Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 17:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 mar 2015, 20:31 
Offline
Kozak
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2007, 01:29
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Witam.
W związku z niewydolnością zarządu sekcji i niechęcią do zorganizowania przyzwoitych rozgrywek w sezonie 2015 zapraszamy na Zawody Pucharu FSR Polska organizowane przez Związek Sportowy Modelarstwa Wodnego w Polsce. Gwarantujemy wysoki poziom sportowy i doskonałą atmosferę.

Kalendarz imprez w 2015 roku:

Żnin - 01-03 maja 2015
Kleczew - 29-30 maja 2015
Bogoria - 26-28 czerwiec 2015
Lińsk - 10 -12 lipca 2015
Bydgoszcz - 17-19 lipca 2015
Tychy - 28 - 30 sierpnia 2015
Częstochowa - 11-13 września 2015 (nie Blachownia)

Prezes FSR Polska
Marek Zelech

_________________
Prezes Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
http://fsrpolska.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 05 mar 2015, 23:09 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lis 2006, 18:56
Posty: 38
Witam
Jeżeli jedynym celem działań PREZESA jest obrażanie innych to źle trafił. Pan PREZES ma swoje miejsce gdzie może umieszczać swoje złote myśli. Post Pana PREZESA nie zostanie usunięty (nie nasze metody), lecz zwracam się z prośbą o nieumieszczanie więcej inwektyw na tym forum. Zachowanie Pana PREZESA pozostawię do oceny osobą czytającym TO forum.
Pozdrawiam
Krzysztof Ołbiński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 08 mar 2015, 09:49 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Wszyscy , którzy zadają kłopotliwe pytania na forum FSR POLSKA , zostają pozbawieni możliwości pisania na tym forum.
Ja także.
Tak wygląda DEMOKRACJA w wykonaniu FSR POLSKA , o której tak wiele piszą i którą się chwalą!!
Nasza sekcja w każdym ich poście porównywana jest z tzw.KOMUNĄ , a kto prowadzi ciągle metody jakie były stosowane przez tamten ustrój? tzn.pranie mózgu poprzez wprowadzenie tylko swoich informacji nakładając na inne informacje cenzurę lub usuwając je.
darek goliński
POL-521
(mi nie przykleił się żaden fistaszek do mojego numeru licencji !!!!)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 mar 2015, 21:19 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Witam.
Z uwagą czytam forum i szlag mnie trafia.Skąd się wziął "nowy Urban"-Dario.
Darek nie tędy droga aby być zauważonym.Pokaż to na trasie wyścigu a nie pisząć ciągłe bzdety na forum.

Pozdrawiam

Roman POL-450E

_________________
PL-450


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 mar 2015, 23:19 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Romek. Odpuść sobie. Darek został wytypowany do kontaktu z organizacją konkurencyjną. Zamieszczał nasze komunikaty bez żadnych komentarzy, żebyście byli dobrze poinformowani. Powiem szczerze byłem temu przeciwny, bo wiedziałem czym się. to skończy Ale to był ukłon z naszej strony wobec organizacji. I Darek nikogo nie obraża. Jak dobrze przeanalizujesz posty, to zobaczysz(cie), że agresja leży po tamtej stronie. Nikt ze strony sekcji nie zmieszał nikogo z g..nem. nikt nie nazwał nikogo sprzedawczykiem itd. Kiście się dalej we własnym sosie. Pokazujcie jaka to w organizacji AtMOOsfera. Moim zdaniem nic dobrego nie powstanie w atmosferze nienawiści, złości i kłamstwa. Ale róbcie jak chcecie
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:08 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
(mi nie przykleił się żaden fistaszek do mojego numeru licencji !!!!)

Andrzej to jest cytat z postu Daria.
Jeżeli reprezentuje on Zarząd to chyba jest to raczej niesmaczny dopisek.

P.S.
Mimo,że nas nie lubi nie przeszkodziło mu to przyjechać do Ślesina(trochę w ukryciu) i kupić nową "H".Od kogo?..domyśl się.

Pozdrawiam

Roman POL 450E
(a mi się przykleił)

_________________
PL-450


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 13:31 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Ty się chwalisz , czy się żalisz?
To że niby Was nie lubię to jest Twoje stwierdzenie!
Skoro z każdym się przywitałem to jakie to ukrycie.(w naszej sekcji jest wolność jeździmy tam gdzie chcemy).
Akurat wielu członków FSR Polska jest świetnymi modelarzami również na arenie międzynarodowej ,to min. od nich się wiele nauczyłem.
Nigdy tego nie ukrywałem i ukrywać nie będę .
-darek goliński
POL-521
PS Co ma piernik do wiatraka , a przynajmniej w dziale IMPREZY ,od kogo goliński kupił model????
"domyśl się....."-to sformuowanie dotyczy jakiegoś quizu??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 16:24 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
P.S.
Mimo,że nas nie lubi nie przeszkodziło mu to przyjechać do Ślesina(trochę w ukryciu) i kupić nową "H".Od kogo?..domyśl się.

Pozdrawiam

Roman POL 450E
(a mi się przykleił)


Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne do wyrazu donosiciel to: agent, tajniak, szpieg, denuncjant, kabel, kapuś, detektyw, zdrajca, papla, smutny pan, delator, informator, skarżypyta, ubek, konfident, chwalca, wtyczka, szpicel, kolaborant, gumowe ucho, denuncjator, wywiadowca, wtyka, prowokator, tajny agent, anioł stróż, ogon, esbek, lizus, prowok, … .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 18:14 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Od kogo kupił,nie jest ważne. Ważne jest, że obie strony są zadowolone. Ale od siebie dodam: Kupił od fachowca. A,że w tym przypadku fachowość sprzedawcy jest równa jego wrednemu charakterowi , to na to nic się nie da poradzić :rogal:
Romek, Ty przeczytaj jeszcze raz o tym co koledzy tam w tej nowej organizacji piszą: A to,że wtyczki były,szpiedzy przyjechali itp jak to się ma do tej wspanialej atmosfery, o której ten Wasz prezes pisze?
Nijak się ma. szkoda o tym pisać. Do was strach jechać, bo nie wiadomo czy później wyjechać się da, bo jakiś oszołom opony przebije. Znamy się ze trzydzieści lat, jak nie więcej. I za sprawą ambitnego miernego kolesia piszemy do siebie jak najwięksi wrogowie? To tak miało być? Poszliście za nim jak stado ... Zgadzacie się bezkrytycznie na jakieś głupie pomysły typu enduro, czy (koszmar) ta "niebieska flaga" Jakby takie durnoty ktoś zaczął wymyślać tu, tobyście go zakrzyczeli. A tam potulne baranki.Na wszystko się zgadzają. z dzibków sobie spijają. No wprost do rany przyłóż...Czemu my Polacy nie możemy normalnie w zgodzie żyć? Czesi, Słowacy i wszyscy inni gremialnie zapisali się tu i tu i mają spokój. Ale nie my. Bo My od razu musimy wojować ze sobą. o jakieś durne racje.
Zasady jakieś Panowie trzeba mieć. I jak napisał BOHDAN Świętej Pamięci: O ogrodach pamiętajcie...
Przeczytaj sobie Romek. Co napisałem w ostatnim pożegnalnym poście w temacie autorskim Bohdana zanim temat zamknąłem w dniu 11.12. 2009 roku viewtopic.php?f=12&t=590
Myślę ,że to by było na tyle
Jeżeli jeszcze będzie dyskusja to zostanie przeniesiona do innego działu, jako OT
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 19:54 
Offline
Praktykant
Praktykant

Dołączył(a): 23 sie 2010, 11:00
Posty: 132
Witam
a ja się zastanawiam czy w tym sezonie wogóle startować czy to w FSR POLSKA czy LOK, czy nie jebnąć tego wszystkiego w kąt.
Mimo tego, ze kupiłem przyczepę campingową, łódkę w 7,5 i zainwestowałem pod koniec ubiegłego roku w dwa motorki do 3,5 z myślą o startach w FSR, ale nie myślałem, ze dojdzie do takiej sytuacji. Ze ktoś każe mi się opowiadać się po jednej ze stron, wybierać z kim będę pływał.
w jednej i w drugiej organizacji mam znajomych, z którymi milo spędzam te 3 dni ale w tym roku muszę wybrać. (nie mówiąc o innym problemie przynależności do klubu- stowarzyszenia w moim przypadku) Andrzej myślę ze dyskusji nie będzie, bo jakoś i chętnych do pisania o tym co się stało mniej- może nie chcą bo wyczekują co będzie a pływać gdzieś trzeba.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 21:42 
Offline
Adept
Adept

Dołączył(a): 12 lut 2006, 22:08
Posty: 60
Znamy się Andrzej faktycznie tyle lat,że wielu którzy piszą w temacie modelarstwa jeszcze nie było na świecie albo "mówili na chleb-beb".
Dlatego aby już całkowicie zakończyć ten temat.
Życzę wszystkim wspaniałych wyników w nadchodzącym sezonie i tego abyśmy tych głupich sporów nie przenosili na grunt prywatny i towarzyski.
A wynikiem m.innymi tych sporów jest ilość wakatów na MŚ.


Pozdrawiam


Roman POL-450E

_________________
PL-450


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 22:48 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Chłopie bierz nową przyczepę i jedź do Miłocina, do nas nie przyjeżdżaj przecież Widzisz że, w FSR Polska to sami bandyci i złodzieje. To tablice chcą ukraść, to pobić na zawodach albo opony przebić. Aż dziw że nie pilnuje nas służba więzienna

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 22:51 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Romek. Nic nie jest jeszcze stracone. wakatów jest na tyle dużo, że każdy może znaleźć coś dla siebie.warunki są proste. Tu nie ma zawiści ani złości. niech sobie każdy sam wybierze w jakich zawodach chce brać udział. Na zawodach o tytuł MP KAŻDY zostanie przyjęty, bez żadnych problemów. Wystarczy wykupić licencję sportową.
Adrian, proszę nie dosypuj do pieca...
A.C.

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2015, 23:23 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Andrzej Wiesz dobrze że to nie ja dosypuje....
To są jedynie Wasze słowa przytoczone na tym forum :/

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2015, 09:14 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 12 gru 2009, 20:20
Posty: 289
Adrian Ty masz przynajmniej możliwość wypowiedzi na innym , a nie tylko na swoim forum!
Co jest przyczyną , że Fsr Polska tak się izoluje?
-darek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL