Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 kwi 2024, 21:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:00 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 gru 2007, 19:14
Posty: 175
Lokalizacja: Wrocław
Witam - przed niedawnym czasem otrzymałem ( jak zapewne wielu Kolegów )od naszego Komandora e-mail informujący o powstaniu Forum, i zachęcającym do aktywnego w nim udziału. Zaciekawiony zajrzałem dzisiaj dopiero i od razu trafiłem na taki "kwiatek" - cytuję poniżej :

"""Ps. Czy to Ciebie zbeształ gosciu z Wrocławia za spawanie wału? Jeżeli tak to olej to i nic się nie przejmuj. Ja cały czas spawam mikrotigiem swoje wały i jest wszystko OK. Poza tym bardzo podoba mi się Twoja robota. Chciałem wcześniej Cię pochwalić ale nie piszę na tamtym forum. Cieszę się że dołączyłeś do nas. Zresztą sam ocenisz z kim lepiej "trzymać" Powodzenia i pytaj się o co chcesz.. S.G."""

Nie rozumiem tego, gdyż na pewno taki tekst na inaugurację, (ale i w ogóle) Oficjalnego Forum FSR nie powinien mieć miejsca. "Pouczanie" nowego Kolegi z kim ma trzymać, a kogo olewać, kto cacy, a kto be, daleko wykracza za coś, co nazywamy dobrymi manierami.

Pod rozwagę - pozdrawiam - Jan Sewerniak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lut 2013, 00:42 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, 02:33
Posty: 102
Lokalizacja: TYCHY
a czytał kolega kolejne wypowiedzi czy tylko chce bić piane ?

_________________
pozdrawiem AdamM POL-593

Modelarnia TYCHY, FSR Team Tychy

<---- Wino słodkie jak ja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 lut 2013, 13:39 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 07 gru 2007, 19:14
Posty: 175
Lokalizacja: Wrocław
Witam
Czytałem kolejne wypowiedzi, jak ta Zarządu Sekcji FSR ""

Witamy

Cytat zamieszczony powyżej jest przykładem formy wypowiedzi, której twórcy tego forum (czyli Zarząd Sekcji FSR) bardzo chciał uniknąć. To forum jest miejscem kontaktu WSZYSTKICH Członków Sekcji i jakiekolwiek animozje powstałe na innych forach, czy gruncie prywatnym nie powinny być przenoszone, ani okazywane na NASZYM forum.
Ze względu na ogólną dostępność treści tu zawartych jest to wizytówka naszej Sekcji, a ta nie może wypaczać dobrego wizerunku Modelarzy FSR.
Forum posiada trzech Moderatorów, którzy każdy następny tekst, niezależnie przez kogo napisany, a będący w podobnym stylu i treści do cytowanego, mają OBOWIĄZEK usunąć.
Jeszcze raz serdecznie prosimy Użytkowników forum o unikanie „wycieczek” osobistych, a miejsce to może stanie się platformą wymiany wiadomości i podręcznikiem dla przyszłych członków Sekcji FSR.

Pozdrawiamy
Zarząd Sekcji FSR
Pozdrawiam Komandor
Marek Zelech
marekz62@o2.pl


oraz tą :

"Adi. To są serwa seri HV. Zależało mi na podniesieniu napięcia zasilania ze względu na zapłon. Uniknę tym posunięciem odrębnego zasilania. Należy pamiętać przy zasilaniu dwoma lipolami aby pozostałe serwa też były typu HV. No i odbiornik oczywiście. Poza tym Life na jakich jeździłem do tej pory co i rusz dawały dęba postanowiłem przesiąść się na Lipo. Zobaczymy co z tego wyniknie. Tak przy okazji jeżeli swoim poprzednim postem uraziłem kogoś to bardzo przepraszam. Postaram się na drugi raz trochę pohamować. S.G.
S.G."



Nie dając podstaw do stwierdzenia, że "chcę bić pianę", uważam sprawę za zakończoną w kulturalny sposób!!

Pozdrawiam - Jan Sewerniak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL