Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 13:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:25 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
http://modelboatracing.co.uk/naviga/pet ... ation..pdf

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2015, 20:22 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
moze ktos przetłumaczyć?

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2015, 22:29 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
W dużym skrócie, poszło o kasę dla Jawora. Bez jego zgody przegłosowano zmianę zasad finansowania imprez WC i EC i kazano mu zmienić ustalone wcześniej warunki z organizatorami Mistrzostw Europy w Jaworze, na co on się nie zgodził. W dalszej części opisuje jak było dotychczas a jak ma teraz być

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2015, 11:18 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 25 mar 2007, 15:43
Posty: 323
Lokalizacja: Wałbrzych/Jawor
Dziękuje Adrian

_________________
Z pozdrowieniami modelarskimi
Grzegorz Hucher
POL-401


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2015, 16:40 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
To pismo otrzymałem od Petera pocztą mailową. Puki co, to nic więcej nie ma na ten temat oficjalnego. A zasady zatwierdzało prezydium na posiedzeniu NAVIGI. To co ustalił Piotr w Haderwerder podczas spotkania z naszą delegacją potwierdził Prezydent Dieter Matysik będąc u nas z wizytą 17. 08. 2015 r. Następnie oficjalnie wszystko zostało dopięte na posiedzeniu prezydium NAVIGI w Oberchauzen . 07.11.2015r, gdzie otrzymaliśmy oficjalną nominację organizacji ME-2016 i MŚ-2017. Dla nas sprawa jest zamknięta i wszelkie kwestie rozliczeń mistrzostw zatwierdzone, które mogą się zmienić tylko za obopólnym porozumieniem Władz Gminy Jawor, a Prezydium NAVIGI. Nie sądzę aby do tego doszło. Wśród Państw członkowskich jest kilku mieszaczy, którzy chcą zmian tylko nie przedstawiają jakich. Miałem okazję się temu przysłuchiwać, i było to żenujące. Ja myślę że Peter zrezygnował z vice-prezydenta odpowiedzialnego za FSRy, ale nie z sędziowania naszych mistrzostw, gdzie jest sędzią głównym. Chyba że ludki i tu namieszają. Ale tu to ty mamy ostateczny głos kogo powołamy z zaproponowanych sędziów.

Czas pokaże co z tego wyjdzie. Pozdrawiam i Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt W.OL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2015, 18:28 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Warto byłoby to wyjaśnić kolegom na Facebooku bo tam sieją największy zamęt .
.

Waldek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2015, 20:24 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
No nie żebym tu coś na wyrost gadał, ale wg mnie nic się nie stało i wszystko wróci do normy :D Peter żyje tym tak samo jak my i moim zdaniem FSRów nie zostawi, ale faktem jest: Peter zapowiadał zakończenie działalności społecznej. W końcu jakby nie było to każdy z nas bardzo młodziutki był, a niektórych na świecie nie było, jak ON FSRy tworzył! I PEŁEN SZACUN dla tego Pana. LEGENDA!!!
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2015, 01:36 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team

Dołączył(a): 17 lis 2006, 16:28
Posty: 195
Dzisiaj To jest 23.12 2015 rozmawialiśmy z Peterem. Chcę przekazać, że całkowicie zrezygnował z dalszej działalności na rzecz FSRów. W wyniku spraw z którymi się nie zgadzał i z nagonka jaka była na jego osobę . Możemy tylko żałować że nas opuścił i życzyć Mu wszystkiego najlepszego. Zrobiło się niemałe zamieszanie i nie możemy stwierdzić, że się nic nie stało. Stało się. Nie mamy sędziego głównego na ME i finanse nie są do końca jasne. Stanowiska NAVIGI nie znamy i nie wiemy na co się zgodzimy. Nie można rozwalać umów zawartych i podpisanych. I nie jest prawdą, że to tylko Peter zatwierdzał. Ale za wcześnie jest na jakiekolwiek gdybanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2015, 13:22 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Cos mi sie tutaj wydaje, ze nie chodzi o nagonke na Petra. Tak to wyglada ze chodzi o nagonke na cale FSR-y w Navidze. Juz raz MS wybuchly,- efekt znamy.
Uwazaj Wladek, aby nie stalo sie cos podobnego u ciebie, i aby to nie odwrocilo sie w niekorzysc nie tylko twoja, ale i calej Polski.
To nie jest straszenie i podburzanie nikogo, ale jakies takie przeczucie mam.

@ Wiwaldi63- o jakich kolegach na Facebook piszesz, i o jakim zamecie myslisz. Moglbys mi to wytlumaczyc ?????


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2015, 11:48 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Adam Cienciala Le roi est mort (Naviga), vive le roi (Imbra)
Umarł król (naviga), Niech żyje król (imbra). Przetłumaczone automatycznie . :roll:
http://naviga.org/index.php/en/news-eng ... -of-naviga

Pozdrawiam . Frohe Weihnachten .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2015, 14:46 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
No i bardzo ladnie Wiwaldi, znalazles tlumaczenie-BRAWO! :lol: :lol: :lol:
No i co dalej ? O jaki zamet tu chodzi? Piszesz o kolegach, a wiec kto jeszcze sieje zamet?
Albo chodzi tylko o to historyczne zdanie.
To nie zamet, lecz jest to gola prawda wypowiedziana przeze mnie (forma historycznego zdania) wedlug zasad demokracji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2015, 23:31 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 30 cze 2007, 23:27
Posty: 384
Lokalizacja: Tychy
Szkoda że obrazek został stworzony 11 listopada, nawet się nikt nie pokusił aby ukryć datę

_________________
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
POL-484F
Tychy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2015, 10:04 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
Panowie , z doświadczenia wiem że nie ma ludzi niezastąpionych . Wierzę też że zadymiarzom nie uda się powstrzymać Jawora od organizacji tych dwóch zacnych imprez . :roll:

Pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2015, 10:44 
Offline
Fachowiec
Fachowiec

Dołączył(a): 26 sie 2007, 19:53
Posty: 306
Ej facet, ty chyba masz zacmienie oczu i rozumu.
Kto tu robi zadyme ? Peter Schaft podal 21.12.2015 oficjalne orzeczenie o rezygnacji ze swojego stanowiska w Navidze, a Naviga podaje 25.12.2015 sklad swojej "kadry dowodzacej" z Petrem jako wiceprezydentem. Wiec kto tu miesza???
Na pewno bedzie jakas osoba wybrana na miejsce Petra, ale czy bedzie to ta wlasciwa?
Jezeli rezygnacja Petra spowodowana byla przez spekulacje finansowe, zwiazane z Jaworem, to na pewno nie bedzie wybrana osoba, ktora mialaby kontynuowac kierunek Petra. Raczej odwrotnie.
Ja nie mam nic przeciwko Wladkowi, i zycze mu powodzenia w organizacji mistrzostw, ale niech uwaza na pseudokolegow (w tym przypadku Navige) bo momentalnie ci mieszaja, i to niesamowicie.
To niestety jest widoczne tylko dla tych, co maja oczy otwarte.
Ty do nich nie nalezysz !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2015, 11:04 
Offline
Kozak
Kozak

Dołączył(a): 10 sie 2009, 20:55
Posty: 596
"Pożyjom - Uwidim"! :roll:

Pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL