesz miał! i skończysz na tych wynalazkach co się nadają do sadzawki! Przemyśl to! A.C.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2006, 21:52 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, 14:46
Posty: 22
Lokalizacja: Kępno
Andrzej ale z kąd mam wziąść 1500zł na start mając 15 lat?

_________________
Miło Sobie popływac;p
GG: 8920486
Com: 886019780


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2006, 07:48 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 21 mar 2006, 19:17
Posty: 57
Lokalizacja: Olsztyn
skad takie ceny wytrzasnoles... ja tez nie mam 1500 zl choc juz nie malo wlozylem w swojego fsr'a ktory powstaje pod okiem Marka Ż. (pozdrowienia). Najlatwiej jest kupic gotowy model i co pozniej nie naprawisz go sam nie mowiac juz o budowie nastepnego. Przy budowie wlasnego fsr'a na pewno zrobie wiele bledow to jest nie uniknione ale i wiele sie dowiem i moge sie zalozyc ze juz kolejny fsr, ktory zbuduje bedzie jak cacuszko dopieszczone i dopracowane.

PS.

za sam kadlub zaplacilem 70zl, reszte samemu trzeba kombinowac i robic :) ale mysle ze wyrobie sie do 1000zl ze zrobieniem :)

PS 2.

majac 15 lat mogl bys spokojnie zarobic jak bys chcial :) ja tam po budowach smigalem i rowy kopalem zeby miec pare groszy.

Pozdrawiam

_________________
GG: 3461200
Jestem poczatkujacy i co z tego, kazdy kiedys zaczynal...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2006, 08:27 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 22:48
Posty: 25
Lokalizacja: Mokotów
Potwierdzam - stary (aktualnie nie mogący uchodzić za wyczynowy) kadłub kupisz do 100 zł - będzie laminatowy i na pewno wystarczy do rekreacyjnego pływania. Nie wiem jakim kosztem zamkniesz pracę ale to będzie rozłożone np. na 3, 4 miesiace i na pewno łatwiej będzie znaleźć kasę. Poza tym mając 15 lat masz cas na starty w zawodach - wracaj więc do Asiora i mów, że chętnie zbudujesz łódkę pod jego okiem - starty w zawodach to raczej nagroda niż kara za poświęcony czas. Z innego punktu widzenia, może się okazać, że Asior ma w szafce jakiś silnik, serwa i temu podobne drobiazgi - koszty budowy spadną, bo pewnie pozwoli Ci pływać na silniku który dla niego jest zbyt mało wysilony a Ty i tak będziesz cały szczęśliwy :)

Z innej beczki - Maphr, czekam na zdjęcia :)

_________________
PMK


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: mój model
PostNapisane: 23 lip 2006, 10:21 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 01 cze 2006, 10:00
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Cześć drogi kolego.Wiem,że klasa fsr wyczynowa jest droga.W związku z tym proponuję Ci silnik MVVS 2,5cm3.Niech to będzie dla młodego adepta nagrodą.Ale pod warunkiem,że będziesz pływał na zawodach.Jeżeli Cię interesuje,to napisz.Może znajdzie się ktoś z kolegów,kto ma łódeczkę dla nowego modelarza-fsr-owca.To jest mój apel do kolegów.Dzięki z góry za pomoc.Odzywiście silnik gratis.Pozdrawiam.Andrzej Malowaniec.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2006, 11:16 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 21 mar 2006, 19:17
Posty: 57
Lokalizacja: Olsztyn
dzis wieczorem bedziesz je mial :) sorrki aparat ciagle w rekach dziewczyny xD ;) pozdrawiam , a silnik z przekladnia kupilem za nieduze pieniadze od Pana Marka a wiele rzeczy poprostu dostalem co bardzo pomaga.
Wiec nie rozumiem Twego podejscia kolego :) dla chcacego nic trudnego :) nie pij tyle piwa to starczy pieniedzy ;)

_________________
GG: 3461200
Jestem poczatkujacy i co z tego, kazdy kiedys zaczynal...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2006, 11:31 
Offline
Adept
Adept
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2006, 14:46
Posty: 22
Lokalizacja: Kępno
Dziękuję p.Andzeju:) Zgłoszę się... Mam pytanie czy łódka na zawody moze być wykonana dowolnym materiałem? jaki model proponujecie na start? jakiś opis modelu mogł bym prosić?
Chodziłem do pracy i waliłem na budowie jak mórzyn za 2,80 na godzine!!! Po 12 godzin w upale!!!! RObie teraz dorywczo co 2 lub 3 ni za 4 zł na godzine

PS. NIE PIJE PIWA ANIE WÓDKI NIE SMAKUJE MI TO!!!! WOLĘ TYMBARKA:)

_________________
Miło Sobie popływac;p
GG: 8920486
Com: 886019780


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2006, 15:02 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 21 mar 2006, 19:17
Posty: 57
Lokalizacja: Olsztyn
to co Ty na zawodach bedziesz robil ;) nie no zartuje, a co do modelu to kazdy model ma innaczej rozlozony srodek ciezosci umiejscownie silnika , steru , kat nacylenia steru itd itd, jak bedziesz mial kadlub to do tego akurat kadluba szukaj materialow :)


Pozdrawiam

_________________
GG: 3461200
Jestem poczatkujacy i co z tego, kazdy kiedys zaczynal...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2006, 18:51 
Offline
Fachowiec
Fachowiec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2006, 21:24
Posty: 233
Lokalizacja: olsztyn
A ja myślałem że koty wolą mleko :wink: :lol: pozdrawiam marek ż


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL