Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 29 mar 2024, 15:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2015, 19:37 
Offline
Praktykant
Praktykant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 wrz 2006, 20:41
Posty: 120
Lokalizacja: Hannover
Witam wszystkich, to powinno dużo energii i czasu ze swoimi obelg i oskarżeń "Wszystkie", a w czasie i technologii wasze łodzie inwestować !! Potem trzeba było wszystkie lepszych i szybszych modeli.

_________________
Frank


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2015, 20:31 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Jak ktoś jeszcze ma ochotę napisać coś w tym temacie to proszę w tym dziale OFF TOPIC.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 00:06 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Darek o jakiej izolacji Ty mówisz ?

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 08:04 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Adrian , a kto pozbawił członków naszej sekcji możliwości pisania na forum Fsr Polska -to nie jest izolacja?
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 08:52 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Adrian , pisz na forum FSR POLSKA E będziemy Ci odpowiadać . :placzek:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 13:25 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Darek powiedz mi a jak Ty byś traktował człowieka który , przyjechał do Ślesina, był naszym gościem, witał się ze wszystkimi jak z kolegami, zrobił interesy i nikt złego słowa mu nie powiedział ??
Po czym ten sam człowiek po niecałych 24h smaruje kolejnego rozpaczliwego posta jak to Zelech i spółka rozwalili wszystko

dario napisał(a):
Witam ,
Może od początku!
Nikomu , kto się bawi w Polsce w FSR-y nie podoba się ta sytuacja, jaka nastąpiła tzn. rozłam wśród zawodników na dwie organizacje-chyba , że tym którzy do tego doprowadzili.
Pytanie, dlaczego tak się stało proponuję zadać osobom, które są winne tej sytuacji.
Zawodnicy zrzeszeni w LOK-u nie doprowadzili do tego stanu rzeczy ponieważ nie oni rozbili sekcję macierzystą na dwa odłamy , gdyż nie oni odeszli od kogokolwiek.
Osobiści opowiedziałem się po stronie LOK-u ponieważ byłem przeciwny tak drastycznym podwyżkom startowego na zawodach , które forsował p.Zelech i spółka.
Każdy wmawia tą samą litanię o dobru dzieci , które startują w naszych klasach. A gdzie byliście wtedy, gdy p.Zelech i spółka podnosili stawki min.dzieciakom z 30 na 75zł.Czy wtedy ktoś myślał o nich????? Czy nawet na nich trzeba było zarabiać????
Zobacz sobie stawkę LOK-u na nadchodzący sezon i pomyśl trochę.
Zdaję sobie sprawę , że kierowanie sekcją przez ostatnie lata nie należało do wzorcowych , ALE JAK MIAŁA FUNKCJONOWAĆ GDY JEJ KOMANDOR JUŻ OD POCZĄTKU KADENCJI ZAŁOŻYŁ SOBIE JAKO JEDYNY CEL ZNISZCZENIE JEJ!!!!
pozdrawiam
Darek Goliński
POL-521


Wiem że teraz zdecydowanie łatwiej „opluć” tych złych bo są przeciwnym obozie, natomiast prowadząc ciągły atak Musiałeś się liczyć że jakieś konsekwencje nastąpią.
P.S. Oczywiście podana wysokość opłat startowych dla juniorów jest kolejnym kłamstwem wyssanym z palca

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 14:01 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
OK!
Nie podobała Wam się moja wypowiedź ,ale czy jest to argument aby mnie odciąć od pisania na Waszym forum?
Co z tymi co nie pisali w ogóle na Waszym forum , a też zostali odcięci tylko dlatego , że należą do naszej sekcji!
-darek
PS. Co znaczy według Ciebie , że kogoś "opluwam" tym postem(wulgaryzmy,wyzwiska,poniżanie)-nie ma tego!
Poniosłem karę za "ciągły atak na Was" , a to ciekawostka bo to był mój pierwszy post opisujący podział na dwie sekcje i puszczony
na naszym forum.
Do Ślesina nie pojechałem w gości tylko żeby zrobić interes.
Podasz rękę -źle, nie podasz ręki -jeszcze gorzej!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 17:36 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Adrian napisał
P.S. Oczywiście podana wysokość opłat startowych dla juniorów jest kolejnym kłamstwem wyssanym z palca

Opłaty na Żnin 2015

OPŁATY STARTOWE:
Członkowie zarejestrowani w Federacji FSR Polska: juniorzy – 30 PLN, seniorzy – 75 PLN od modelu, max 100 PLN +10PLN opłata sprzętowa
Pozostali :juniorzy-30PLN,seniorzy-75PLN od modelu +30 PLN opłata sprzętowa
Opłata startowa – płatna podczas rejestracji w Biurze Zawodów .

Juniorzy pozostali - 30 PLN + 30 PLN opłata sprzętowa = 60 PLN Darek niewiele się pomylił .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 17:50 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 17:52 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
No to dokończ to jak zacząłeś .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 17:54 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Myślę ,że temat się powoli wyczerpuje... Trzeba będzie zablokować. Proszę zainteresowanych o wnioski końcowe.
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2015, 23:58 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 sie 2010, 11:00
Posty: 132
Andrzej,
nie blokuj bo za chwilę nie będzie gdzie pisać o tym co mamy , wystarczy że już na jednym forum kasują (to jest w dzial off topic)
zostaw wątek otwarty myślę ze taka dyskusja jest potrzebna, nawet jak jest pyskówka(chyba że ktoś zacznie kogoś wyzywać to usuń taki post pisząc dlaczego)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2015, 00:10 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 17 gru 2009, 22:55
Posty: 195
Witam
Adrian nie tylko Darek nie może pisać na forum fsrpolska ale wszyscy którzy są w sekcji Lok,co do opłat juniorów to jest 60pln od pierwszego modelu(a miało być tak tanio i ładnie).
pozdrawiam Piotr Gajek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2015, 17:29 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): 30 gru 2006, 20:18
Posty: 16
Lokalizacja: Żnin
Piotrek za juniora nie od jednego modelu tylko za całość, i według mnie jest tanio i będzie ładnie.
Druga sprawa to taka że dla jednego 60 to dużo a dla drugiego niewiele.
Jeżeli macie sponsora np.w postaci Loku który wam dołoży do imprezy to ok,my takiego nie mamy więc opłaty są jakie są.
Robson.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2015, 09:17 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Pamiętam jak zaczynaliśmy rozmowy odnośnie opłat OD MODELU , a czym to się skończyło każdy widzi .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL