Ogólnopolskie forum modelarzy FSR

Ogólnopolskie forum modelarzy FSR
Teraz jest 28 mar 2024, 18:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 wrz 2016, 07:16 
Offline
Wrocław Team
Wrocław Team
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2006, 20:19
Posty: 386
Lokalizacja: TRZEBNICA
http://trzebnica.pl/2816/963/podwojny-s ... bnicy.html

Po raz kolejny trzebniczanka Weronika Okuniewicz pokazała wielki talent i determinację. Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy modeli pływających i wyścigowych w klasie FSR-VHO, które odbyły się 16 lipca w Jaworze, młoda zawodniczka dwukrotnie stanęła na podium. Burmistrz Marek Długozima zaprosił młodą trzebniczankę do Urzędu Miejskiego, by pogratulować sukcesu.


Załączniki:
Komentarz: cyt.z Panoramy Trzebnickiej"– Za moimi osiągnięciami kryje się wiele osób. Dziękuję przede wszystkim mojemu tacie, bez którego nie byłoby tych sukcesów. Za poświęcony czas i pieniądze niezwykłą wiarę i motywację, wspólną radość i wspomnienia. I tak w kolejności dziękuję: instruktorowi panu Andrzejowi Dufratowi, z którym stawiałam pierwsze kroki i zdobyłam 2 razy Mistrzostwo Polski oraz 5-krotnie Wicemistrzostwo Polski. Mojemu mechanikowi panu Krzysztofowi Kozimorowi, z którym zdobyłam już 3 tytuły za szybkie starty i panu Ryszardowi Dziergwie za przygotowanie najlepszych silników. Moim dziadkom za wspaniały doping i wiarę. Wielkie podziękowania składam również burmistrzowi Markowi Długozimie za wsparcie oraz przyznane mi stypendium sportowe, dzięki któremu mogę rozwijać swoje łódki i lepiej przygotowywać się do zawodów. –
IMG_9836.jpeg
IMG_9836.jpeg [ 195.19 KiB | Przeglądane 6046 razy ]
IMG_9833.jpeg
IMG_9833.jpeg [ 137.47 KiB | Przeglądane 6046 razy ]

_________________
AndrzejD
POL-567
http://www.perkoz.netau.net/

"Imperare sibi maximum est imperium"
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2016, 17:37 
Offline
Asior
Asior
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, 22:38
Posty: 3097
Lokalizacja: Wrocław
Wy tam w Trzebnicy macie to szczęście, że Waszym Włodarzem jest ktoś, kto jest uczulony na sukcesy swoich mieszkańców. Weronika sukcesy ma olbrzymie i nagrody się należą na 1000%. A Franek,choć jest najlepszym zawodnikiem w historii polskich FSRów obojga federacji, to nigdy choćby najmniejszego zainteresowania , czy podzięki od strony władz Wrocławia nigdy nie otrzymał i jak myślę nie dostanie, choć te władze wiedzą o jego sukcesach. W zeszłym roku po zdobyciu dwóch tytułów Mistrza Świata na wniosek złożony do władz, nawet te władze nie raczyły odpowiedzieć i choćby oględnie wytłumaczyć, dlaczego wielokrotny Mistrz Świata, Mistrz Polski itd nie może zostać choćby skromnie doceniony.
Więc cieszcie się w Trzebnicy,że tam Burmistrzem jest Pan Marek Długozima... Ja bym za Waszego Burmistrza oddał wszystkich naszych wrocławskich :jajcarz:
Andrzej Ciechański

_________________
Jeżeli posiadasz stary spalinowy silnik modelarski do kolekcji i chcesz go oddać w dobre ręce, daj znać. Omówimy warunki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL